Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, jeszcze o karnym na Marcelo nie wspomniałem. :D W sumie nie ma się co dziwić bo tyle było błędnych decyzji, że ciężko wszystkie wyłapać w jednej chwili. Sympatyzuję z Barceloną od wielu lat, ale dawno takiego El Clasico nie widziałem żeby wynik był jakąś zbieraniną błędów i żebym nawet nie wiedział komu sędzia teoretycznie pomagał, a komu przeszkadzał. Spotkanie powinna podsumować sytuacja w której Hernandez Hernandez blokuje zawodnika Barcy jak typowy obrońca Realu czym wprowadza niezłą frustrację u gracza Blaugrany :D 

Jeszcze im dadzą VAR, a to już będzie kabarecik w każdej kolejce nie tylko na skalę kraju, ale i świata. Stracą na oglądaniu po 10 minut w połowie, a doliczą po hiszpańsku 1 minutę. No chyba, że akurat wynik niekorzystny dla faworyta to wtedy 12 minut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jeszcze o karnym na Marcelo nie wspomniałem. :D W sumie nie ma się co dziwić bo tyle było błędnych decyzji, że ciężko wszystkie wyłapać w jednej chwili. Sympatyzuję z Barceloną od wielu lat, ale dawno takiego El Clasico nie widziałem żeby wynik był jakąś zbieraniną błędów i żebym nawet nie wiedział komu sędzia teoretycznie pomagał, a komu przeszkadzał. Spotkanie powinna podsumować sytuacja w której Hernandez Hernandez blokuje zawodnika Barcy jak typowy obrońca Realu czym wprowadza niezłą frustrację u gracza Blaugrany :D

Jeszcze im dadzą VAR, a to już będzie kabarecik w każdej kolejce nie tylko na skalę kraju, ale i świata. Stracą na oglądaniu po 10 minut w połowie, a doliczą po hiszpańsku 1 minutę. No chyba, że akurat wynik niekorzystny dla faworyta to wtedy 12 minut :D

Sędziowanie  tego meczu to kryminał a mimo to Hernanez   sędziuje wręcz jak Gonzalez Gonzalez  lub Borbalan.  Co jeden  to gorszy także szkoda strzępić  ryja.  Tylko pilkarze z Madrytu są przeciwni Varowi  tak parafrazując.

 

Jeśłi chodzi o standardy  zawieszenia  Sergiego  Roberto

 

https://twitter.com/Kowal___30/status/994244605028765696

 

 

 

Jednak jest coś ciekawszego

 

W studio programu El Chiringuito 2 madridistas  wypowiadało się że nie chcą  Neymara na bernabeu

 

https://www.youtube.com/watch?v=a3qYl9Y4xHA

 

 

Warto dodać iż  Neymar rozwalił szatnir w PSG  a potem porobiły się klany .

Bramka dla Barcy na 3:1 prawidłowa...

DciuS98X0AA6ZPD.jpg

Czerwona dla Segriego i  wejście  Semedo  dobrze im zrobiło.  Roberto w tym meczu poza tą centrą był  bezproduktywny i nie miłosiernie ogrywany  podobnie jak Theo z Sevilla . A dziennikarze po meczu mówili że w drugiej połowie królewscy kompletnie nie mieli koncepcji   jak grać  skoro cały atak jest obecnie skonstruowany  pod CR7.  Nawet  Benzema który jest razem z Suarezem lepszy od Lewego to   idealnie piłki mu posyła  tak teraz mimo iż notuje ostry zjazd  dalej robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i  Andrzej  będzie wymiatał w Kobe  a Xavi przedłuzył w Qatarze.

 

Tak więc konie ery tridente został  tylko 1

 

 

Gdy spojrzymy  na tą trójke   jak oni grali i porównamy sobie do takiego  Rakitica  czy Gomesa   to tak jakby porównać   Garetha Balea  to Majorala .Bo  Xavi Iniesta i Messi to i tak głównie robili za pomocników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś  wywiadzie   Guardiola   powiedział   ciekawą rzecz  która już  dawno z głowy wyleciała.   Otóż       w finale ligi mistrzów  2011   grali   Man  U  - Barca    w składzie  Guardioli  było  8  wychowanków.  Jestem ciekaw czy jest jakaś druga drużyna  która kiedykolwiek miała 8 pilkarzy akademii i grała w finale i wygrała.  No to jest to wyczyn  historyczny :woot:  . Weź  tu wychowaj   zawodników   tyle lat    i niech jeszcze  wszyscy osiągną  taki poziom by w takim meczu zagrać i wygrać.

 

Atletico  ma sporo wychowanków w obecnym składzie.   Ja jestem ciekaw  gdyby wystawić  taki zestaw  obie ekipy z Madrytu   i Barcelony . Chociaż  Espanyol to jest  wypożyczalnia   tam sporo wychowanków z innych klubów ląduje.

Kto by więcej ugrał   gdyby teraz zagrać samymi piłkarzami z akademii.

 

Jeśli o Ronaldinho  chodzi to gdyby nie on to Messi by tu nie grał  i nie był by tym kim jest tutaj to raz. Są  2 osobę odpowiedzialne za obecną styuacje która tyle wygrała   Rexach i  Laporta. Bez nich nie było by niczego.  No może byłby Beckham .

