Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem raz jeszcze i trafiłem na bardzo miłego i uprzejmego konsultanta :D

Powiedział że kanał Orange Sport powinien być dostępny dla wszystkich użytkowników pakietów podstawowych i nawet tych obecnych. Zapytał co mi wyskakuje jak przełączę na ten kanał, wiec mu powiedziałem że "zamów pakiety" a on na to aby przełączyć na 4 fan tv i odczekać 30 - 40 minut, ale to i tak nic nie daje. chyba trzeba sobie odpuścić ten kanał :/

 

Przynajmniej był bardzo miły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj dostałem aktualizację (nawiasem mówiąc wczoraj też miałem). Czy ktoś ma Orange Sport po aktualizacji? Co mam robić? Ja zrestartowałem dekoder i Livebox i żadnej poprawy. Czytam wasze komentarze i mam takie też pytanie czy wy macie na kanałach 5 i 6 dwa razy Orange Sport? PS. Na w**b.tv mam czarny obraz, więc może dla tych nowych jest ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników starego pakietu podstawowego.Czy robiliście aktualizacje dekodera i odbierają wam programy takie jak tvn24 oraz inne z rozszerzonego? Na stronie tp zmienił się opis pakietu podstawowego (nie ma już informacji że rozszerzony jest dla nowych oraz przedłużających umowę) Więc dziś zadzwoniłem na infolinie i kobitka twierdziła że podstawowy jest od kilku dni dla wszystkich pełny,abym odbierał mam zaktualizować dekoder,więc wytargałem pudło z szafy robie aktualizacje i [beep]a nie odbiera!!!! A jak jest u was ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam takie też pytanie czy wy macie na kanałach 5 i 6 dwa razy Orange Sport?

 

Dokładnie mam to samo, jakież było moje zdziwienie kiedy nie mogłem znaleźć Orange Sport info, mimo iż mam pakiet podstawowy parę kanałów na krzyż, parodia panowie ale w umowie przecież w liście kanałów jest OSI? i dalej nie mogę uciec z TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na info lini tp wprowadzają ludzi w błąd wczoraj dzwoniłem kilka razy i każdy mówił co innego.Co do Orange sport koleś twierdzi że mnóstwo ludzi dzwoni i twierdzi że nie ma tego programu.A moim zdaniem problem leży po stronie dekodera,ja odbieram tp na swoim fergusonie ariwa 120 i orange mam,po wsadzeniu karty do dekodera tepsy już nie działa kanały 5-6 (czarny ekran)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam dostęp do Orange sport.Mam rozszerzony pakiet podstawowy. Pakietu "Orange sport nigdy nie wykupowałem.Tv odbieram na opticumie 4160cx plus. Na SHD-85 za to niema Orange sport,także wina leży prawdopodobnie po stronie tunera SHS-85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja mam dostęp do Orange sport.Mam rozszerzony pakiet podstawowy. Pakietu "Orange sport nigdy nie wykupowałem.Tv odbieram na opticumie 4160cx plus. Na SHD-85 za to niema Orange sport,także wina leży prawdopodobnie po stronie tunera SHS-85.

Nikt z was nie napisał o co dokładnie chodzi w tym przypadku. Więc wyjaśniam - oficjalnie kanał orange sport został zlikwidowany natomiast orange sport info został przemianowany na orange sport (na pasku pojawiają się wiadomości ze sportu, wyniki meczy itp.) Obecny kanał o nazwie orange sport jest również dostępny w innych platformach (n, CP, C+).

Reasmując: jeśli ktoś miał dostęp do kanału orange sport info, to teraz ten kanał nazywa się orange sport. Innych kanałów typu orange sport w polskiej wersji już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jak dekoder, widziałem brzydsze. Co do oprogramowania faktycznie, nie jest dopracowane, ale przynajmniej dobrze ze są aktualizacje. Odnośnie stałem podłączenia, do LB to się mylisz, ja na pierwszym lepszym routerze TP-LINK, mam podłączenie do dekodera i działa bardzo dobrze, tylko pierwsza instalacja musi być wykonana na LB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jak dekoder, widziałem brzydsze.

do wyglądu się zbytnio nie powinno przywiązywać uwagi ale do możliwości, szybkości i stabilności działania. Ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko odstawił i zainwestował w lepszy dekoder. A jak działa ten dekoder z tpsy, to wiem bo widziałem u znajomych - pozostawmy to bez komentarza - jakbym był na miejscu tpsy to byłoby mi wstyd taki dekoder ludziom oferować, no ale cóż to jest Polska - ludzie wszystko przyjmą :D. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby jakby była możliwość wzięcia samej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniła jakaś miła pani z tp z ciekawą ofertą. Mianowicie zaproponowała nam, że wyłączą nam Orange Sport a w zamian dopłacali byśmy 10 zł i mieli dostęp do pakietu Witaj HD.

Patrząc na ten pakiet to myślę, że opłaca się.

 

EDIT: Kiedyś w tym pakiecie był TV 4, a teraz go nie widze na wykazie. Nie wiecie jak to sie prezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...