Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łatwo się domyślić że to numer zawodnika, gdyż po 2 biegach trudno mieć 11 punktów.

 

Żenujący błąd ze strony Polsatu z tymi numerami.

 

Jestem kibicem żużlowym od ponad 20 lat, więc nie muszę się niczego domyślać, ale po prostu błąd przedszkolaka - nr startowy w zawodach żużlowych, zwłaszcza drużynowych, nie ma żadnego znaczenia dla oglądającego w TV, a liczba zdobytych punktów bardzo ułatwia śledzenie rywalizacji.

 

Świst, jak to większość żużlowców z jego pokolenia, ma problemy z wysłowieniem się, pewnie się z czasem wyrobi, ale to nie w jeden sezon na pewno. Zresztą, Krzystyniak w TV wiele razy, a do dziś nie umie się wypowiedzieć.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nepotyzm w polityce i instytucjach użytku publicznego tak samo jak i w mediach jest na ogromną skalę. Znajomi czy rodzina bez kwalifikacji, predyspozycji, a nawet odpowiedniego poziomu intelektualnego są zatrudniani w telewizji i pracują przy imprezach sportowych. Kiedy wychodzą na jaw braki językowe albo popełniane błędy, ludzi tego typu usprawiedliwia się doczepiając łatkę pasjonata albo po prostu próbuje zamieść sprawę pod dywan nazywając krytyków hejterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie mecz Impel-Budowlani, jaka jakosc obrazu. :mrgreen:

Chyba że to u mnie tylko, ale na PSE mam obraz-brzytwa.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz najbardziej wartościowe prawa to Moto GP.

To prawda. A niektórzy mają żal do Polsatu że nie dają już wyścigów MotoGP w NTC tak jak w ubiegłych latach.

A może wiele osób wykupiło płatne kanały Polsatu dla m.in MotoGP - a dzięki temu Polsat ma więcej pieniędzy na utrzymanie obecnych praw transmisyjnych bądź zakup nowych.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bym nie liczył na zakup jakichkolwiek wartościowych praw. Polsat stawia na oszczędność, nawet dobrego boksu jest tam jak na lekarstwo. Nie porównujmy Moto GP z F1, bo to zupełnie inna półka. Nie pamiętam, kiedy ostatnio włączałem te kanały- sorry ale II liga żużla czy piłki nożnej jakoś mnie nie kręci, podobnie jak siatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pewność że oglądalność World Games będzie śladowa?

Po pierwsze impreza bardzo niszowa, mało prestiżowa. Po drugie, wakacje.

 

Jakoś bym nie liczył na zakup jakichkolwiek wartościowych praw. Polsat stawia na oszczędność, nawet dobrego boksu jest tam jak na lekarstwo. Nie porównujmy Moto GP z F1, bo to zupełnie inna półka. Nie pamiętam, kiedy ostatnio włączałem te kanały- sorry ale II liga żużla czy piłki nożnej jakoś mnie nie kręci, podobnie jak siatka.

100% racji. Nie widzę przyszłości dla tej stacji. Mimo to oglądalność mają bardzo solidną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat stawia na oszczędność, nawet dobrego boksu jest tam jak na lekarstwo.

 

Dobry boks w Polsacie jest właściwie co weekend, więc opowiadasz głupoty. Myślę, że nowe prawa są niepotrzebne - ważne żeby była siatkówka i boks  na najwyższym poziomie :).

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pojawiają się błędy w realizacji NIce PLŻ przez Polsat, ale czy nie pamiętacie już jakie problemy były przy pierwszych transmisjach NC+ z Ekstraligi? I to też pomimo tego, że robiła to super doświadczona ekipa MultiProduction? Spokojnie, poczekajmy trochę z ocenami. Teraz NC+ robi to świetnie, może się okazać, że za chwilę Polsat również osiągnie odpowiedni poziom, tym bardziej, że to nie są amatorzy, co widać np. po siatkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek, prawdopodobnie nieswiadomie, wprowadzil czytelnikow w blad, piszac na TT nieprawdziwa informacje. Zwrocono mu uwage i narazie nie zareagowal.

https://twitter.com/BorekMati/status/851696452300570624

Nie jestem fanem Mateusza Borka, ale dyskusja z gatunku burzy w szklance wody. 

@Dawid6237 dla mnie takie serie są mało istotne. Coś dla wyjątkowych pasjonatów sportów motorowych, a nie większości. Z tego gatunku prawdziwą wartość ma tylko F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...