Jump to content
_MICHAL_

Pakiety telewizyjne platformy Orange

Recommended Posts

Promocja nazywa się "Promocja pakietowa Premium", a także opcja Neo+TV to "Promocja Internet z telewizją Premium"! Co chcesz wiedzieć o tej promocji? dzwon po 21:00 na 801505505 gwarantuje Ci ze się dodzwonisz :)

ooo własnie o to chodzi "Promocja Internet z telewizją Premium"(bo doczytałam dokładnie umowę) i chciałabym wiedzieć czy do tej promocji wliczane są jakieś dodatkowe kanały oprócz podstawowego? Bo jakoś nigdzie na necie nie mogę znaleźć :D

Nie, tak się tylko promocja nazywa z takimi cenami.

Neostrada + usługa TV, jak chcesz kanały to możesz sobie kupic : promocja obecna na kanały to "więcej korzyści"

No nie do końca :) Podczas zamawiania\przedłużania konsultant może ci zaoferować bezpłatne tzw. pakiety na próbe, na ile je otrzymasz zalezy od czasu trwania umowy 12M/24M. Możesz zamówic max pakiet L+HBO+OS tylko musisz pisać miesieczne wypowiedzenie przed końcem okresu próbnego zeby potem nie naliczyli ci kolejnych miesiecy wg taryfikatora :)

Masz do wyboru L+OS, M+OS, M+HBO+OS, L+HBO+OS itp. Zobacz sobie na stronie jakie sa kanały w poszczególnych pakietach.

No nie do końca :) Podczas zamawiania\przedłużania konsultant może ci zaoferować bezpłatne tzw. pakiety na próbe, na ile je otrzymasz zalezy od czasu trwania umowy 12M/24M. Możesz zamówic max pakiet L+HBO+OS tylko musisz pisać miesieczne wypowiedzenie przed końcem okresu próbnego zeby potem nie naliczyli ci kolejnych miesiecy wg taryfikatora :)

Konsultant może, a NIE musi.

Jeżeli razem w zamówieniu dołożył pakiety telewizyjne w promocji " więcej korzyści - na próbę" to jest 1 lub 3 miesiące na rezygnacje bez kary. *

Oczywiście na takie pakiety telewizyjne podpisujesz dodatkową umowę( ale możesz zerwać umowę bez ponoszenia kosztów ,patrz wyżej )

Ewentualnie jeżeli konsultant wiedział/miał doby humor, mogłeś dostać pakiet M na 4 miesiące za darmo bez żadnej umowy, sam się wyłączy

* jeżeli wczesniej była aktywna usługa tv, to można wysłać zamówienie na więcej korzyści - na próbę, dopuki nie skompletuje się zamówienie na przedłużenie/odnowienie/upsell

no własnie dzownil dzis do mnie konsultant proponowal przedluzneie umowy od 1 marca na 24 miechy 10mB neo + tdthpakiet podstawowy

jako prezent proponowal za darmo4 miechy M, gps lub pendrive moze orientuje się czy sa jakies inne gadzety/prezenty?

Witam

Mam pakiet premium na 6 miesiecy w ktorym promocja obejmuje dekoder i karte tej telewizji za darmo.

po upływie 6 miesiecy ile bede musiała placic za wypozyczenie tego dekoderu od TP ?

Mam od tygodnia nową umowę z pakietem L + HBO + OS na trzy miesiące na próbę. Zależy mi bardziej na szybszym necie niż na tv i chcę jak najszybciej i najskuteczniej wywinąć się z tych HBO, żeby broń Boże nie zostać z tym na 24 m-ce. Pytanie moje zasadnicze: gdzie ja mam wysłać rezygnację i co tam napisać - rezygnuję z umowy na tv, czy tylko z pakietów dodatkowych ? Czy jak wyślę już w pierwszym miesiącu, to od razu odetną czy na koniec trzeciego? Wolę to zrobić pocztą na piśmie, niż "na [beep]", a może mailem można ?

Masz 10 dni na rezygnację z usługi z tego co wiem bez podania przyczyny. Idź do TP i powiedz że rezygnujesz

Taka rezygnacja to byłaby z wszystkiego i z tv i neostrady. Mi chodzi o konkretną promocję z możliwością rezygnacji z pakietu L+HBO+OS w ciągu trzech miesięcy.

a propos możliwości testowania usługi TV w TP, czy taka opcja dostępna jest również w obecnej promocji ( z rozszerzonym pakietem podstawowym)?

Taka rezygnacja to byłaby z wszystkiego i z tv i neostrady. Mi chodzi o konkretną promocję z możliwością rezygnacji z pakietu L+HBO+OS w ciągu trzech miesięcy.

Zamiast spamować nie lepiej przeczytać umowę albo regulamin promocji? Albo udać się do najbliższego telepunktu.

Witam ! canal + sport ma dzis o tej porze jakies odkodowane okienko ??? mam TV po satelicie i już 2 godziny odkodowany sygnał...