Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, może i 5zł, ale różnica między podstawowym jaki mam a tym po rozszerzeniu to też prawie 5zł (chyba że się mylę i cena nie uległa zmianom). Tak na dobrą sprawę nie powinienem mieć ograniczeń prędkości, bo mieszkam na ulicy bliziutko centrali. Ale czy potrzebne mi jest aż tyle, 20 mega? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do migracji z 10 na 20 megabitów, to ostatnio był u mnie monter tP i zapytany o to powiedział że tłumienie jest za niskie/wysokie nie pamiętam i ewentualna migracja na 20 powodowałaby zacinani się routera czy coś w tym stylu nie pamiętam dokładnie. Tak więc TP cudownie traktuje swoich klientów, a gdy ostatnio dzwoniłem w sprawie pakietów przemiły pan był łaskaw wytłumaczyć mi że mając pakiet L starzy abonenci będą mieli dostęp do niektórych kanałów z nowego pakietu n. To co wyprawia TP nie mieści się w głowie, przebili już nawet CP jeśli chodzi o kontakt z klientem i jego traktowanie. Czekam na koniec umowy i zostaję tylko przy internecie, bo telewizja od nich to jedna wielka niewiadoma, tym bardziej że pan na infolinii wspomniał coś o co półrocznym odświeżaniu uprawnień abonenckich co wiąże się z telefonowaniem do nich w tej sprawie za każdym razem jak wyłączą ci kanały i zostaniesz z samym orange sport info i 4fun :brawo: Nie wiem na ile w tym prawdy a na ile ten człowiek naprawdę nie miał pojęcia o czym mówi ale to też tylko świadczy o tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GJ1906 możesz powiedzieć co ten monter instalował i tłumienie sprawdził tak sam z siebie czy prosiłeś, u mnie też by się przydało żeby jakiś fachowiec mi takie parametry lini określił bo w salonach, na inoflini nie mają pojęcia o niczym takim ale jak takie sprawdzenie zamówić i jakie są tego koszty bo wątpie żeby to za darmo robili, może ktoś sie orientuje?

 

co do "półrocznego odświeżania uprawnień abonenckich" to czego ma to się dokładnie tyczyć i po co takie zabiegi niby? masz iptv czy przez satelite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem bo gnoju narobili że aż głowa mała.

Ktoś mi wyjaśni bo ja się połapać nie mogę, jaki pakiet należy zamówić aby mieć możliwość oglądania Polsatu?

Bo nie mogę znaleźć nic na ten temat, obecnie mam pakiet L + Orange

 

Dwa, czy ktoś się orientuje jakie filmy ( nie wiem gatunki czy tytuły) są w VoD w sekcji dla dorosłych?

 

Ktoś to już zamawiał? i jak to zamówić, przez infolinię bo potrzebny tu jest kod dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest w ten sposob ze podlanczasz antene naziemna do dekodera, potem wyszukujesz w zakladce TV naziemna i jest polsat, natomiast zeby miec cala paczke polsatu to trzeba wziasc pakiet "swiat hd" przynajmniej wedlug tych tabelek ktore kraza po necie.

Ktos pytal czy w IPTV jest dostepne hd, na liscie pojawily sie kanaly ktore w tytulach maja hd w informacjach z netu tez bylo wspominane o IPTV wiec prawdopodobnie hd jest lub bedzie w najblizszym czasie wprowadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba się zaopatrzyć w antenę do DVb-T ;)

Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, tylko ludzi w błąd wprowadzasz. DVB-T zadziała na każdej antenie, tylko trzeba być w zasięgu i mieć dekoder lub telewizor wyposażony w tą funkcje. A z tymi pakietami to lipa. Polsat odbieram analogowo bardzo słabo i miałem nadzieje, że dodadzą go do pakietu podstawowego. A w dekoderze nie dodali jeszcze TV6 i Polsat sport news w DVB-T, co mnie bardzo irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pytal czy w IPTV jest dostepne hd, na liscie pojawily sie kanaly ktore w tytulach maja hd w informacjach z netu tez bylo wspominane o IPTV wiec prawdopodobnie hd jest lub bedzie w najblizszym czasie wprowadzone
Właśnie dlatego jestem ciekawy, czy każdy z abonentów IPTV, bez względu na lokalizację, będzie mógł bez problemu oglądać kanały nadawane w hd, a także jak będzie przedstawiała się jakość tychże kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na portalu tp.pl

* Internet z MEGA Telewizją

o Neostrada w Opcjach do 20 Mb/s w pakiecie z telewizją już od 59,99 zł

o pakiet ponad 45 kanałów w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku

Ja naliczyłem ich ledwo 40, w tym nieistniejący już od ponad miesiąca TVN Warszawa.

Polska telekomunikacjo witaj w XXI wieku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, rzecznik pisał, że pasmo 8 mb musi być na samą telewizję IPTV HD, więc trzeba mieć jakieś tam możliwości techniczne napewno.
Można więc wysnuć wniosek, że bitrate kanałów będzie na stałe "przycięty" do 8Mb/s, czyli bez rewelacji, są to jednak wciąż tylko przypuszczenia i z niecierpliwością czekam na opis wrażeń pierwszych osób mających do czynienia z hd przez IPTV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.Podpisałam umowę na neostradę z tv 08.06.11.Na 24 miesiące pakiet L+Orange Sport.Z tym że jeszcze jej nie aktywowałam.Ta pani w salonie TP nie poinformowała mnie że na drugi dzień tj.09.06.11.będą dostępne pakiety telewizji N.Czy można anulować tą umowę skoro jeszcze jej w ogóle nie aktywowałam ponieważ zależy mi bardzo na pakiecie Swiat HD.Czy jestem teraz u[beep]iona na 2 lata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym państwa poinformowac ze w chwili obecniej nie ma mozliwosci przejscia na pakiety telewizji n ani nawet nie da sie podpisac cesji do umowy aby posiadac pakiet podstawowy rozszerzony. wszystko dopiero po zakonczeniu obecnej umowy.

I jeszzce jedno - nie da sie tez zamowic starych pakietow L i M ani pakietu canal plus. Nie da sie zrobic nic by miec wiecej kanałow - jedyne wyjscie to zerwac umowe zapłacic kare i podpisac nowa.

Takiej zenujacej sytuacji nie spotkałem nigdy - traktują klienta tak jakby robili mu łaskę, ze oni sa jedyni najlepsi i umowa z nimi to wyróżnienie, parodia po prostu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie da sie podpisac cesji do umowy aby posiadac pakiet podstawowy rozszerzony

 

Można przejść z podstawowego na podstawowy rozszerzony z trakcie umowy.

Zamawiałem sąsiadom aneks z 2Mbit + TV podstawowy na 10Mbit + TV.

Pani pytała, czy nie chce zmienić na podstawowy rozszerzony (NatGeo, TVN24 etc)

Akurat u sąsiadów dekoder IPTV leży w szafie to taniej było migrować na zwykły.

 

Inna sprawa to pakiety N i migracja z starych pakietów TP.

Tutaj faktycznie do końca umowy nie można nic zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...