Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Peter Parker

Niestety w Orange sport nie wpadli na pomysł taki, żeby nadawać w dynamicznym formacie, jak np. Canal+ Sport. W ogóle ten kanał to jakiś podcast, nawet normalnie napisu "na żywo" nie umieją wyświetlać... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NBA mam pytanie wiecie jak pozbyć się pionowych lini aby obraz rozciągnąć na cały ekran ? Bo ani grzebanie w menu tv ani pvr C+ nic nie daje.

Prędzej coś na to poradzisz grzebiąc w ustawieniach telewizora... Niestety, Orange Sport po przejściu na 16/9 zdecydowało się nadawać w tym formacie dosłownie wszystko (a więc włącznie z materiałami w 4/3) - nie wiem, czy tak jest prościej dla nich, ale na pewno nie wygodniej dla widzów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Peter Parker

No proszę - Bartłomiej Jaszka, Artur Siódmiak, Michał Jurecki, Tomasz Tłuczyński, Karol Bielecki, Marcin Lijewski, Artur Siódmiak i Sławomir Szmal w Orange sport. Bundesliga przez najbliższe 3,5 roku właśnie w Orange sport i Orange sport info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to jest z Orange Sport? Wiem, że 6 meczy z Ekstraklasy jest na żywo w Orange Sport, 2 w C+, a 1 i tu, i tu. Ale przy transmisjach z Orange Sport jest logo Orange Sport i C+ (chociażby teraz na meczu Odra - Lechia). Więc mecz idzie i tu, i tu? Na przykład jutro (27.02) o 14:45 jest mecz Korona - Jagiellonia, a o 16:15 GKS - Wisła, więc mecze się nakładają na siebie. Może jest tak, że na C+ idą dwa mecze na raz - po prostu czasem pokazują mecz np. z Kielc, a czasem np. z Bełchatowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma trzy kanały sportowe (C+Sport, C+Sport2 i od marca C+Sport3), więc co mu przeszkadza, że się nakładają, jak może puścić jeden na jednym, a drugi na drugim. Zapewne jakoś się dzielą pomiędzy OS, a C+. Trzeba tylko sprawdzać w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz z tego ze OS ma prawa do 6 spotkan ligi polskiej skoro nie pokazuje hitow kolejki np w ten weekend jest belchatow-wisla ,polonia w-wa -lech a tego live na OS nie bedzie. Mialem kiedys wykupiony ten kanal ,ale sie rozczarowalem bo nie widzialem najwazniejszych meczy .Postanowilem dolozyc pare zlowy i mam canal plus sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu Canalowi ciezko byłoby wyładować ponad 100 mln zlotych za kazdy sezon polskej ekstraklasy.

tez sie martwie ze mogliby zakończyć współprace ale bądźmy dobrej myśli i niech współpraca trwa, tylko przydałoby sie żeby Orange sport pokazywał inne mecze z danej kolejki niz to co pokazuje Canal plus bo często ten sam mecz leci na obu kanałach jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...