Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba cie łeb boli, sezon został uratowany ale sam odszedł, Perez na konferencji był mega załamany, swego czasu Pep Guardiola zrobiłem to samo w Barcelonie, także nie był już w stanie zmotywować zawodników do dalszego wygrywania.

Zizu powiedzial że może trenować tylko Real i Juve więc to odpada. Zdecydowanie bardziej się ceni.

Masa szczęścia w LM. Wiadomo było po wyczynach w połowie sezonu, że Zidane jest w Madrycie skończony. Uratowany sezon z ośmieszeniem Realu w lidze z 17 pkt straty do Barcelony i Pucharze Króla przegranym z Leganes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gości, którzy potrafią odejść w glorii i chwale, a nie tak jak choćby Wenger. Wcale mnie nie dziwi, że Pep, Luis Enrique czy właśnie Zizou rezygnują z pracy po kilku sezonach i muszą się zresetować. Zidane, niezależnie od dalszej kariery, przejdzie do historii nie tylko jako wybitny piłkarz, ale i znakomity trener, pierwszy, który potrafił trzykrotnie zdobyć LM. Myślę, że długo nikt nie powtórzy takiego wyniku. Piękne też było to, że nie osiągnął tego bijąc kolejne rekordy transferowe, ale z kadrą(trzeba przyznać, że znakomitą), którą już posiadał. Mimo wielu nacisków nie sprzedał choćby Navasa czy Benzemy, a Ci odpłacili mu się w najważniejszych meczach. Piszecie, że Real zawiódł w lidze i PK- to prawda i mały zarzut pod adresem Zizou, ale ja sam wątpiłem w Królewskich po sprzedaniu Maraty, Danilo, Jamesa czy oddaniu Pepe. Sam jako fan Barcy, chętnie oddałbym dublet za triumf w LM, bo takie ekipy przechodzą do historii. Powodzenia Zizou!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie mozna zdobyc 6 trofeow co pokazala Barcelona czyli mistrza puchar krajowy superpuchar LM superpuchar Europy i KMS wiec w 3 sezonach mogl zdobyc ich 18 a nie 13 ale to taka mala dygresja. Dla mnie to tez byl wczoraj szok. Ciekawe kto jeszcze? Ronaldo ktory nie daje juz tyle Realowi co dawniej ? Bale ?

W hiszpaśkim programie  Chiriguito  zrobili liste  trenerów  i stawiali tylko na  3.  Śmiem twierdzić że  będzie  rok posuchy   tak jak mieli w Barcelonie.   Tito ze zdrowiem  potem przejął   niejaki  Jordi  Roura  który  skończyło  jako  ofiara i teraz zajmuje się dzieciakami  .   Pilkarze podczas  kadencji   Roury komentowali że nie wiedzą co mają  grać  i to by było na tyle.  

 

W Madrycie z Zidane  ogólnie mówiło się że odszedł  nie tylko dlatego że jest zmęczony  i nie miał  pomysłów.  chciał Uniknąć  tego co nadchodziło.    Skarbówka się dobiera do CRa  za podatki    Bale chce więcej grać.  Asensio  Isco.

Pierwszy sezon  LM czyli  15/16    ograli Rome  bezdyskusyjnie tyle że to jeszcze nie była ta Roma co teraz   . Następnie przegrali z Wolfsburgiem by odrobić  straty z 0-2  na 3-0  chociaż  gol na 3-0 dający awans to rykoszet i wcale nie musiał paść. 2 mecz z City  na wyjeździe 0-0  a w rewanżu  City strzeliło samobója  i tak awansowali do fianłu. W finale Ramos ze spalonego  potem Atletio wyrównuje   [ Misiek pudłuje karnego] mecz roszt[beep] się w karnych bo Juanfran strzela w słupek.

 

Nastepny sezon ograli beznadziejne Napoli  obnażając ich wszystkie błedy   następnie  skandal w 2 meczu z Bayernem.  Potem Atletico u siebie 3 gole po rykoszetach  i to nawet Pepe strzelił :mrgreen: .A przecież w rewanżu zaczeło się od szybkiego 0:2 .A w finale z Juve to w drugiej połowie się okazało że w szatni  Juve doszło do rękoczynów   wręcz pobili się bodajże  Alves  i Bonucci  . Juve dostało baty w drugiej połowie nie grając absolutnie nic .  A obecny sezon zna każdy i nie trzema komentować.

Ma świadomość swoich niedoskonałości, zawsze ceniłem Zizou i za to jeszcze większy szacunek. 

