Jump to content

Usługa OTT CANAL+, czyli telewizja przez internet

Recommended Posts

7 minut temu, all999 napisał:

Uuu, tylko HD? Pisali gdzieś jaki bitrate?

A ty chciales 4K ?🤣

Uwierz mi na słowo,  nie ma nic ciekawego w 4K na platformie PC+ poza sportem. 

Edited by kingofsouth
46 minut temu, all999 napisał:

Trzeba otworzyć z linku, wyszukiwanie nie przynosi rezultatu.

Uuu, tylko HD? Pisali gdzieś jaki bitrate?

Do 6 Mb/s

5 godzin temu, bugmenot napisał:

Pojawiła się dzisiaj osobna aplikacja "Premiery Canal+" na iOS, Android i Android TV.

Na przeglądarki wystartowała 4 czerwca.

Jakość HD mobilnie i stacjonarnie do 6 Mb/s

Anulowalem wczoraj subskrypcję, bo 30.07. Chcieli naliczyc opłatę i teraz nie mogę się coś zalogować. Wywala błąd 500 

Czy też tak mieliście? 

10 godzin temu, Dawid88 napisał:

Anulowalem wczoraj subskrypcję, bo 30.07. Chcieli naliczyc opłatę i teraz nie mogę się coś zalogować....

A może anulowałeś całe konto :-D

Ale, że potrafią fajnie zrobić jedne rzeczy a inne stanowią dla nich ciężki problem to nie rozumiem.

Dziwni ci informatycy. Może mają priorytety że coś ma działać lepiej najpierw, a coś innego jest mniej ważne i można się tym zająć dużo później.

No bo rzut z telefonu na telewizor działa super.

Sama aplikacja na smartfon też jest solidna i nowatorska. Dla mnie największe WOW to, że nie trzeba wprowadzać danych karty płatniczej tylko można ją zeskanować aparatem. To jest mega nowatorskie i naprawdę robi wrażenie. Niemal zbierałem szczekę z podłogi jak to zadziałało.

5 godzin temu, escapers napisał:

@Dawid88 spróbuj się ponownie zarejestrować na tego maila - bo może rzeczywiści zamiast tylko anulować subskrypcję to skasowałeś konto :) bo przez stronę tez nie działa?

Nie skasowałem. Po kilku próbach udało się zalogować na telefonie. Niestety na tv dalej wywala błąd 500 internal server error. Mam przystawkę mi box S i odinstalowałem aplikację na tv a po ponownym zainstalowaniu i ponownym logowaniu nadal mam błąd nr 500

20 minut temu, MisterRondel napisał:

Dla mnie największe WOW to, że nie trzeba wprowadzać danych karty płatniczej tylko można ją zeskanować aparatem. To jest mega nowatorskie i naprawdę robi wrażenie. Niemal zbierałem szczekę z podłogi jak to zadziałało.

Dla mnie największe WOW to są 4 miesiące za darmo . Zbieram szczękę z podłogi 🤣

Edited by kingofsouth
  • Haha 1
  • Upvote 2
12 minut temu, MisterRondel napisał:

Sama aplikacja na smartfon też jest solidna i nowatorska. Dla mnie największe WOW to, że nie trzeba wprowadzać danych karty płatniczej tylko można ją zeskanować aparatem. To jest mega nowatorskie i naprawdę robi wrażenie. Niemal zbierałem szczekę z podłogi jak to zadziałało.

To jest funkcja dostępna w Safari na iPhone od jakiś 6 lat ;).

I zresztą nie tylko.

Nie skasowałem. Po kilku próbach udało się zalogować na telefonie. Niestety na tv dalej wywala błąd 500 internal server error. Mam przystawkę mi box S i odinstalowałem aplikację na tv a po ponownym zainstalowaniu i ponownym logowaniu nadal mam błąd nr 500
Też tak miałem, samo przejdzie.
2 godziny temu, Dawid88 napisał:

Wyczyść wszystkie ustawienia aplikacji na MI BOX wykasuj ja i zainstaluj jeszcze raz. Miałem podobnie. 

4 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, Dawid88 napisał:

Też tak miałem, samo przejdzie.

Zadziałało... 

To jest funkcja dostępna w Safari na iPhone od jakiś 6 lat ;).
I zresztą nie tylko.
Dokładnie, w Google Pay też jest już ładnych kilka lat takie skanowanie karty.
  • Upvote 1

W porównaniu do Playera mam wrażenie, że jakość tutaj ciut lepsza, ale cena nie do zaakceptowania. W Playerze za 50zł mam to samo + wszystkie C+, kanały grupy Discovery. Jeśli podniosą jakość i wprowadza te 50fps wtedy jeszcze bym rozwazyl kupno. 

W C+OTT są inaczej pakiety poukładane i nie ma tego co porównywać, tam preferują treści premium.

No i muszą zrobić coś z cenami na Player cała paczka z canal i HBO za 60 zł A tutaj 100 zł. Jak nawet na Player dokupić eleweny wychodzi znacznie taniej. Bo filmboxow nie liczę ani sportklubow bo to żadne Premium.

Godzinę temu, PIOOLE napisał:

No i muszą zrobić coś z cenami na Player cała paczka z canal i HBO za 60 zł A tutaj 100 zł. Jak nawet na Player dokupić eleweny wychodzi znacznie taniej. Bo filmboxow nie liczę ani sportklubow bo to żadne Premium.

Ale możesz oglądać na 2 urządzeniach jednocześnie. Czyli cena na pół z kolegą.