Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawa zarówno do wimbledonu jak i Masters 1000 sprzedaje IMG World.Bardzo ale to bardzo dziwie się dlaczego Polsat odpuścił Atp world tour 500 na rzecz Sportklubu, bo mogliby najlepszy męski tenis mieć praktycznie na wyłączność. Niestety bardzo żałuje, ale oferta PS i PSE robi się naprawde coraz słabsza. Brakuje tej różnorodności, to co było ich atutem. Na samej siatkówce niestety daleko się nie zajedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żależy co się szuka,ja chciałem plusligę i ligę piłki ręcznej to wziąłem Polsat.. Zresztą pamiętam jak to ze mną było..Po prostu uznałem,że najfajniejszy jest pakiet familijny,przystępna cena i coś dla każdego. A w innych stacjach były pakiety tematyczne,sam sport,albo same filmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem to ujednolicenie. Moim zdaniem nie można już mówić o 4 sportowych kanałach sportowych,PS i PSHD to jeden kanał,tylko jeden w wersji sd,a drugi w wersji hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to od maja, zresztą w sobotę jest już identyczna ramówka,być może dziś też. Więc może jeszcze będą jakieś wyjątki,ale widać,że idą zmiany na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inne zdanie. Teraz np. jak nadawali wimbledon to pokazywali trzy-cztery mecze :jeden na PSE,drugi na Polsat Sport HD,a trzeci na Polsat Sport News i czwarty na Polsat Sport.Teraz gdy będzie Polsat Sport i Polsat Sport HD jeden kanał to będzie mniejszy wybór spotkań. Ja patrzę na to w ten sposób,bo dla mnie akurat jakość HD przy oglądaniu meczu czy czegoś innego jest nieistotna. To jest moje zdanie,wiem,że masz zupełnie odwrotne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobny plan transmisji Ekstraklasy:

17:55 Łks Łódź-Polonia Warszawa Polsat Sport Extra, PS HD

13:25 Widzew Łódź-Podbeskidzie Bielsko Biała Polsat Sport Extra, PS HD

15:40 Cracovia Kraków-Lechia Gdańsk Polsat Sport Extra, PS HD

Śląsk Wrocław-Ruch Chorzów Polsat Sport zwykły 17:00, PS HD 17:55

14:25 Zagłębie Lubin-Wisła Kraków Polsat Sport Extra, PS HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Super Bowl. Wielkie dzięki dla Polsatu, ze to pokazał, jednak mam dwie uwagi:

 

- w ramówce podawali, że transmisja zaczyna się o 00:30. Kto wiedział, że będzie wcześniej to całe show (prezentacja, hymn itd.) to wiedział, ale inni mogli być wprowadzeni przez to w błąd, przez co jak włączyli o 00:30 to trafili od razu już na pierwszy gwizdek. Dziwne to trochę, szczególnie, że i tak PS zaczął transmisje wcześniej, więc nie wiem czemu wprowadzili ludzi w błąd.

 

- za szybko skończona transmisja. To wszystko co dzieje się po meczu jest niezwykle ważne, ta cała celebracja, wręczenie pucharów itd. A polsat sport to przerwał. Oczywiście wiem, że była już 4 nad razem i komentatorzy, realizatorzy itd. mieli dość, ale te dosłownie 5-10 minut mogli jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na Polsacie Sport były częste przerwy reklamowe( oczywiście w amerykańskim stylu,co wynika już z samej konstrukcji transmisji meczu) Natomiast w tym samym czasie na Polsacie Sport HD,żadnych reklam nie było.Tylko plansza z widokiem na stadion i wynik meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport przydałoby się więcej transmisji live z spotkań ligi NFL, tak jak to było kiedyś, gdy prawa posiadał nSport.Zawsze na żywo transmitowane było chyba jedno spotkanie w tygodniu, w niedzielę.Przydałby się choćby któryś z następujących wariantów przedstawiony poniżej:

1.Jedno najciekawsze spotkanie na żywo co tydzień+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

2.2 najciekawsze spotkania miesiąca na żywo+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

3.Jedno najciekawsze spotkanie w miesiącu na żywo+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie Sport przydałoby się więcej transmisji live z spotkań ligi NFL, tak jak to było kiedyś, gdy prawa posiadał nSport.Zawsze na żywo transmitowane było chyba jedno spotkanie w tygodniu, w niedzielę.Przydałby się choćby któryś z następujących wariantów przedstawiony poniżej:

1.Jedno najciekawsze spotkanie na żywo co tydzień+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

2.2 najciekawsze spotkania miesiąca na żywo+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

3.Jedno najciekawsze spotkanie w miesiącu na żywo+Finały Konferencji i Superbowl LIVE

 

Ja bym to zrobił trochę inaczej. W Playoff dałbym 1 mecz na żywo z Wild Card Weekend,1 mecz na żywo z Divisional Round, 1 mecz na żywo z Conference Final, na żywo Pro Bowl, no i Super Bowl na żywo ze studiem pezed i po meczu :)

 

Ja i tak co roku kupuje dostęp do aplikacji NFL Game Pass HD na oficjalnej stronie NFL, która daje dostęp do wszystkich meczów przedsezonowych, sezonu regularnego, playoffs, PB, SB na żywo jak i w odtworzeniu (VOD), plus pełny dostęp do kanału NFL Network :] Więc mi aż tak nie zależy. Jak ktoś jest wielkim maniakem NFL i futbolu amerykańskiego to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie sie z tym co wy wypisujecie to żę ten sport jest lubiany w USA nie oznacza że mają to cos tu pokazywac

 

Dziwi mnie trochę fakt, a zarazem denerwuje wtrącanie się w tematy, które nie interesują daną osobę, bądź o których nie ma bladego pojęcia. To, że ciebie coś nie interesuje to nie znaczy, że masz prawo wypisywać, że coś jest "głupie" i pisać w jakimkolwiek temacie swoje niezadowolenia. Co to dla ciebie specjalnie prawa do transmisji tej dyscypliny sprzedają, czy jak?

Widzę zresztą zastanawiające podobieństwo twoich postów do innego użytkownika(nie mówię tylko o NFL) ale to już tak na marginesie.

Moja opinia, którą możesz mieć gdzieś - nie znasz się, nie interesuje cię dany temat - nie wypowiadaj się bo pępkiem świata nie jesteś.

 

A już tak dokładnie w temacie zastanawiam się jak po przeniesieniu transmisji z Polsatu Futbol do Polsatu Sport Extra będzie wyglądała wiosna Ekstraklasy w Polsacie Sport, której przecież miało nie być(miała być tylko jesienna runda)? W jednym z postów jest już ramówka na pierwsze mecze i jednak w Polsacie Sport jest mecz. Ale czy to tylko promocja czy dłuższa sprawa? Na jesień było to Podbeskidzie Show, a teraz jak będzie z meczami Ekstraklasy i czy w ogóle będą na Polsacie Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...