Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo słaby komentarz, jedynie Tomek Lorek jak zawsze daje radę, dlaczego on nie komentuje, tylko przeprowadza wywiady, kilka postów wcześniej było mówione, że mecze będą krótkie, jak na razie się na to nie zanosi, mecz trwa już 75 minut i jeszcze pewnie z pół godziny potrwa. Jak dla mnie transmisje w TVP były ciut lepsze.    

Edytowane przez andi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką  był  wyścig komentator mówi o walce o 3 miejsce, ale kamery tego nie pokazywały, widzowie nie  nie widzieli walki o 3 miejsce tylko jak jedzie lider daleko z przodu, nawet w  TVP takich  wpadek nie było. 

 

Jeśli chodzi o  grafikę,  jak ktoś zauważył jak jest plansza  prezentująca obsadę  biegu, to nie ma  pokazanych  ile pkt zdobył dany zawodnik,  tylko pokazują  numer  startowy. Po co widzowi  numer  startowy? widz chce wiedzieć ile  pkt zdobył dany  zawodnik. TVP i ELEVEN i NC+ , zawsze pokazywało zdobycze pkt.

 

Druga sprawa cały internet sie  śmieje  z  Polsatu . Ze w jednym wyścigu jechał "nazwisko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tyle błedów zrobił Polsat, az wstyd gadać. TVP już lepiej robiła. Polsatowi tylko ratuje jakość HD.Dlaczego na tablicach prezentujących zawodników dany wyścig, nie ma zdobyczy punktów? Tylko numer startowy? widz chce wiedzieć ile dany zawodników ma pkt, po co mi numer startowy. Znowu Polsat popełnia błedy z Zielonej Góry, komentator mówi o walce o 3 miejsce, ale widz tego nie widzi, tylko lidera daleko w przodzie, nawet takich błedów nie robiła TVP. Fatalna tablica wyników wyścigu, wygląda z lat 90. Nic nowoczesnego. Kolejna sprawa brak studia, wolą w tym czasie dawać reklamy, w piątek Eleven nie robił reklam. Wstyd dla Polsatu taka doświadczona stacja nie potrafi zrobić porządnej relacji żużlowej, Młodziutka stacja Eleven pokazała klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydawało, że jak pokazywali zwycięzcę biegu i wygrał zawodnik Wybrzeża to było logo łotewskiej drużyny ? Oglądałem samą końcówkę, więc nie wiem jak to wyglądało w ciągu całego meczu.

 

@Piotrek87: Nie da się czytać twojego samozachwytu nad Polsatem. Daj innym się wypowiadać, a sam pisz maile miłosne do Solorza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika i styl jej był podobny do Eleven z jednym zastrzeżeniem - Eleven pokazywało podczas biegu jego rezultat (np. 5:1, 3:3, 1:5) oraz wynik całkowity meczu z wliczonymi punktami. Ale w Eleven za to nie było kolorów kasków zawodników. Ponadto tych punktów zdobytych nie ma. Ja się na przykład dzisiaj na tym walnąłem, bo myślałem, że np. Lahti miał 11 pkt, a to był jego numer (nie za bardzo pamiętam, jaki numer miał).  Realizacja w Polsacie na minus, zdecydowanie do poprawienia. No i te reklamy, jakby ich w Polsacie było za mało... Transmisja zrobiona tak, aby była zrobiona.

 

Pomyśleć, że kilka lat temu, jak Polsat pokazywał Ekstraligę, transmisje były bardzo profesjonalnie pokazywane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwym poziomie?Nie wiem co masz na myśli ale ostatnio oglądałem siatkówkę w ich wykonaniu za ok 100 zł za całą imprezę która odbywała się w naszym kraju.Większość spotkań to było mydło w SD i dodatkowo nawet nie pofatygowali się do hal tylko komentowali ze studia.Może teraz robią to lepiej bo nigdy nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z postami Piotrka mam taki, że pisze było świetnie (zero konkretu, co było takie świetne), natomiast Ci  co wytykają coś Polsatowi piszą dokładnie co ich zdaniem było nie tak. Nie jest to pojedynczy głos, zakładanie,że wszyscy uwzięli się na Polsat nie wydaje mi się wiarygodnym kontrargumentem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...