Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz możliwość światłowodu, to nawet się nie zastanawiaj. Telefon działa pewnie tak samo jak w Funpacku.

Minusem jest to, że nie zadzwonisz z telefonu jak zabraknie prądu. Niektórzy też narzekają, że telefon podpina się do Funboxa, bo nie pasuje im ciągnąć kabla. Ale cyfrowy telefon masz już w Funpacku, więc miedzy światłowodem nie ma żadnej różnicy.

 

Ten link jest pewnie nieaktualny, dlatego liczba kanałów się różni.

Nie ma czegoś takiego jak Optymalny z NC+.

Pakiety NC+ nazywały się: Start+, Komfort+, Extra+.

 

Ponieważ Orange nie ma jeszcze umów na wszystkie kanały, jakie były w NC+, to oferuje (oferował? ktoś tu chyba zgłaszał trudności z zamówieniem) pakiet Extra+ za pół ceny (30zł zamiast 60zł), aby uzupełnić braki. I właśnie o to chodziło na tej podstronie, dlatego Optymalny był sparowany z Extra+.

 

W tym momencie powinien cię interesować tylko pakiet Optymalny.

Aktualnie oferta nazywa się "Prosta promocja FunPacka":

https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/regulamin%20promocji%20Prosta%20promocja%20FunPacka.pdf

 

Ewentualnie jeśli Podstawowy by cię zadowalał, to możesz spytać czy jeszcze mają, zawsze 10zł w kieszeni. Ale nie znam nazwy promocji, ani czy w ogóle jeszcze to oferują. Podejrzewam, że całkiem zniknął, bo żadnym regulaminie nie widzę Funpacka za 59zł, każdy jest po 69zł. Ale jakby co to pamiętaj, że w czasie umowy nie przeskoczysz z Podstawowego na Optymalny. Co najwyżej domówisz mocno drogie pakiety NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym bajzlu mogę tylko dodać, że powyższe info z podstawowym może być nieaktualne, gdyż pakiet podstawowy już oficjalnie nie jest oferowany, mają go tylko ci, co brali kiedyś i do tej pory nie zmienili. Nowy klient dostaje co najmniej optymalny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie powinien cię interesować tylko pakiet Optymalny.

Aktualnie oferta nazywa się "Prosta promocja FunPacka":

https://www.orange.pl/b/binaries/PL/684/regulamin%20promocji%20Prosta%20promocja%20FunPacka.pdf

 

Ewentualnie jeśli Podstawowy by cię zadowalał, to możesz spytać czy jeszcze mają, zawsze 10zł w kieszeni. Ale nie znam nazwy promocji, ani czy w ogóle jeszcze to oferują. Podejrzewam, że całkiem zniknął, bo żadnym regulaminie nie widzę Funpacka za 59zł, każdy jest po 69zł. Ale jakby co to pamiętaj, że w czasie umowy nie przeskoczysz z Podstawowego na Optymalny. Co najwyżej domówisz mocno drogie pakiety NC+.

 

Dobrze zrozumiałem, że ta promocja, to musi być 90dni do końca umowy? W takim razie musiałbym jeszcze chwilę poczekać, bo z tego co kojarzę mam chyba jeszcze ok.5miesięcy aktualnej umowy.

Pakiet podstawowy (jeśli chodzi o ten pakiet z 60programami), za bardzo mi nie odpowiada. Właśnie dlatego parę miesięcy temu nie zdecydowałem się na telewizję, bo w salonie zaproponowano mi ten pakiet (a przynajmniej tak zrozumiałem, bo teraz jak czytam, to z tymi pakietami jest taki chaos, że już sam nie wiem :) ), a jak przeglądnąłem programy, to stwierdziłem, że tam są 2-3 co mnie interesują i że dla tylu kanałów to szkoda zachodu i kasy, poza tym miałem jeszcze umowę przez ponad rok, więc stwierdziłem, że poczekam, może będą jakieś ciekawe promocje za kilka miesięcy. Teraz znowu zacząłem się interesować, bo powoli kończy się umowa i na stronie trafiłem właśnie na "pakiet optymalny", który jak patrzę na kanały, to w tych 92 czy 95 (bo już w końcu nie wiem który pakiet jest aktualny) jest już gdzieś z 12ciekawych programów. Tylko przeglądając trafiałem na różne pakiety na stronie i miałem taki chaos, że się pogubiłem i postanowiłem tutaj napisać. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. O usługach telekomunikacyjnych operatora Orange jest inny wątek w innym dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Kłaniam się.

 

Jestem nowym użytkownikiem oferty Orange LOVE w którym mam telewizję.

Moje warunki techniczne (łącze internetowe po kablu do 10Mbps) wymusiło zawarcie umowy, w której mogę korzystać z TV przez satkę (DTH), a nie przez internet.

 

I teraz właściwa sprawa.

Byłem w dwóch różnych punktach sprzedaży i nie można było dokupić do umowy "pakietu Polsat" (gdzie jest m.in. Polsat Sport i News które chętnie bym dorzucił do oferty) ponieważ wg sprzedawców jest on dostępny tylko w opcji dla klientów korzystających z IPTV a nie DTH. Na łączu o tak mizernych możliwościach (do 10 Mbps) ponoć to nie wystartuje i już.

Podobnie zresztą jak pozostałe pakiety opcjonalne.

OK, trudno, przyjąłem to do wiadomości. Nie da się to nie :)

 

Jednak co innego mówią konsultanci na infolinii Orange (jeden nawet długo to sprawdzał).

Odbyłem z nimi kilka takich rozmów (przy okazji innych spraw).

Twierdzą, że jak najbardziej mogą włączyć "pakiet w mojej ofercie" i będzie działał.

Mimo, że mówiłem, że w punktach sprawdzono, że się nie da :)

 

To jak to jest? :)

Ktoś wie?

Przyznam, że raczej daję wiarę sprzedawcom salonowym, tym bardziej że jak można sprawdzić tu: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968538.pdf nie ma Polsatu Sport (ale o dziwo jest Polsat News)

 

A tu: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf są oba :)

 

Kto więc mówi prawdę a kto blefuje?

Bo już jestem skołowany :D

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanie odnośnie pakietu Polsatu. Interesuje mnie Orange Love z neostradą, ten za 89zł z pakietem optymalnym tv, do tego chciałbym dorzucić właśnie Polsat za 10zł, ale np. dziś w salonie powiedzieli mi, że jeszcze musiałbym mieć jakiś pakiet start+ też za 10zł, więc zamiast 99 wychodzi 109zł, jak to w końcu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jeszcze jedno pytanie odnośnie tych dodatkowych pakietów. Jak to wygląda tzn. jak będę mieć dekoder, to wszystko podłączę, zainstaluję i czy od razu mam TV? Czy od razu są te programy z pakietu optymalnego czy trzeba coś na nie czekać? I jak się ma sprawa z pakietem dodatkowym np. właśnie Polsat, tutaj pewnie trzeba coś czekać przynajmniej tak mówią w salonie?

A jeszcze pytanie: czy jakbym w takcie trwania umowy chciał dołożyć jakiś pakiet to jest taka możliwość, czy jak się podpisze umowę to już nie ma opcji dołożenia nowych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...