Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem jeszcze na infolinię z iskierką nadziei, ale Pani w słuchawce ją zgasiła - telewizja satelitarna tylko "z czymś", a oferta IPTV może być sama, o ile ma się już coś od TP, czyli w zasadzie, to nie sama ;)

 

Moim zdaniem powinni zaryzykować sprzedaż telewizji w wersji satelitarnej bez zmuszania do dodatkowych usług, bo nie są one przecież potrzebne. Po co rezygnować z opcji dodatkowego zarobku? ;) Nawet powiedzmy abonament nieco droższy (byle rozsądnie) od wersji z innymi usługami - jestem przekonany, że klienci się trafią, ja bym brał bez wahania (o ile nie byłoby przesadzonej różnicy w cenie abo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj się przyjrzałem całej ofercie dostępnej na rynku i myślę nad rozwiązaniem takim:

kupić dekoder co ma viaccess 3.0 plus mediaguard 4.0 i dokupić sobie pakiet START w cyfrze plus z jednym dodatkiem, np. canal plus+. Zamówiłem sobie już full bez pakietu HD z tepsy, pół roku bez dodatkowych kosztów, potem 59,90PLN natomiast cyfra 10 PLN na niecały rok (a dodatek za 50% ceny). Rozwiązuje mi to na ten czas z POLSATEM i TV4 z satelity i mam do tego parę nowych programów. Do tego czasu powinny się w mojej okolicy pojawić MUXy z prawdziwego zdarzenia. Dlatego co możecie polecić (sprzęt, konfigurację i wyposażenie) na takie rozwiązanie. Sprzęt fajnie jakby miał DVBt. Próbował już ktoś takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No wlasnie mam pytanie.... mam neo + tv dth (standard) koniec umowy chyba 1 maja. Wiec juz teraz mogę odnowić usluge....ktora bedzie liczyla np od grudnia 2010 do grudnia 2012.

6 mb za 64,90 zl 2 miech za darmo? + plus pakiet L + orange sport 39.90 6 miechow za darmo?

 

czy dobrze rozumiem przez 2 miech nie place nic.... pozniej przez 4 miechy 64,90 i nastepene 18 miechow 104, 80 z?

 

prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy moze mi ktos powiedziec czy to co jest na stronie tp to jest prawda. Chodzi o neostrada z telewizja. Jak wybiore na tej stronie internet 10mb i dodam do tego pakiet podstawowy plus pakiet M to cena pokazuje sie :

neostrada z telewizją z pakietem podstawowym

aktywacja 19,90 zł

przez cały okres umowy 69,91 zl.

 

Czy jest to prawda ze taka opcja kosztuje tylko 69zł przez cale 24 miesiace razem z interetem i telewizja? Troche to dziwne bo neostrada sama tylko ze na 12 miesiecy kosztuje tyle samo :I. Jak by to byla prawda to biore to od razu. Prosze o odpowiedz.

 

tp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z kosmosu ? Z telefonu tp/orange stacjonarny masz za darmo.

Jest to błąd na stronie który już kiedyś zgłaszałem,bo też chciałem zamówić ale jak widać nie uporali się wciąż z tym. Noi i jak ich informatycy nie mogą sobie z tym poradzić to co dopiero z softem do tunerów ;)

 

No niestety ale ceny sa z kosmosu na mojej fakturze widnieje 11zł za 39minut infolini 0801 505505 :crazy::evil: . Blekita linia byla bezplatna ale teraz sie wycfanili. Wpisalem w google numer nowej infolini i nie tylko ja jestem niezadowolony.

https://groups.google.com/group/alt.pl. ... 9433?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp :)

ale chyba narazie sie wtrzymam cos czuje ze na swieta beda nowe pakiety z kanalami z N;)

Do moderatorów

poprzednia wypowiedź trafiła tutaj: viewtopic.php?f=24&t=17321

pytanie dlaczego bo regulaminu to chyba nie łamie. Jak poszukać po necie to można znaleźć uzasadnienie:

http://media2.pl/telekomunikacja/70946- ... zji-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z kosmosu ? Z telefonu tp/orange stacjonarny masz za darmo.

Jest to błąd na stronie który już kiedyś zgłaszałem,bo też chciałem zamówić ale jak widać nie uporali się wciąż z tym. Noi i jak ich informatycy nie mogą sobie z tym poradzić to co dopiero z softem do tunerów ;)

 

No niestety ale ceny sa z kosmosu na mojej fakturze widnieje 11zł za 39minut infolini 0801 505505 :crazy::evil: . Blekita linia byla bezplatna ale teraz sie wycfanili. Wpisalem w google numer nowej infolini i nie tylko ja jestem niezadowolony.

https://groups.google.com/group/alt.pl. ... 9433?hl=pl

A..no ja zawsze dzwoniłem pod 19393 ;)

A widzę,ze się wycfanili z tą drugą infolinią.

Infolinia działa całą dobę, 7 dni w tygodniu, 356 dni w roku. Koszt połączenia zgodny z cennikiem Telekomunikacji Polskiej lub taryfą operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnę dalej temat ewentualnego dodatkowego pakietu "n" w Orange TP. Wiadomo że kanał BBC HD najprawdopodobniej pojawi się w ofercie TP. Z innych kanałów które są w n a które mogą się pojawić jako pakiet "n" to

TVP Historia

Da Vinci learning HD

MGM HD

nFilm HD

nFilm HD 2

Wojna i Pokój

nSport HD

Sportklub

Sportklub+

TVN HD

TVN HD+1

Myślę że wszystko na raz się nie pojawi. Pytanie co ewentualnie może się przenieś do TP. Ja bym chciał TVP Historię na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile w tym prawdy. Sat kurier wiele razy informowal o problemach francuskiego kanalu, wręcz o groźbie jego zamknięcia. Zresztą:

https://satkurier.pl/news/60818/orange-s ... rier.pl%29

Oby czymś to wypełnili bo znajomi będą miec pretensje że ich namówiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...