Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja już przed pierwszym turniejem słyszałem/czytałem, że mecze w Polsce będę na głównym Polsacie więc nie jest to zmiana od tak sobie dzisiaj, inaczej byłoby przesunięcie do SuperPolsatu wtedy tak, a tutaj po prostu jest jak miało być i dziwie się tym komentarzom, które piszą, że są zdziwione, że w Polsacie a nie SuperPolsacie, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/694041/polsat-sport-zmienil-plany-w-niedziele-bedzie-transmisja-z-innego-meczu

 

chorzy ludzie w tym polsacie pracuja jednak,mieli w koncu szansę pokazac w miarę wyrównany mecz Wanda-Polonia to zmieniaja na Wybrzeże-Rzeszów gdzie wynik będzie ok 60-30 a moze nawet wyżej..

 

Jako powód podaja zapowiadany deszcz w Krakowie.Kolejny zart: https://www.yr.no/place/Poland/Lesser_Poland/Krak%C3%B3w/hour_by_hour.html

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na ramówkę PS, PSE i PSN na telemagazyn.pl i w pierwszym tygodniu Wimbledonu nie ma żadnej transmisji na tych kanałach. To pierwszy taki przypadek w historii tej stacji. Co ciekawe, anteny Polsatu nie są zajęte transmisjami. W większości lecą powtórki powtórek. :) Wychodzi na to, że jedyną opcją obejrzenia Wimbledonu w TV jest Tenis Premium. Kpina. Na szczęście Polsat ma prawa do pokazywania tylko tego turnieju wielkiego szlema. Pozostałe są dostępne na Eurosporcie.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosporty mimo posiadania lokalnych wersji nadal są kanałami międzynarodowymi, więc nie mogą sobie pozwolić na tak duże różnice w ramówkach. Polsat już tego problemu nie ma, co nie zmienia faktu, że jego podejście jest niesprawiedliwe. Oby tylko Eurosport przy okazji kolejnych turniejów jednak nie poszedł w tym samym kierunku, co Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na ramówkę PS, PSE i PSN na telemagazyn.pl i w pierwszym tygodniu Wimbledonu nie ma żadnej transmisji na tych kanałach. To pierwszy taki przypadek w historii tej stacji. Co ciekawe, anteny Polsatu nie są zajęte transmisjami. W większości lecą powtórki powtórek. :) Wychodzi na to, że jedyną opcją obejrzenia Wimbledonu w TV jest Tenis Premium. Kpina. Na szczęście Polsat ma prawa do pokazywania tylko tego turnieju wielkiego szlema. Pozostałe są dostępne na Eurosporcie.

Tylko wiesz, że to może też  być celowe zagranie ? Kto im udowodni, że specjalnie dali złą ramówkę ? W każdej chwili przecież mogą coś zmienić, a zawsze kilka osób wykupi w tym czasie Tenis Premium.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...