Jump to content
_MICHAL_

Pakiety telewizyjne platformy Orange

Recommended Posts

Ok,skoro ten kolaga @Vixa coś wie,bo nie ma oferty z TVP 1 HD,nFilmy HD,nSport HD,BBC Knowledge HD,HBO2 HD,HBO COMEDY HD,Discovery HD i pozostałe niebęde wymieniał reszty,ciekawe co z tymi jaka tu bedzie oferta cenowa i kiedy :D

Mam pytanie. Ostatnio widziałem reklamę że pakiet podstawowy został wzbogacony o kilka nowych kanałów m.in. kanały TVN. Tymczasem u siebie nie widzę żadnego w reklamowanych kanałów. Czy są one dostępne dla wszystkich abonentów czy tylko dla nowych?

Dzięki za odpowiedz. Poszperałem trochę i tez znalazłem tą informacja. Swoją drogą to trochę dziwna polityka. Jak platformy wzbogacają swoje pakiety to nie ma podziału na nowych i starych abonentów i wszyscy otrzymują nowe kanały. TP to jedyna platforma która robi inaczej i niestety nie świadczy to dobrze o tym że oprócz wabienia nowych klientów będą dbać o zadowolenie obecnych.

Dekoder TP wraca w takim razie do szafy. :smile:

Dekoder TP wraca w takim razie do szafy. :smile:

Tam jego miejsce....a tak na poważnie to ciekawią mnie ceny tych pakietów od N-ki :P

Witaj HD NOWY PAKIET

skład pakietu Witaj HD wejdą:

W SD: TVN, TVN 24, TVN Siedem, TVN CNBC, TVN Turbo, TVN Style, FilmBox, TVN Meteo, Comedy Central, Disney Channel, Disney XD, MTV Polska, National Geographic Channel, nSport, Wojna i Pokój, Nickelodeon, BBC CBeebies, VIVA Polska, TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP Historia, TVP Seriale, TVP Polonia, TVP Info, TVP Kultura, BBC Knowledge, TV4, Kino Polska, TV Puls, TVS (TV Silesia), BBC Entertainment, BBC Lifestyle, Orange Sport Info, Eska TV, Religia TV, 4fun.tv, Fashion TV, Mango 24 i Rebel:tv.

W HD: TVN HD, TVN HD +1, TVP HD, BBC HD, MGM HD, AXN HD, Eurosport HD i NatGeo Wild HD

jakoś śmierdzi mi tu fake'em

...Swoją drogą to trochę dziwna polityka. Jak platformy wzbogacają swoje pakiety to nie ma podziału na nowych i starych abonentów i wszyscy otrzymują nowe kanały. TP to jedyna platforma która robi inaczej....

nie jedyna, polsat robi podobnie.

do Vix: szczerze to widzę, że nie możesz być jakoś dobrze poinformowanym pracownikiem... Z informacji na stronie TP i blogu rzecznika wiem więcej niż ty, a ty przekazujesz zdawkowe informacje, powtarzając zazwyczaj to co już jest gdzieś w internecie.

Odnośnie twojego śmierdzenia fakem, to była informacja TP, nie wiem dlaczego usunęli to ze swojej strony ale jest kopia w cache google: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cqbzvrO21wYJ:www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/telewizja/usluga_tv/700273%3F_s%3D700274

Do Zbigniew: Możliwe ,że polsat też już próbuje, ale do tej pory jak coś dołaczali do określonego pakietu to obecny abonent miał dostęp od razu np. ostatnio TVN HD, TVP HD czy TVP Seriale i wcale nie trzeba było podpisywać żadnego aneksu

Na Media2 pisali, ze poznamy wlasnie w tym tygodniu wyniki wspolpracy TP z N, czyli wszystkie nowe pakiety tv...

Oby nie bylo za drogo, bo sie troche napalilem. Takze interesujaca jest oferta 30 filmow VOD na stronie Orange w ramach pakietu FunPack! Juz dzis abonenci TP/Orange maja tam filmy za 1zl! To swietna oferta a film zawsze sie jakis dobry znajdzie! ;)

Mam pytanie. Posiada ktoś numer, pod którym można zamówić kanały TVN na życzenie? Bo usunęli ze strony TP. : /

do Vix: szczerze to widzę, że nie możesz być jakoś dobrze poinformowanym pracownikiem... Z informacji na stronie TP i blogu rzecznika wiem więcej niż ty, a ty przekazujesz zdawkowe informacje, powtarzając zazwyczaj to co już jest gdzieś w internecie.

Ponieważ sądziłem, że żadna informacja nie może wyciec przed opublikowaniem jej. Poza tym trochę czuję niedosyt jeżeli chodzi o ofertę TP. Myślalem, że bedzie coś bardziej rewelacyjnego. Sprzedaję usługi TP od dwóch lat i przekazałem Wam wszystko co było na szkoleniach - również byłem zdziwiony, że dużo odbiegało to od normalnej oferty, ale być może mogło być to tylko wprowadzenie do współpracy z n'ką.

Mam neostrade z telewizją, wcześniej miałem promocję że mam neostradę 6m i pakiet L+HBO+orange sport i płaciłem jak za pakiet podstawowy. Teraz mam tylko pakiet podstawowy i tu pytanie, czy mogę dokupić sobie pakiet 'witaj HD'?

mam Tp podstawowy pakiet i oglądam od pewnego czasu universal channel(34) i SciFi channel(35) a w ofercie Tp w tym podstawowym nie są ujęte - wiecie coś na ten temat? :D:lol:

Zostawiają luki żeby ewentualnie mogli dodać jakieś nowe kanały nie tylko w tym miejscu jest tak, potem między 89-100 też jest luka więc to raczej nic nie znaczy ;)

Witam.

Możecie mi powiedzieć na jakiej zasadzie tp daje telewizje? tzn. chodzi o to czy to jest satelitarnie czy po kablu?I jeżeli jest to satelitarnie to czy mam możliwość kupna swojego tunera np: jakis model ferdynanda.

Satelitarna i po kablu wybór nalezy do Ciebie. No i minimum predkosc neo 512. Dostajesz dekoder, antena w zakupie.

Do Vix :A to ciekawe,że wybór należy do klienta.Chyba nie każdy ma taką możliwość wyboru, bo nie wszędzie da się po kablu.