Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co ci w pakiecie podstawowym polsat, jak masz możliwość odbioru na dekoderze SHD85 z NTC jeżeli jesteś w zasięgu

 

A czy trzeba coś dodatkowo podłączyć, do dekodera z tp, by odbierać naziemną telewizją cyfrową? (mi też chodzi o polsat)

 

Wystarczy antena siatkowa albo pokojowa tylko musisz mieszkać blisko nadajnika. Gdzie mieszkasz ?

np w MUX 2 sa kanały Polsat TVN TVN7 TV4 TV Puls PSN i TV^ tyle ze TV6 nie działa w SHD85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku, antena typu Yagi najlepiej na nadajnik Wisła/Skrzyczne i odbierzesz mux 2 o więcej szczegółów pytaj i szukaj tu viewforum.php?f=143 lub więcej szczegółów na forum EMITEL

 

niestety nie do końca wiem czy trzeba wzmacniacz czy też nie z takiej odległości bo mnie to nie interesuje z powodu takiego ze mam 4.7 km do nadajnika i łapię na zwykłej siatce.

 

PS. Odbierasz analogowo TVP 1 np jak tak to skąd i jakiej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to już pokrycie ma 87% Polski

Pokrycie pokryciem, ale spróbuj wyobrazić sobie, że ktoś ma 100km do nadajnika i do tej pory odbierał programy z TP-Sat. I zamiast spokojnie po prostu zmienić kanał na Polsat musi najpierw zainstalować kierunkową antenę na kominie - w sumie czas, koszty, niewygoda, a czasami wręcz brak możliwości (jak mieszkasz w bloku i ze złej strony). Więc nie mów tu o pokryciu, bo to jest tylko sucha statystyka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet podstawowy i dziś wyskoczyło aby wyszukać na nowo kanały, rezultat - brak Orange Sport w pakiecie podstawowym

Przed wyszukiwaniem był w miejscu info teraz są aż 3 razy na liście kanałów. Ciekawe czy mi się uprawnienia przyznają na niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info był w postawowym i go już nie ma, pozostał kanał Orange Sport który był dodatkowo płatny, więc już widać na brak jakiego kanału trzeba składać wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz nadal będzie Orange Sport dodatkowo płatny.

kanał Orange Sport został zlikwidowany, a Orange Sport Info zmieniło nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk: czy kanał orange sport info juz przestał nadawac?

 

Konsultant: TP nie posiada takiego kanału w swojej stałej ofercie

 

Patryk: ale posiadała tak?

 

Patryk: i był on w pakiecie podstawowym

 

Konsultant: Tak, natomiast nie był on stałym programem

 

Patryk: co to znaczy ze nie byl stalym programem?

 

Konsultant: W pakiecie podstawowym jest kilka stałych programów (ok 19) natomiast reszta to kanały dodatkowe, więc tp może dodawać i odejmować kanały dodatkowe,jeżeli chce Pan dowiedzieć się więcej bardzo proszę skontaktować się z Błękitną Linią pod numerem 19393

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do tych ****** i powiedzieli ze Orange sport info został zlikwidowany i Orange sport nie będzie dostępny w pakiecie podstawowym i im się nie wydaje ze można zrezygnować z umowy na tej podstawie. Trafiłem na jakiegoś wrednego chama, podniósł mi tylko ciśnienie. Oczywiście rozchodzi się o posiadaczy rozszerzonego pakietu podstawowego.

Trzeba było mi nie skanować kanałów to by był nadal ;p

 

Tu chyba jest jasno opisane http://www.orange.pl/kid,4000128088,id, ... ticle.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusiak22 ale oni w TP mieli oba kanały i Orange Sport Info po prostu zlikwidowali, a w kablówkach i innych platformach został zastąpiony przez Orange Sport. Tym sposobem nie można zerwać umowy przez wycofanie Orange Sport bo nadal nadaje, a Orange Sport Info nie był nigdzie w umowie wymieniony, że należy do pakietu opłacanego i nic się nie da zrobić z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zrąbana instytucja ta cała TP.... Nic człowiekowi porządnie nie wytłumaczą na infolini i jeszcze maja pretensje że ktoś śmie im przeszkadzać... Dzwoniłem dziś do nich i miła Pani powiedziała, że w najbliższych dniach "możemY" ale nie musimy dostać uprawnień dlatego, że orange sport jest kanałem dodatkowym a orange sport info był ogólnodostępny... Możemy ale nie musimy to np iść do sklepu po piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...