Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadłużania TVP ciąg dalszy...

 

Po co im sublicencja, jak Polsat ma swoje antenty otwarte. Niepotrzebnie sprzedają.

Sublicencja to zadłużanie? No bez przesady, zasady barteru akurat są spoko.

Oczywiście, że zadłużanie. Gdyby to było do odzyskania z reklam to Polsat by nie sprzedawał tylko sam pokazał i zgarnął kasę z reklam. A skoro nie pokaże tylko sprzedaje to znaczy, że TVP chce przepłacić. Tak jak na euro. Euro przyniosło im straty i było wiadomo, że Kurski przepłacił bo gdyby kasa z Euro była do odzyskania z reklam to Polsat by nie sprzedawał sublicencji tylko sam zgarnął kasę z reklam a więc TVP przepłaciło i dało więcej niż jest do zarobienia na reklamach i TVP straciło.

Pewnie sama wymiana to nie będzie tylko barterowa ale pieniądze+ sublicencja bo kto kupi dekoder Polsatu na MŚ i ME jak i tak wszystko będzie za darmo w TVP 1 i TVP 2

 

Ale jak będzie sublicencja dla TVP to ciekawe jak Polsat pokaże LM bo wtedy sensu nie będą miały pop-up channels na LM jak i tak mecz będzie w otwartym więc wtedy raczej na już istniejących sportowych Polsatach PS, PSE i PSN a nie będzie żadnego season pas

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest w ich stylu.

A po drugie co mają mówić? Teraz oglądajcie sobie jeszcze przez sezon w NC+, wykupujcie tam abonament, ale tylko na rok, bo za rok LM u nas? Pewnie są zapisy, źe jeżeli umowa jeszcze obowiązuje jeden podmiot to drugi nie może promować tego samego produktu jakby był ich. Dla mnie to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie co mają mówić? Teraz oglądajcie sobie jeszcze przez sezon w NC+, wykupujcie tam abonament, ale tylko na rok, bo za rok LM u nas? Pewnie są zapisy, źe jeżeli umowa jeszcze obowiązuje jeden podmiot to drugi nie może promować tego samego produktu jakby był ich. Dla mnie to oczywiste.

Nie ma żadnych takich zapisów, patrz Francja. Skoro nie ma komunikatu nic nie jest podpisane. UEFA na swojej stronie umieści stosowną informacje, jak wszystko będzie dograne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bokser.org był ponad godzinny wywiad z Borkiem. Wyraźnie dał do zrozumienia, że mają prawa do LM, więc nc plusowcy przestańcie żyć nadzieją.

Wróble ćwierkają... https://youtu.be/Fgp-sboRT_Q?t=1520

Abonenci CP też nie mają się z czego cieszyć, bo i tak tego tanio nie obejrzą, a bardzo możliwe, że i w NC+ będzie ta Liga Mistrzów udostępniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz oddający atmosferę w naszym kraju czyli dzielenie ludzi na dwa obozy i walczymy. Czemu niby abonenci CP nie mają się cieszyć, że wreszcie będą mogli uzyskać dostęp do LM? NC+ schował u siebie ten produkt i nie podzielił się z nikim co w dzisiejszych czasach jest rzeczą niepojętą.

Domyślam się, że większość abonentów CP ma w głębokim poważaniu to czy klienci NC+ będą mieli możliwość zakupu LM w jakichś kanałach dodatkowych czy nie. 

To tylko duża część tutaj piszących zakochanych w C+ jest zdruzgotana, że nie będą mogli krzyczeć, że ONI to mają LM, produkt ekskluzywny, kontent PREMIUM, którego w CP się nie uświadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że rozgłaszanie posiadania tych praw przez CP na każdym kroku może spowodować, że ich abonenci będą potem hejtować jeśli ceny będą wysokie. Dopiero pewnie za ponad rok dowiemy się jak to będzie wyglądało, kto będzie miał dostęp i za jaką kwotę. Na dzień dzisiejszy najbardziej wydaje mi się prawdopodobne utworzenie kanałów typu Tennis Premium, które będą dostępne i w kablówkach i w NC+. Tylko pytanie co z opłatami? Płacimy za sezon? miesiąc? kolejkę? Czas pokaże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz oddający atmosferę w naszym kraju czyli dzielenie ludzi na dwa obozy i walczymy. Czemu niby abonenci CP nie mają się cieszyć, że wreszcie będą mogli uzyskać dostęp do LM? NC+ schował u siebie ten produkt i nie podzielił się z nikim co w dzisiejszych czasach jest rzeczą niepojętą.

Domyślam się, że większość abonentów CP ma w głębokim poważaniu to czy klienci NC+ będą mieli możliwość zakupu LM w jakichś kanałach dodatkowych czy nie. 

To tylko duża część tutaj piszących zakochanych w C+ jest zdruzgotana, że nie będą mogli krzyczeć, że ONI to mają LM, produkt ekskluzywny, kontent PREMIUM, którego w CP się nie uświadczy. 

Przecież identycznie jest w temacie "Eleven", tzn ściana płaczu dla nc plusowców. Sam jestem abonentem nc+ i pojąć nie mogę o co chodzi tym wszystkim płaczkom? Zamiast uderzać w swojego dostawcę TV, który ich olewa, to uderzają hejtem w konkurencję. Psychofani?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do LM ja myślę że w ofercie premium max będzie za free, albo tak jak przy okazji Euro podpisania nowego cyrografu na 24 m. da dostęp na jeden sezon za free, rynkową cenę tego produktu ja jako abonent wyceniam na 100pln, jest to kwota którą jestem w stanie ponieść w skali roku za takie dobrodziejstwo w ofercie CP w formie PPV ale czas pokaże. 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...