Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

"Szanowni Państwo,

 

miło mi oficjalnie poinformować, że dla wszystkich Abonentów platformy n mających dostęp do kanału nSportHD dostępne będą wszystkie transmisje meczy Ligi Mistrzów. Tym samym w dniach 14 i 15 lutego oraz 21 i 22 lutego kanał nPremium HD w godzinach meczu Ligi Mistrzów oraz nPremium 3 z Multiligą zostaną odkodowane"

 

Ktoś może ma pojęcie czy to też dotyczy TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart? TP sobie pogrywa, specjalnie brałem tv od nich żeby miec tą LM.

Była spora dyskusja o tym że nka pogrywa nie fair. Teraz zachowali się wmiare bo udostępnili npremium na czas meczu . A TP co ? czemu tego nie zrobili?

 

 

Skoro jest partnerstwo i co za tym idzie jest to rodzaj rekompensaty za jaką otrzymali abonenci nki to my jako abonenci TP powinniśmy też to dostać.

:read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc, umowa na pakiet L konczy mi sie w czerwcu a na internet z tv w grudniu wiec mam takie pytania: dobrze rozumiem ze jesli nie przedluze umowy na pakiet L, ani zaden inny z "pakietow n" to bede mial pakiet podstawowy? pakiet podstawowy jest wciaz bezplatny? (tak jak kiedys mowili w reklamie z p. Zamachowskim)

 

wiem, ze to wszystko mozna sie dowiedzec w punkcie, ale udam sie tam dopiero w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do obecnych cen internetu w TP pakiet podstawowy juz nie jest de facto bezpłatny - przykładowo Neostrada z Telewizją 1mb/s to 59 zł, bez tv to 44 z groszami. W Wymarzonym Internecie to różnica 10 zł. Jednakże, przy samym necie, opłata za wynajem Liveboxa to 10 zł, więc jeżeli Ci na nim zależy, to tv wychodzi w tej samej cenie. I tak, jeśli zrezygnujesz z pakietu L z końcem umowy pozostanie Ci pakiet podstawowy (jeżeli przedłużysz umowę na Neo z TV, a możesz to zrobić już w lipcu, dorzuciliby Ci nowe kanały do niego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziekuje za odpowiedz, czyli bede placil tyle co za net teraz i bede mial pakiet podstawowy - dobra wiadomosc, nie wycofam sie z internetu z tv bo jestem jak narazie zadowolony z liveboxa jednak z pakietu L raczej tak poniewaz ten dekoder uhd86 nie spelnia moich oczekiwan, a za tyle samo bede mial to samo w n i lepszy sprzet, mam antene z ktorej kiedys odbieralem c+ ale to bylo ladnyc kilka lat temu (cztery albo szesc) mam nadzieje, ze wciaz wszystko dziala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy TTV i TVN 7 HD w pakiecie podstawowym już działają? Bo mi po aktualizacji dekodera SHD 85 na Orange TV nie działa TTV i TVN 7 HD, a na stronie Orange jest napisane, że w pakiecie podstawowym znajdują się te dwa kanały. Jak u Was wygląda ta sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...