Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz. Poszperałem trochę i tez znalazłem tą informacja. Swoją drogą to trochę dziwna polityka. Jak platformy wzbogacają swoje pakiety to nie ma podziału na nowych i starych abonentów i wszyscy otrzymują nowe kanały. TP to jedyna platforma która robi inaczej i niestety nie świadczy to dobrze o tym że oprócz wabienia nowych klientów będą dbać o zadowolenie obecnych.

 

Dekoder TP wraca w takim razie do szafy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj HD NOWY PAKIET

skład pakietu Witaj HD wejdą:

 

W SD: TVN, TVN 24, TVN Siedem, TVN CNBC, TVN Turbo, TVN Style, FilmBox, TVN Meteo, Comedy Central, Disney Channel, Disney XD, MTV Polska, National Geographic Channel, nSport, Wojna i Pokój, Nickelodeon, BBC CBeebies, VIVA Polska, TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP Historia, TVP Seriale, TVP Polonia, TVP Info, TVP Kultura, BBC Knowledge, TV4, Kino Polska, TV Puls, TVS (TV Silesia), BBC Entertainment, BBC Lifestyle, Orange Sport Info, Eska TV, Religia TV, 4fun.tv, Fashion TV, Mango 24 i Rebel:tv.

 

W HD: TVN HD, TVN HD +1, TVP HD, BBC HD, MGM HD, AXN HD, Eurosport HD i NatGeo Wild HD

 

 

jakoś śmierdzi mi tu fake'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Vix: szczerze to widzę, że nie możesz być jakoś dobrze poinformowanym pracownikiem... Z informacji na stronie TP i blogu rzecznika wiem więcej niż ty, a ty przekazujesz zdawkowe informacje, powtarzając zazwyczaj to co już jest gdzieś w internecie.

 

Odnośnie twojego śmierdzenia fakem, to była informacja TP, nie wiem dlaczego usunęli to ze swojej strony ale jest kopia w cache google: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cqbzvrO21wYJ:www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telewizja/usluga_tv/700273%3F_s%3D700274

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Media2 pisali, ze poznamy wlasnie w tym tygodniu wyniki wspolpracy TP z N, czyli wszystkie nowe pakiety tv...

 

Oby nie bylo za drogo, bo sie troche napalilem. Takze interesujaca jest oferta 30 filmow VOD na stronie Orange w ramach pakietu FunPack! Juz dzis abonenci TP/Orange maja tam filmy za 1zl! To swietna oferta a film zawsze sie jakis dobry znajdzie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Vix: szczerze to widzę, że nie możesz być jakoś dobrze poinformowanym pracownikiem... Z informacji na stronie TP i blogu rzecznika wiem więcej niż ty, a ty przekazujesz zdawkowe informacje, powtarzając zazwyczaj to co już jest gdzieś w internecie.

 

Ponieważ sądziłem, że żadna informacja nie może wyciec przed opublikowaniem jej. Poza tym trochę czuję niedosyt jeżeli chodzi o ofertę TP. Myślalem, że bedzie coś bardziej rewelacyjnego. Sprzedaję usługi TP od dwóch lat i przekazałem Wam wszystko co było na szkoleniach - również byłem zdziwiony, że dużo odbiegało to od normalnej oferty, ale być może mogło być to tylko wprowadzenie do współpracy z n'ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...