Jump to content
_MICHAL_

Pakiety telewizyjne platformy Orange

Recommended Posts

Dziś zadzwoniłem raz jeszcze i trafiłem na bardzo miłego i uprzejmego konsultanta :D

Powiedział że kanał Orange Sport powinien być dostępny dla wszystkich użytkowników pakietów podstawowych i nawet tych obecnych. Zapytał co mi wyskakuje jak przełączę na ten kanał, wiec mu powiedziałem że "zamów pakiety" a on na to aby przełączyć na 4 fan tv i odczekać 30 - 40 minut, ale to i tak nic nie daje. chyba trzeba sobie odpuścić ten kanał :/

Przynajmniej był bardzo miły :wink:

a jak to jest z klientami, którzy posiadają umowę na pakiet orange sport i płacą do tej pory za to 10 zł miesięcznie? tp dalej będzie żądać opłatę czy nie? trochę to by było bez sensu, płacić za kanał, który jest darmowy dla reszty. ktoś wie?

Panowie dzisiaj dostałem aktualizację (nawiasem mówiąc wczoraj też miałem). Czy ktoś ma Orange Sport po aktualizacji? Co mam robić? Ja zrestartowałem dekoder i Livebox i żadnej poprawy. Czytam wasze komentarze i mam takie też pytanie czy wy macie na kanałach 5 i 6 dwa razy Orange Sport? PS. Na w**b.tv mam czarny obraz, więc może dla tych nowych jest ten kanał?

Ja jestem starym użytkownikiem tej platformy, mam stary pakiet podstawowy oraz kiedyś wykupiłem orange sport i teraz mam normalnie ten kanał.

Witam mam pytanie do użytkowników starego pakietu podstawowego.Czy robiliście aktualizacje dekodera i odbierają wam programy takie jak tvn24 oraz inne z rozszerzonego? Na stronie tp zmienił się opis pakietu podstawowego (nie ma już informacji że rozszerzony jest dla nowych oraz przedłużających umowę) Więc dziś zadzwoniłem na infolinie i kobitka twierdziła że podstawowy jest od kilku dni dla wszystkich pełny,abym odbierał mam zaktualizować dekoder,więc wytargałem pudło z szafy robie aktualizacje i [beep]a nie odbiera!!!! A jak jest u was ?????

i mam takie też pytanie czy wy macie na kanałach 5 i 6 dwa razy Orange Sport?

Dokładnie mam to samo, jakież było moje zdziwienie kiedy nie mogłem znaleźć Orange Sport info, mimo iż mam pakiet podstawowy parę kanałów na krzyż, parodia panowie ale w umowie przecież w liście kanałów jest OSI? i dalej nie mogę uciec z TP?

Wg. TP Orange Sport Info nie wchodził w skład pakietów, a Orange Sport póki co mają Ci którzy mieli na niego umowe.

Na info lini tp wprowadzają ludzi w błąd wczoraj dzwoniłem kilka razy i każdy mówił co innego.Co do Orange sport koleś twierdzi że mnóstwo ludzi dzwoni i twierdzi że nie ma tego programu.A moim zdaniem problem leży po stronie dekodera,ja odbieram tp na swoim fergusonie ariwa 120 i orange mam,po wsadzeniu karty do dekodera tepsy już nie działa kanały 5-6 (czarny ekran)

Witam.Ja mam dostęp do Orange sport.Mam rozszerzony pakiet podstawowy. Pakietu "Orange sport nigdy nie wykupowałem.Tv odbieram na opticumie 4160cx plus. Na SHD-85 za to niema Orange sport,także wina leży prawdopodobnie po stronie tunera SHS-85.

po 6 dniach nareszcie mi się pojawił Orange Sport :brawo:

"po 6 dniach" :lol2: No pisałem, że bajzel mają, ale ktoś wykasował ten milutki komentarz :/

Witam.Ja mam dostęp do Orange sport.Mam rozszerzony pakiet podstawowy. Pakietu "Orange sport nigdy nie wykupowałem.Tv odbieram na opticumie 4160cx plus. Na SHD-85 za to niema Orange sport,także wina leży prawdopodobnie po stronie tunera SHS-85.

Nikt z was nie napisał o co dokładnie chodzi w tym przypadku. Więc wyjaśniam - oficjalnie kanał orange sport został zlikwidowany natomiast orange sport info został przemianowany na orange sport (na pasku pojawiają się wiadomości ze sportu, wyniki meczy itp.) Obecny kanał o nazwie orange sport jest również dostępny w innych platformach (n, CP, C+).

Reasmując: jeśli ktoś miał dostęp do kanału orange sport info, to teraz ten kanał nazywa się orange sport. Innych kanałów typu orange sport w polskiej wersji już nie ma.

lukasz, OK, tylko dlaczego na uprawnienia do bezpłatnego kanału, do którego przedtem wszyscy mieli dostęp, czekaliśmy 6 dni???

Dekoder jak dekoder, widziałem brzydsze. Co do oprogramowania faktycznie, nie jest dopracowane, ale przynajmniej dobrze ze są aktualizacje. Odnośnie stałem podłączenia, do LB to się mylisz, ja na pierwszym lepszym routerze TP-LINK, mam podłączenie do dekodera i działa bardzo dobrze, tylko pierwsza instalacja musi być wykonana na LB.

Dekoder jak dekoder, widziałem brzydsze.

do wyglądu się zbytnio nie powinno przywiązywać uwagi ale do możliwości, szybkości i stabilności działania. Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko odstawił i zainwestował w lepszy dekoder. A jak działa ten dekoder z tpsy, to wiem bo widziałem u znajomych - pozostawmy to bez komentarza - jakbym był na miejscu tpsy to byłoby mi wstyd taki dekoder ludziom oferować, no ale cóż to jest Polska - ludzie wszystko przyjmą :D. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jakby była możliwość wzięcia samej karty.

Dzisiaj zadzwoniła jakaś miła pani z tp z ciekawą ofertą. Mianowicie zaproponowała nam, że wyłączą nam Orange Sport a w zamian dopłacali byśmy 10 zł i mieli dostęp do pakietu Witaj HD.

Patrząc na ten pakiet to myślę, że opłaca się.

EDIT: Kiedyś w tym pakiecie był TV 4, a teraz go nie widze na wykazie. Nie wiecie jak to sie prezentuje?

Prezentuje sie tak (na stronie tp):

witajhdinternet460pxbez.jpg

Obraze ma tytuł: WitajHD-Internet460px-bezTV4_367219308.jpg :lol:

a na dodatek widzę, że jest tu nadal OrangeSportInfo :lol2: