Jump to content
_MICHAL_

Pakiety telewizyjne platformy Orange

Recommended Posts

prawdopobnie w czerwcu..a na jakich zasadach??? myślę ze normalnie ja teraz pakiet m i L przychodzisz płacisz i masz;) a jesli chodzi o kanaly mysle ze nie mozna patrzec na pakiety w telwizji N u nas beda skromnijesze

Niech zrobia powiększony pakiet hd :brawo: tj. obecny + kanały hd od ENki.Cena tak ok. 40 zeta....nie realne. :lol2: ...Tak myśle że w każdej platformie cyfrowej powinna być opcja samodzielnych pakietów HD :P które można wykupić bez żadnego innego pakietu. :jupi::P:lol2:

Dlaczego pakiet M jest w cenie pakietu L? Mają w planach ujednolicenie? Jeśli nie to czy jest możliwość przejścia na pakiet L podczas trwania umowy, czy muszę czekać do końca?

Czy można zamówić pojedyńczy kanał np posiadając pakiet podstawowy chcę zamówić sam kanał AXN, i jaka jest tego cena czas trwania?

Obecnie można zamówić tylko osobne pakiety: z kanałami HD, kanałami Canal+, kanałami HBO lub pojedynczy kanał Orange Sport.

Na kanale Orange sport już nie bedzie ligi ale lipa :censored: ,kanał zginie śmiercią naturalną ... Czekam do 1 czerwca co Tp wymyśli.. :lol2:

te kanały są chyba dostępne dla nowych użytkowików albo tych co im się umowa skończy w niedługim czasie; całe TP.

Tak, jesteśmy tego pewni. Wystarczy przeczytać ten wątek w miarę dokładnie (i sąsiednie też) lub archiwum satkuriera.

Aneks polega na tym, że przedłużasz umowę i w zamian dostajesz te kanały. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się tydzień czy 2 aż sytuacja z Polsatami i enką się ustabilizuje.

Jesli mam umowe do sierpnia 2012 i po 1 czerwca mogę podpisać aneks np na rok, żeby zakończyć umowe w 2012? :lol2::read:

możesz ale jeżeli Twoja nowa umowa bedzie krótsza niz ta, ktora masz obecnie to chyba za skrocenie umowy dopłacisz bodajże 100/150zl nie wiem jaka dokładna cena. No i oplata aktywacyjna może być wyższa.. :>

Witaj HD NOWY PAKIET

skład pakietu Witaj HD wejdą:

W SD: TVN, TVN 24, TVN Siedem, TVN CNBC, TVN Turbo, TVN Style, FilmBox, TVN Meteo, Comedy Central, Disney Channel, Disney XD, MTV Polska, National Geographic Channel, nSport, Wojna i Pokój, Nickelodeon, BBC CBeebies, VIVA Polska, TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP Historia, TVP Seriale, TVP Polonia, TVP Info, TVP Kultura, BBC Knowledge, TV4, Kino Polska, TV Puls, TVS (TV Silesia), BBC Entertainment, BBC Lifestyle, Orange Sport Info, Eska TV, Religia TV, 4fun.tv, Fashion TV, Mango 24 i Rebel:tv.

W HD: TVN HD, TVN HD +1, TVP HD, BBC HD, MGM HD, AXN HD, Eurosport HD i NatGeo Wild HD

Brak oferty z pozostałymi typu nSport HD,nFilm-y i reszta tam dodano też caid,ktoś wie o pozostałych kanałach z n?

Ten nowy pakiet to chyba odpowiednik N na karte w Orange. Napewno pojawi się odpowiednik pakietów platformy n - także trzeba się uzbroić w cierpliwość.