Pierwszy raz u Pereza ktoś sam odszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zidane zrezygnował bo Real to nie United.Tam cel jest jeden w związku z tym praca tam to psychiczna demolka.Wiecej z nimi by nie ugrał a i tak osiągnął coś czego prędko nikt nie osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hiszpaśkim programie Chiriguito zrobili liste trenerów i stawiali tylko na 3. Śmiem twierdzić że będzie rok posuchy tak jak mieli w Barcelonie. Tito ze zdrowiem potem przejął niejaki Jordi Roura który skończyło jako ofiara i teraz zajmuje się dzieciakami . Pilkarze podczas kadencji Roury komentowali że nie wiedzą co mają grać i to by było na tyle.

 

W Madrycie z Zidane ogólnie mówiło się że odszedł nie tylko dlatego że jest zmęczony i nie miał pomysłów. chciał Uniknąć tego co nadchodziło. Skarbówka się dobiera do CRa za podatki Bale chce więcej grać. Asensio Isco.

Pierwszy sezon LM czyli 15/16 ograli Rome bezdyskusyjnie tyle że to jeszcze nie była ta Roma co teraz . Następnie przegrali z Wolfsburgiem by odrobić straty z 0-2 na 3-0 chociaż gol na 3-0 dający awans to rykoszet i wcale nie musiał paść. 2 mecz z City na wyjeździe 0-0 a w rewanżu City strzeliło samobója i tak awansowali do fianłu. W finale Ramos ze spalonego potem Atletio wyrównuje [ Misiek pudłuje karnego] mecz roszt[beep] się w karnych bo Juanfran strzela w słupek.

 

Nastepny sezon ograli beznadziejne Napoli obnażając ich wszystkie błedy następnie skandal w 2 meczu z Bayernem. Potem Atletico u siebie 3 gole po rykoszetach i to nawet Pepe strzelił :mrgreen: .A przecież w rewanżu zaczeło się od szybkiego 0:2 .A w finale z Juve to w drugiej połowie się okazało że w szatni Juve doszło do rękoczynów wręcz pobili się bodajże Alves i Bonucci . Juve dostało baty w drugiej połowie nie grając absolutnie nic . A obecny sezon zna każdy i nie trzema komentować.

 

Pierwszy raz u Pereza ktoś sam odszedł.

Skomentuj to tylko w jeden sposób XD, ciebie naprawdę taka [beep]a piecze? Czy udajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zauważ  że on i tak za dużo  robi.  Musi  kreować    dryblować czasami wraca się do obrony a kto ma strzelać  powiedz  mi.   Jest gdzieś w innej lidze ktoś taki kto ora za 3?

 

Deq0E-UWsAE_gQH.jpg

 

A poniżej   info czemu Lewy chce odejść

 

Dec6KUpXUAEmWRl.jpg

 

 

Niemcy nie mają napastnika a w Hiszpanii  :D  widać różnice.

 

Oficjalnie można to powiedzieć   bo 1 lipca  mija  dekada od rewolucji na Camp Nou  i trener Guardiola.  A za rok mija dekada od rewolucji kadrowej na bernabeu.

Puchary z ostatnich 10 lat.

 

DeQ0MyTXcAAtu8c.jpg

 

 

 

Obecna wartość  piłkarzy zgodnie z wiekiem i tym co wnoszą  do gry.

De2oFuSX4AAMedB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś  ci to mówi?

 

https://nst.sky.it/immagini/sport/calciomercato/2009/12/05/original/portada_marca_fabregas_real_madrid.jpg

https://1.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/Si4elMNw-YI/AAAAAAAALiM/SD2hhvoH2b0/s400/Marca.jpg

http://s03.s3c.es/imag/_v0/600x150/d/1/c/luis-suarez-portadas.jpg

 

 

Albo  to  :wink:

 

https://www.madrid-barcelona.com/wp-content/uploads/2017/04/thiago-traicion-madrid.jpg

 

Odradzam   SPORT   to zwykły  brukowiec.   Jednie  można czytać Marce.   AS   SPORT i Mundo to śmietnik.        Bartomeu  ma przy4asa   redaktora  naczelnego  i  co mu piernie to ma pisać.  Identycznie w Mardycie    Perez także ma kumpla jako redaktora  i to samo co mu przekaże ten napisze.

