Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie zlokalizowalem na dekoderze IPTV Polsat, Polsat Sport News i TV6 (w 4:3 :/) :mrgreen:

akurat! hahaha! :lol:

 

Zostawiają luki żeby ewentualnie mogli dodać jakieś nowe kanały nie tylko w tym miejscu jest tak, potem między 89-100 też jest luka więc to raczej nic nie znaczy ;)

 

pod 90 mam mtv polska a dalej do 100 też jakieś muzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanko, a nie chce zakładać nowego tematu

Od października mam Neo + TV (L + Orange Sport) - przez pół roku pakiety dodatkowe za darmo były, od 3 miesięcy są płacone w całości.

I tutaj mam pytanie. Czy jest możliwość podpisania aneksu (z nowymi kanałami w podstawie) bez przedłużania pakietu?

Bo tak naprawdę z pakietu oglądałem tylko AXN, który się zacina na tym dekoderze... - czytałem, że to może być źle ustawiona antena, bo kanał ten jest na transponderze o wysokiej częstotliwości, ale... na drugim tv z tej samej lokalizacji (pakiet N) ten kanał się nie wiesza...

No i jeszcze Orange Sport wcisnęli, bo Ekstraklasa, 6 meczów na żywo... a od nowego sezonu w Orange Sport już jej nie będzie.

Czy jest jakaś sensowna możliwość pozbycia się badziewia za 40 zł/m-c? W zbliżonej cenie mam C+ i w miarę normalny dekoder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostały Ci jeszcze 3 miesiące do końca umowy na pakiet to możesz zacząć myśleć o podpisywaniu aneksu - póki co, bo nawet jakbyś to zrobił to i tak nowy pakiet n'ki wejdzie po końcu starego. Radze poczekać z miesiąc i zobaczyć jak się rozwinie nowa oferta.

 

40zl miesięcznie? Za co to jest cena? Przy L+OS po okresie promocyjnym powinieneś płacić za ten pakiet maksimum 59,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zostały Ci jeszcze 3 miesiące do końca umowy na pakiet to możesz zacząć myśleć o podpisywaniu aneksu - póki co, bo nawet jakbyś to zrobił to i tak nowy pakiet n'ki wejdzie po końcu starego. Radze poczekać z miesiąc i zobaczyć jak się rozwinie nowa oferta.

 

40zl miesięcznie? Za co to jest cena? Przy L+OS po okresie promocyjnym powinieneś płacić za ten pakiet maksimum 59,90.

 

płacę 39,90 - brałem pakiety w promocji Więcej korzyści (24 miesiące)

Nie jestem zadowolony z tych pakietów, dekodera i w ogóle. Ktoś mi powiedział, że podpisując aneks (nowe kanały w podstawie) mogę zrezygnować z pakietów - ale wydaje mi się, że tak nie jest. Choć, ja podpisywałem pierwszą umowę na 6 Mb+TV (+ wcisnęli mi Orange sport - bo ekstraklasa) i jak weszła promocja Więcej korzyści to powiedzieli, że mogę wziąć L+OS tylko pod warunkiem przejścia np. na wyższą neostradę - no to przeszedłem... Już wtedy wydawało mi się to naciąganiem klientów... Nie mówiąc o ich obsłudze technicznej... Powiedziałem w salonie (bo zrezygnowałem z telefonu), że nie działa (tnie) mi AXN. Umówili mnie z kolesiem, który przyszedl i chciał ustawiać antenę - pokazałem, że na TP tnie, a na N nie - z tego samego transpondera... Podłączył miernik (gorszy od tego, który sam posiadam) i nic nie zrobił. Powiedział, że jak jeden kanał się zacina to trzeba czekać na aktualizację dekodera... Chciał 50 zł za usługę - za coś co nic nie zrobił. A TP kazała mi dzwonić na infolinię - fajnie, gdy nie masz stacjonarki... za którą płacisz jeszcze 2 miesiące od momentu, gdy wyłączyli telefon... A potem pisz reklamacje... Reklamacje od reklamacji, bo złe faktury korygujące wysłali... Jednym słowem [beep]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zlokalizowalem na dekoderze IPTV Polsat, Polsat Sport News i TV6 (w 4:3 :/) :mrgreen:

Podasz może numery kanałów? Bo ja na swoim dekoderze znaleźć ich nie mogę, mimo że już mam nową listę programów.

 

Aha, i kolejne pytanie, ten nowy dekoder HD dla technologii IPTV posiada dysk twardy i funkcję PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat 251, TV6 254 (juz w 16:9) a Polsat Sport News 255 a na temat nowego dekodera nic nie powiem bo mam stary

tez mam 6Mb + TV pakiet L z Orange Sport i jestem zadowolony a place o 10pln wiecej bo bralem wczesniej, gdybym mial ten pakiet w umowie 24miesiace w cenie 39,90 i 6 miesicy z darmo bylbym zadowolony, pisze o IPTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak będzie przy ITAD 81 ja mam ISD 83, musisz mieć podłączoną antenę (zwykłą nie satelitarną) do dekodera pod wejście antenowe, następnie wchodzisz tv & video tam masz tv naziemna potwierdzasz i wyszukuje kanały sam je ustawia, ja mam od 251 polsat, tvn, tv4, tv puls, tvn siedem, tv6, polstat sport news.

 

swoją drogą co macie za kanał pod np 4 na dekoderze? ja mam opis że wkrótce nowy kanał i tak podobnie z jeszcze kilkoma kanałami, mówie o IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok! Byłem dzisiaj w salonie TP, chciałem podpisać aneks na pakiet podstawowy rozszerzony (teraz mam ten stary) a baba mi powiedziała, że NIE MOŻNA tego zrobić, chyba że podwyższę prędkość (teraz mam 10 mega, więc musiałbym podwyższać do 20 mega, a to mnie nie interesuje). Że co proszę??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...