Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wiem, że Ekstraklasa znika z OrangeSport, ale co z innymi prawami, których jest sporo, albo ew. nowymi. Ja z obecnych wiem m.in o tych:

 

1. liga francuska,

2. liga portugalska

3. puchar Niemiec

4. puchar Francji

5. klubowe MŚ

6. Bundesliga w ręczną

7. UFC

8. NBA

9. magazyny klubowe

10. imprezy okolicznosciowej

11. EW. NOWE PRAWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuko ale liga francuska i NBA jest na sublicencji od Canal+ i nie wiadomo do kiedy ona trwa, więc te dwie pozycje również mogą zniknąć z anteny np. od czerwca lub później.

Canal+ kończą się prawa na te rozgrywki z końcem tego sezonu, więc NBA pewnie zniknie z anteny Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ok 11:00 napisałem do Cyfry (tak z ciekawości) czy w związku z usunięciem kanału Orange Sport nie udostępnią mi go na te ostatnie trzy dni celem "pożegnania" z abonentem. O 15:34 dostałem odp że moja prośba została przyjęta i Orange Sport śmiga :brawo: . Jednak są tam jeszcze serdeczni ludzie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak chciałem załączyć tą opcję to nie chcieli włączyć TYLKO Cinemax. Być może nie powiem że nie że Orange Sport wliczyli mi w "Projekt 48H" no ale tą opcję można załączyć raz na kwartał. Ostatni raz ową opcję miałem dwa weekendy temu (pakiet Cinemax HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange sport zakończy swoja kadecie jak cały orange i tp z powodu braku pieniędzy bo wszystko pakują w swój kraj tak że orange ogólnie jest bez przyszłości kwestią czasu jest kiedy z kimś sie połączy

ta sama sytuacja jest w mojej firmie

wystarczy na to spojrzeć

orange sport niema już nic do zaoferowania

orange jako siec komórkowa również widać to po wycofaniu się firm i osób prywatnych lepsze oferty dają konkurenci

orange tp żyje dlatego bo ludzie korzystają z tp bo nie mają innego wyjścia np internet

orange obecnie niema nic do zaoferowania brak pieniędzy na inwestycje

ale to tylko moje zdanie nikogo nie chce urazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...