 

 

Po co Barcelonie  Thiago  który jest szklanką.  Który zalicza taki regres że aż piecze. Bayern chce mu spakować walizki  bo zawalił  dwumecz  z Bayernem.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za powrotem Thiago do Barcy. Pomoc Blaugrany wymaga wzmocnienia, to nie ulega wątpliwości. Ryzyko jest niewielkie, bo po pierwsze to wychowanek Barcy, po drugie zna się z kadry Hiszpanii z wieloma graczami i po trzecie sami zawodnicy Dumy Katalonii są zwolennikami tego transferu. Dla mnie lepsze wzmocnienie niż przereklamowany Verratti, który też nie jest okazem zdrowia. Ciekawe co z Griezmannem? Ponoć Atletico jest skłonne zaoferować mu pensję na poziomie 23 milionów euro netto! Takich pieniędzy w Barcy na pewno nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gazeta jest tak wiarygodna że lepiej tego nie czytać

Nie wiem czy to dobra opcja. Thiago jest podatny na kontuzje, a poza tym Barcelona musiałaby pomyśleć później o jakimś nowym zmienniku dla Alby.

Akurat Digne, to nie jest poziom, którego nie można zastąpić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego  tweeta  jest  więcej   info.   Oba kluby  nie rozpoczęły  negocjacji  jednak   coś tam śmierdzą  o transferze.   Zapewne kibice są poirytowanie że tiki taka już w zasadzie nie istnieje.    A Rakitic to zazwyczaj albo piłka w bok  albo w tył.

Typowa taktyka Waldka.   Nowy trener Bawarczyków  kompletnie nie widzi  Thiago w składzie przez co mają świadomość że nie sprzedadzą go drożej.   Obecna sytuacja jest taka że Thiago może wrócić  nawet za 40 mln  + Digne

Digne nie jest piłkarzem na mecz na poziomie El classico  czy derby Madrytu   finał LM   . To jest typowy zadaniowiec.  Thiago co prawda  umie posłać  długie piłki  ale ilośc strat jakie on notuje to się można za głowe złapać.

Mecz Hiszpania ze Szwajcarią było podsumowaniem.  Pytanie brzmi  kiedy i gdzie on miałby grać.  Waldek będzie stawiać  na Cou   Busi  i Rakieta.

 

Ciekawym newsem  jest jednak inna plota.   Działacze z bernabeu rozważają aktywowanie klauzuli   Obkala  czyli całe 100mln.  Jeżeli by do tego doszło  to Atletico można już odstrzelić  jako 3 drużyne w La Liga.  Oblak ich utrzymuje.

Odkąd się pojawił to oni zagrali przecież  2 finały LM.  Mistrz kraju  itd.   24 lata  kolejne trofeo Zammora.  Mimo iz  linia obrony Atletico  jest mocna to jednak  Oblak  to jest ich fundament.  Bez niego ja nie widze ich tak mocnych jak obecnie.

 

Zestaw obrony  Marcelo  Ramos  Carvajal  i  Varane  zanotowali chyba bodajże jeden z  najgorszy sezonów pod względem straconych goli  jednak to nigdy nie była ich mocna strona nawet w czasach Ikera.

 

 

Tymczasem  mówili że Toni   mówi tylko po Angielsku  i Niemiecki

 

https://www.youtube.com/watch?v=K0Dw5zJC10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko najbardziej prawdopodobne jest pozyskanie Courtois, którego rodzina mieszka w Madrycie, a i jemu kończy się za rok kontrakt w Chelsea. Digne jako rezerwowy nie jest taki zły. Na pewno nie daje tyle w ofensywie co Alba, ale w obronie to pewny punkt i przede wszystkim nie marudzi, że nie gra w pierwszym składzie. Choć dużo osób chwali Cucurellę, więc może to na niego postawią? Co do Atletico, to dużo zależy czy pozostanie tam Griezmann, to jednak najważniejszy ich gracz w ofensywie. Choć tracili już Aguero, Torresa, Falcao czy Costę i podnosili się, więc to nadal będzie mocny team, nawet bez Oblaka, który i tak może odejść, jak nie do Realu to do Liverpoolu czy Chelsea jak ta straci Courtois. Co do Barcy, to ja byłbym zadowolony z trzech transferów Griezmanna, Thiago i Lenglet. Z taką ekipą mieliby realne szanse na triumf w LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie Perez. :) Ja zazwyczaj źle życzę Realowi, ale czasem lubię oglądać ich mecze, a z Conte i jego defensywnym nastawieniem nie miałbym na to ochoty. Wystarczy mi "widowiskowo" grające Atletico. Mam nadzieję, że Chelsea też będzie się dało oglądać w nadchodzącym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...