Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej jeszcze go nie usuwają, bo jest na necie ramówka do 17 czerwca, lecz live chyba nic nie będzie przez ten czas, el. Euro 2012 też przeniesione do OSI, myślę że najlepiej zrobią jak wzorem nsportu stworzą kanał informacyjny z transmisjami, z tym że mam nadzieję, że lepiej im to wyjdzie.

 

Tak marginesie C+ przegra przetarg na dystrybucje praw Ligue 1, więc Polska wersja Canal+ nie dostanie już ich z automatu, wiec można upatrywać szansę na pozyskanie tej ligi przez Orange, co chyba uchroniło by ten kanał przed zamknięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NBA też CANAL+ negocjuje sam!

 

71059_265901719424_1820775_q.jpg

 

Oby tylko pokazywali więcej meczy.. Np codziennie jeden. Bo trochę głupio puszczać powtórki (które możnaby puścić na C+ Sport 2 albo na C+ Gol) gdzie na pewno więcej osób chciałoby zobaczyć na żywo. Btw lucius wiem, że offtop i trochę naiwne, ale czy byłaby możliwość puszczenia na drugiej ścieżce dźwiękowej oryginalnego komentarza z USA? Chyba da się coś takiego zrobić, bo Al Jazeera Sport tak nadaje. A wiele osób wybrałoby to zamiast Wojtka UŁAAA Michałowicza.

 

A co do strasznego C+ to pretensje tylko i wyłącznie do N i CP za niegospodarność i brak pieniędzy w decydujących momentach. :P

 

Co do Orange to najrozsądniejsza byłaby fuzja z nSport. W innym wypadku nazywanie go kanałem premium/dobrym sportowym to będzie małe świętokradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeśli wszystkie transmisje są w Orange sport info, to wiedz, że coś się dzieje! ;)

A na poważnie, to w Orange sport nie ma już żadnych transmisji na żywo. Aktualnie jest to tylko NBA, której sezon i tak się kończy (jest 2:1 dla Heat, a rywalizacja toczy się do czterech). Nie wiadomo tylko jak będzie z WNBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koniec Orange sport, zmiany w Orange sport info
Orange sportW tym tygodniu lub na początku przyszłego ma dojść do zmiany w ofercie kanałów telewizyjnych produkowanych przez Telekomunikację Polską SA. Z rynku zniknie kanał Orange sport, zaś zmiany dotkną Orange sport info.

Dominique Lesage, dyrektor ds. kontentu w TP, w rozmowie z "Presserwisem" potwierdził, że firma z nadających dziś dwóch kanałów utrzyma jeden: zamknięty zostanie Orange sport, a pozostanie Orange sport info. Pracownicy redakcji kanałów w zeszły czwartek mieli zebranie, na którym poinformowano o tym, że będą zmiany. Jednocześnie zapowiedziano kolejne, przedstawiające szczegóły. Orange sport info będzie mieć charakter bardziej lifestylowy niż dotychczas. Nie będzie się już pojawiać poranne pasmo na żywo. Do prowadzących dołączy dziennikarz Michał Pol, który będzie współgospodarzem talk-show "Piękna i bestia". Zajmie miejsce Pawła Zarzecznego. Ten wspólnie z pięściarzem Marcinem Najmanem poprowadzi magazyn "Fun raport".

Zmiany w ofercie kanałów sportowych TP są następstwem utraty przez nadawcę praw do pokazywania rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy (przez poprzednie trzy sezony Canal+ Cyfrowy dzielił je z Telekomunikacją). Canal+ Cyfrowy, operator Cyfry+, już z końcem maja br. usunął Orange sport z oferty. Kanał pozostał dostępny - za dodatkową opłatą - tylko dla klientów TP. Orange sport info ma szerszą dystrybucję. Oferują go - oprócz usług telewizyjnych Telekomunikacji - platformy Cyfra+, Cyfrowy Polsat oraz telewizja n. Janusz Basałaj, redaktor naczelny Orange Sport i Orange Sport Info, o zmianach w kanałach na chwilę obecną nie chce rozmawiać.

źródło: tvsportowe.pl

 

Dla mnie to smutna wiadomość :( ale ważne ,że OSI zostaje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to również OSI przestaje już być kanałem informacyjnym o profilu sportowym. Więc lepiej by było jakby po prostu zrobili rebranding OSI na Orange Sport (zawsze to choćby mniej literek w logo ;) ). Skoro teraz jest w OSI całkiem sporo transmisji, to mogliby się pokusić o uruchomienie wersji HD.

 

Swoją drogą, teraz cała nadzieja w Polsacie. Że z Polsat Sport News zrobi wreszcie prawdziwy kanał informacyjny dotyczący sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...