Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z żadnymi innymi kanałami nie ma takich problemów jak z PS i PSE. Praktykcznie każda kablówka coś z nimi miała.

Trochę w tym wszystkim jest też winy Polsatu. PS i PSE są ciągle zubażane o różne prawa, a kasy chcą coraz więcej.

Dokladnie masz racje cala pilka ktora byla na tych kanalach znikla a proponowanie kibicom ligi ukrainskiej to jawne robienie z nich idiotow i wmawianie kibicom ze jest tam na co patrzec i do tego coraz wiecej chca pieniedzy od kablowek pytam sie za co???powtorki siatkowki na okrete?w sobote i w niedziele byly mecze Pucharu Polski mozna bylo je ogladac tez na TV4 wiec jaka to strata,kto na tym stracil napewno nie kibice przeciez duzo transmisji z PS i PSE jest w TV4 i POLSACIE.Jesli chodzi o lige wloska pamietajcie ze jeszcze jest canal+ ktory od wielu lat ma w reku najsilniejsze kluby serie A i mysle ze nie odpusci tego przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na kanałach sportowych w CP nie będzie silnej ligi , tak jak to jest w Canal plus Sport. A to dlatego że trzeba płacić i to sporo.Solorz woli ładować kasę na telefony, internet czy na Cypr. Zakładając hipotetycznie jakby kupił Serie A to dałby ją na Vood oczywiście po 10 zeta za mecz. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam a czy tylko piłką nożną człowiek żyje?? Na żadnym innym polskim kanale sportowym nie ma takiego zróżnicowania dyscyplin. Od piłki nożnej jest canal plus. I dobrze że ją mają dobrze realizują gorzej że ciężko im to wszystko pomieścić. I w tym można upatrywać kupno przez polsat ligi włoskiej. Bo jak canal plus już ma problem z ilością transmisji to co będzie dopiero po zakupie pełnej opcji?? Dla mnie osobiście PS i PSE to najlepsze kanały sportowe(sportowe nie z piłką nożną) a fakt że niektóre transmisje są też na zwykłym polsacie bądź TV4 to tylko dobrze dla widzów. Właściwie każdy pozostały kanał sportowy ma coś co mogłoby mnie np przyciągnąć do tej oferty. Ale jak wiadomo powszechnie wszystkiego mieć nie można. No może jedynie nie potrzebowałbym bym NSPORT bo żagle i siłowanie na rękę nie za bardzo mnie interesuje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chociaż starają się jakoś uatrakcyjnić ofertę, dać mecze live zamiast powtórek. Niech nawet będzie to ukraińska. Obejrzeć Dynamo czy Szachtara można. Idąc tym tokiem pewnie za grosze można kupić inne ligi z Bałkanów. A w takiej telewizji, gdzie pracują amatorzy i pseudoeksperci, to myślą, że samą Ligą Mistrzów zamkną usta krytykom.

 

Nigdy na kanałach sportowych w CP nie będzie silnej ligi , tak jak to jest w Canal plus Sport. A to dlatego że trzeba płacić i to sporo.Solorz woli ładować kasę na telefony, internet czy na Cypr. Zakładając hipotetycznie jakby kupił Serie A to dałby ją na Vood oczywiście po 10 zeta za mecz. :!:

Obalenie Twojego twierdzenia - silna liga mogła już być w Polsacie. Była to Bundesliga. Kilka lat temu Eredivisie była lepsza niż obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze pozbyli sie greckiej Alpha Ethniki.Liga przeciez nie taka slaba, a do tego kilku Polakow w tamtejszych klubach(naliczylem obecnie 10).Tym chyba najlatwiej przyciagnac widzow do ligi, ktora w Europie potega nie jest.Jestem pewien, ze mialaby wieksza ogladalnosc niz liga ukrainska, czy szkocka, ktorej po kilku latach mam dosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ostatnie wydanie magazynu "Cafe Futbol" którego gościem był premier Jan Krzysztof Bielecki. Nie będę wchodził w szczegóły, ale naprawę warto. Takich programów naprawdę potrzeba by polski kibic mógł oglądać prawdziwe poczynania ludzi z PZPN-u. Szczególnie spodobał mi się materiał "LatoTeka" :lol2: (mimo że był już emitowany kilka odcinków wcześniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zakończył się sezon regularny i jest krótka przerwa przed play-off.

A tak przy okazji tego turnieju klubowego z Argentyny , co było tyle zamieszania, też nie ma w ramówce. :wink:

Jak to nie ma?

 

 

Piłka Nożna:Turnieje Polsat Futbol

Sobota, 9 stycznia 2010

 

01:00 Torneos de verano 2010: San Lorenzo - Estudiantes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest NFL dziś wieczorem ,znalazłem na stronie Polsatu kiedy mecz ok 22/polsat sport extra-21 45/ i nawed wynik był / super prowesjonalizm/ W sobote czytałem ze na meczu Barcelony bedzie Eto ,/tez się usmiałem/ Inter grał mecz w sobote i oczywiscie nie mógł on być na meczu Barcelony , niestety czesto zdażają sie tam podobne sprawy .A CAFE FUDBOL -swietny program ostatni obnażyl duzo błedów PZPN -TAK TRZYMAC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie przed chwilą skończyły się zawody Pucharu Świata w skeletonie. Komentował Paweł Ulbrych. Komentowanie w wykonaniu tego Pana było mistrzostwem świata. Zwłaszcza jeśli chodzi o wywoływanie emocji przy biciu rekordów torów. Z takimi emocjami przy komentowaniu skeletonu jeszcze się nie spotkałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Ulbrych komentuje jeszcze dla Eurosportu i SportKlubów. Jest dobrym komentatorem ale denerwuje mnie jego "oł" zamiast "ą", np. zrobioł, pójdoł itd. Mógłby popracować nad soboł. Wdam się może w szczegóły ale w niektórych przypadkach jest nawet potrzebna operacja by przestać tak mówić ale w końcu facet pracuje w telewizji to niech zrobi coś z tym. Nie jest Lucjanem Kydryńskim, że każdy zachwyca się jego R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wsłu[beep]e się aż tak i nie zauważyłem(usłyszałem) tego. Ale co ja mam powiedzieć, jak moja nauczycielka od polskiego zamiast "er" wymawiała(nadal wymawia) "el". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...