Skocz do zawartości

Orange Sport


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest zbyt wysoka. Zreszta jak obserwuje program canal+ to i tak w tym sezonie bedzie lepiej bo w zeszlym aby obejrzec mecze ktore nie byly live na canal+ trzeba bylo czekac do poniedzialku wtorku na klub kibica(ktorego nigdy nie ogladalem), a teraz w piatek po meczu live jest odrazu drugie spotkanie retransmisja , w sobote tez jeden mecz retransmisja po Lidze+, w niedziele przed poludniem pozostale 2 mecze z soboty i wieczorem drugi mecz niedzielny retransmisja. Przynajmniej tak bedzie w pierwszych dwoch kolejkach mam nadzieje ze tak zostanie przez caly sezon, wtedy placenie 10zl z Orange sport moim zdaniem mija sie z celem. Zwlaszcza ze w sezonie zdecydowanie wole ogladac ligi zagraniczne a z polskiej ligi wystarcza mi 3 mecze live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na tym kanale to tylko EL ale wg.J Bałasajewa w wywiadzie w Press między innymi na pytanie:

CYTAT

Ale czym ma się różnić Orange Sport od istniejących stacji sportowych?

Będziemy pokazywać na żywo aż sześć meczów z każdej kolejki ligowej. Poza tym pojawią się u nas amerykańskie rozgrywki koszykarzy - NBA i koszykarek - WNBA oraz szwedzkiej ligi żużlowej. Kupimy kolejne prawa sportowe.

Więc może znajdą się chętni/fani naszej piłki a tacy na pewno są/,którym zamiast np.Canal + za 29 zł wybiorą OS 14 zł i np,pakiet FilmBox 15 zł/co daje też 29 zł/.A tak nawiasem biorąc w n-ce i CP miał być za 16 zł i tylko z EL to i tak postęp.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Cyfry+ z decyzją o tym, iż OS będzie bez opłat w pakiecie prestiżowym :brawo:

Interesuje mnie jedna rzecz. Jakie prawa na myśli miał szef kanału OS? Przynajmniej do jakiej dyscypliny chcą kupić prawa.

 

Marek

wg.J Bałasajewa

Nie J. Bałasajewa, tylko J. Basałaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jednak czy wystartuje 25 lipca, bo start ligi może zostać przesunięty.

 

Aha... nie dogadali się kto komu ile płaci i w jakiej walucie?

A'propos czy są na HB jakieś normalniejsze kanały sportowe? Np. poker channel? Coś, gdzie człowiek po 90 min. nie powie "Ku*wa mać... straciłem półtorej godziny życia na to dziadostwo!"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał wystartował z emisją testową. Więcej informacji tutaj.

 

Moim zdaniem lepszym pomysłem byłby projekt ITI i Polsatu, ponieważ kanał miał być niewiele droższy, ale dostępny dla wszystkich zainteresowanych operatorów. Poza tym OS to kanał typowo sportowy, a nie jak wcześniej zapowiadano, że będzie pokazywał tylko OE. A skoro to kanał sportowy, to oznacza, że czeka nas jeszcze większe rozdrobnienie praw sportowych, niż obecnie.

 

PS: orange_sport.gif - Logo kanału :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zacytuję:

 

Byłem w Rijo, byłem w Bajo 
Miałem bilet na Hawajo
Byłem na wsi, byłem w mieście
Byłem nawet w Bukareszcie

Wszystko c h u j - o ja wam mówię wszystko c h u j 
Może czasem trochę mniejszy, ale potem jeszcze większy 

Byłem w wojsku i w szpitalu
W p i e r d l u i na kupie szmalu
Byłem w kinie i na plaży
I żonaty cztery razy

Wszystko c h u j - o ja wam mówię, ja wam mówię
Może czasem trochę mniejszy, ale potem jeszcze większy

By Elektryczne Gitary więc kurde PROSZĘ NIE CENZUROWAĆ!!!

 

A wy czego się spodziewaliście? Udziału w zyskach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zniknie nie wiem do kiedy N ma umowę z TVP. Chociaż jak TVP będzie mieć własną platformę to wszystko możliwe :P

Jest jeszcze jeden chyba najmniej prawdopodobny scenariusz : TVP robi następny kanał sportowy i koduje go tylko na wyłączność wlasnej platformy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy sportowy kanał telewizyjny Orange Sport, który w telewizyjnej ofercie Telekomunikacji Polskiej oraz Cyfry+ pojawi się w piątek 8 sierpnia 2008 roku, będzie kanałem dodatkowo płatnym, w cenie kilkunastu złotych.

Do końca września 2008 roku, klienci telewizyjnej oferty w Telekomunikacji Polskiej (multipakiet tp / videostrada tp) będą mogli oglądać Orange Sport w ramach podstawowej oferty, później będzie on dostępny za 14 zł miesięcznie.

 

Także w Cyfrze+ Orange Sport dostępny będzie za dodatkową opłatą - w cenie podstawowej 14 zł miesięcznie. Abonenci posiadający jednocześnie pakiet Canal+ będą mogli zaabonować Orange Sport w cenie 10 zł miesięcznie. Bez dodatkowych opłat w Pakiecie Prestiżowym.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,55710 ... rodka.html

W Polsce transmisje ligi francuskiej przeprowadzi Canal+ Sport i startujący właśnie Orange Sport.

 

jak to z tym kanałem?miało być NBA na razie nie słychać o tym,tu info o Liguea chyba też transmisji nie ma,turnieje tenisowe WTA tylko jakie skoro chyba Eurosport je transmituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.orangesporttv.pl/tpsa/run?n=os_info&p1=o_nas

 

no czyli nba i wnba też ma byc na antenie,no to jakoś to jeszcze może wyglądac:liga polska,żużlowa liga szwecka,turnieje atp,nba,wnba szczerze to taka oferta chyba może nawet nie gorsza od nsportu czy polsatu sport(tam wielu ciekawych rzeczy w trakcie sezonu nie ma dla nie fanatyków siatkówk i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...