Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większość kibiców Realu wolałaby Mbappe. Po ewentualnej sprzedaży CR7 Perez będzie musiał wyjąć kasę z zamrażarki. Nie wiadomo też jak spisze się nowy trener Królewskich. Na razie w La Liga to najlepsze transfery robi Atletico- zatrzymanie Griezmanna za niebotyczną pensję, sprowadzenie Lemara, a teraz ponoć blisko są pozyskania Gelsona Martinsa i Kalinicia jako zastępstwa za Torresa. Mogą namieszać. Mam nadzieję, że i Barca się obudzi, bo ewentualne transfery Lengleta czy Arthura szału nie robią. Ale to dopiero początek okienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon jak ty chwalisz to mam przekonanie, że zawodnik będzie ***ujowy w danym klubie :D Wyciągnięcie Mbappe z PSG graniczy z cudem. Już bardziej bym uwierzył w transfer Neymara. Francuz w tym momencie to kwota do zapłacenia około 300-350 mln €. Plus do tego muszą być chęci samego zawodnika, a nie wiem czy będzie miał ochotę opuszczać Francję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinho jak najbardziej tak, mimo że lubię tego zawodnika, to wyżej czterech liter nie podskoczy. W jego miejsce Thiago lub choćby Rabiot, który nie chce przedłużyć kontraktu z P$G. Minę tylko wypożyczyć, ewentualnie sprzedać z niską klauzulą odkupu. Zainteresowanie wcześniej Griezmannem, teraz Willianem jasno pokazuje, że Valverde nie do końca wierzy w Dembele, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina zawsze kilka goli w sezonie by strzelił po rzutach rożnych to jest pewne. Tylko te jego wolne ruchy takie nieporadne. No cóż ten zarząd pokazał już na co ich stać i pewnie znów kupią jakiegoś no name gracza z Brazylii, który okaże się być drugim Douglasem jeśli tak piszę się jego nazwisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Barcelona miałaby się pozbyć Paulinio? Przecież to IMO dobry transfer. Nie wydaje mi się, żeby jakoś mocno przeszkadzało by mu siedzenie na ławce i bycie ewentualnie tym pierwszym do wchodzenia. Barca potrzebuje wzmocnień do środka pola ale oddawanie wartościowych zmienników w sytuacji, gdy w sezonie jest taki natłok meczów nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny Carvajal? Bez komentarza.

Dwóch zawodników Harry Kane i Neymar ale o obu będzie ciężko.

Gość  nie ma obecnie  konkurencji i  gra  przeciętnie. Teraz będzie grać  bo kupili Alvaro    ba  żeby go nie posadził na ławce.   Obrońca  nie tylko ma za zadanie posyłać wrzutki .

Dlaczego Barcelona miałaby się pozbyć Paulinio? Przecież to IMO dobry transfer. Nie wydaje mi się, żeby jakoś mocno przeszkadzało by mu siedzenie na ławce i bycie ewentualnie tym pierwszym do wchodzenia. Barca potrzebuje wzmocnień do środka pola ale oddawanie wartościowych zmienników w sytuacji, gdy w sezonie jest taki natłok meczów nie jest dobre.

Bo  gościa nie było  w drugiej połowie sezonu.  Po tych bodajże  8  golach.

Hazard to szybciej do Realu trafi, niestety. Barca woli Williana(dla mnie to niepojęte).

Wiesz  że tam pracują  pionki.

Lista niedoszłych zakupów.  Cancelo   Parejo [80mln]  Oezil     Lima  . Nic tylko pozdrowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinho wypożyczony do Chin. Ale takie zamieszanie, że nie wiadomo czy z obowiązkiem, czy jedynie możliwością wykupu za 50 mln. Amatorzy zostanie Gomes i

D. Suarez. Na Ligę Europy może wystarczy, a jak nie to zawsze mogą ściągnąć z wypożyczenia Turana. Aż się nie chce wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest  ogólnie  rzecz  biorąc  podsumowanie naszego dziennikarstwa.  Które jest tragiczne.          Poza słuchaniem  Borka   Ćwiąkały      jako poważnych informatorów.  Reszta to  balast  bzdur.

Większość spekulacji łączy Barcę z Rabiotem(oby nie skończyło się jak z Verrattim) oraz, co dla mnie totalnie niezrozumiałe, z Willianem. Ilość Brazylijczyków musi się zgadzać? Ja oczywiście wolałbym Thiago i Martiala.

Wszyscy  agenci i  w ogóle dyrektorzy  topowych klubów  wiedzą że w biurach Camp Nou  rządzą  Janusze.    Jest taki   jeleń   Pep Segura   który odszedł z Liverpoolu  i przyszedł  do Barcelony.  A szatnia go nie chce widzieć . A Segura jest  przyd00pasem  Bartka.   Widziałeś  by takie rzeczy  działy się  w biurach  bernabeu? 

 

Dodam iż  Segura  dał  Veto w sprawie powrotu  Thiago Alcantary.

Paulinho wypożyczony do Chin. Ale takie zamieszanie, że nie wiadomo czy z obowiązkiem, czy jedynie możliwością wykupu za 50 mln. Amatorzy zostanie Gomes i

D. Suarez. Na Ligę Europy może wystarczy, a jak nie to zawsze mogą ściągnąć z wypożyczenia Turana. Aż się nie chce wierzyć.

Lucho  stawiał na  Rakitica  kosztem  Xaviego.   

 

A zobacz tutaj wywiad  Xaviego:

 

https://www.barcablaugranes.com/2018/7/9/17548958/xavi-ivan-rakitc-barcelona-luka-modric-croatia-world-cup

 

Ja nie wiem czy   Xavi dostał jakieś  demencji starczej w wieku  38 lat?  

 

Jak można mówić że Rakitic  jest najlepszym   historycznym  transferem Barcelony. Toż to komentarz  kabarte.

 

Wystarczy zobaczyć   jak grali  ci Panowie

 

 

Przecież  takich piłek to nawet  Modric  isco i Asensio nie posyłał

 

https://www.youtube.com/watch?v=r3IID1bu16g

 

Ci  dwaj  +  Xavi     Makelele   i zmarnowany  talent  Cassano.    To byli  pomocnicy  giga kreatywni.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...