 

 

Technicznie    Ronaldinho  to pozamiatał każdego pilkarza  jakiego znam. Podania klatką   plecami    czy wygięcie nóg tak że wygląda jak złamana.   Przecież  on zakończył kariere Seamanowi   pamiętasz?

 

Z ilu to było  metrów   35? Weź strzel w lewe okienko tak idealnie.

 

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane obejmie reprezentacje Francji byc moze po Mundialu 2018

jw.

 

Do tej pory moim głównym faworytem wydawał się Wenger, ale w tym momencie to Zizou wychodzi na czołówkę. 

 

Zidane mógł się trochę zmęczyć i wypalić ostatnimi, bardzo intensywnymi sezonami pełnymi sukcesów z Realem. Reprezentacja Francji to idealna praca żeby się trochę wyciszyć i uspokoić. Tak jak Conte po trzech latach w Juve, gdzie niespodziewanie przyjął ofertę z federacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było pewne, że odejdzie. Został tylko dlatego, że do uratowania była LM. Zespół spisywał się w tym sezonie tragicznie. Zizou był zwolniony nieoficjalnie już pewnie kilka miesięcy temu.

chyba cie łeb boli, sezon został uratowany ale sam odszedł, Perez na konferencji był mega załamany, swego czasu Pep Guardiola zrobiłem to samo w Barcelonie, także nie był już w stanie zmotywować zawodników do dalszego wygrywania.

Mimo wszystko szok, że trener, który trzy razy z rzędu wygrał Ligę Mistrzów odchodzi... :) Zaraz pewnie przytuli jakieś petrodolary od jakichś szejków... Wystarczy, że PSG zwolni Tuchela, czy City Guardiolę. :D

Zizu powiedzial że może trenować tylko Real i Juve więc to odpada. Zdecydowanie bardziej się ceni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma świadomość swoich niedoskonałości, zawsze ceniłem Zizou i za to jeszcze większy szacunek. 

Tu nie chodzi o niedoskonałości. Po prostu pewien cykl się zakończył i Zidane doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ten węgierski żyd, który rzucił klątwę na Benficę (sorry, ale jego nazwisko gdzieś mi uciekło) mawiał, że każda drużyna dzieli się na pewne cykle i trwają one zazwyczaj 3 lata. Potem drużynę czeka wypalenie, zmiany, budowa, kolejna ewolucja, a w takim klubie jak Real często nie ma na to czasu. Prezydent i kibice chcą wygrywać zawsze, permanentnie sięgać po trofea. Pamiętajmy, że w Realu zwalniano trenerów pomimo sukcesów (Heynckes, Capello), a Zidane doskonale wiedział jakie reguły panują w tym klubie. Myślę, że dobrze to przemyślał. Dla niego scenariusze były dwa: odejść teraz, gdzie sięgnął sufitu, w glorii historycznego rekordu, na swoich warunkach czy może na łasce Pereza, w niesławie po pierwszym słabszym sezonie.   

 

Nie zapominajmy też, że 3 sezony w Realu odnoszącym takie sukcesy to jak wieczność. Nie można tego porównać z sytuacją Fergusona czy Wengera. Szkot miał gigantyczny margines błędu, pracował w innych warunkach, innych czasach. On po wielu latach prób i błędów stworzył giganta, a Zidane giganta objął i na dzień dobry wygrał jedną LM, potem drugą i trzecią. Zidane w teorii miał łatwiej, bo na dzień dobry dostał drużynę marzeń, grupę wielkich piłkarzy, ale tak naprawdę tylko w teorii miał łatwiej. Tak naprawdę zapanować nad tyloma gwiazdami i przez trzy sezony zgarnąć 9 na 13 trofeów... ulalala. Mnie się to w palę nie mieści. Kosmos. Tym bardziej, że Real to bardzo specyficzny klub. W tym momencie najbardziej medialny na tej planecie. Rozumiem Zidane'a, że mógł poczuć się zmęczony tą ciągłą presją, oczekiwaniami, gdzie każdy patrzy ci na ręce, analizuje każdą twoją decyzję detalicznie. Francuz w Realu spędził jakoś 2,5 roku. Jeśli zerkniecie na jego poprzedników zrozumiecie, że to szmat czasu. W ostatnich 20 latach dłużej pracował tylko Vicente del Bosque. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie mozna zdobyc 6 trofeow co pokazala Barcelona czyli mistrza puchar krajowy superpuchar LM superpuchar Europy i KMS wiec w 3 sezonach mogl zdobyc ich 18 a nie 13 ale to taka mala dygresja. Dla mnie to tez byl wczoraj szok. Ciekawe kto jeszcze? Ronaldo ktory nie daje juz tyle Realowi co dawniej ? Bale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie mozna zdobyc 6 trofeow co pokazala Barcelona czyli mistrza puchar krajowy superpuchar LM superpuchar Europy i KMS wiec w 3 sezonach mogl zdobyc ich 18 a nie 13 ale to taka mala dygresja. Dla mnie to tez byl wczoraj szok. Ciekawe kto jeszcze? Ronaldo ktory nie daje juz tyle Realowi co dawniej ? Bale ?

Nie mogl zdobyc 18 bo prace zaczal w polowie sezonu 15/16 a teraz odchodzac nie zagra o Superpuchar Europy i  KMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...