Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja z Lopeteguim i z Griezmannem pokazuje, że w tym współczesnym futbolu trenerzy i piłkarze nie mają żadnego szacunku. Ani dla swoich przełożonych, ani dla kibiców, ani dla kontraktu pod którymi sami złożyli parafkę. Mamy przykład Lewandowskiego, mamy te wszystkie przykłady z Dembele, który urządzał jakieś strajki w Dortmundzie. 

 

No, a Griezmann swoją decyzją wcale jakoś za dużo szacunku wśród kibiców Atletico nie zyska, bo obchodził się z nimi jak z telewidzami opery mydlanej, w której był odtwórcą roli amanta. Żenujące zachowanie każdego z tych kolesi, których tu wymieniłem, a przecież w ostatnim roku tych przykładów było więcej. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł  Lemar   więc można by żec  zastapi Torresa.  Bo Costa to jest typ 9 która jak nie dostanie piłki to nic nie zrobi

 

A efekt końcowy z Griezmanem to jest podsumowanie pracy obecnego zarządu. Jest to najgorzej zarządzania druzyżna topowa w Europie.   Ich dyrektor sportowy nasprowadzał szrotu i  z dniem 30 czerwca  leci z klubu . Piłkarze nie lubią drugiego dyrektora sportowego  Pep Segura.  No tak właśnie ten klub  funkcjonuje.   Bartomeu  publicznie  komentuje iż życzy Messiemu mistrzostwa świata.  Liże mu 4 litery i tyle.  Bez Messiego kto tam ma kreować  pytam się? 

 

Dembele  będzie robił za Griezmanna

 

https://www.dailymotion.com/video/x6kul1u

 

Barcelona nie ma składu na finał  LM.   Nie z ta linią pomocy. Wiecznie z Rakiticem który podaje w bok lub w tył  .

 

Można podsumować    kto jeszcze  :mrgreen:

 

 

Pep Segura w 2017  Neymar na 200% zostanie w Barcelonie

Pep Segura   Griezman  będzie piłkarzem Barcy

https://en.as.com/en/2018/06/08/football/1528492421_208929.html

 

 

Pozdrawiam zarząd :mrgreen:  który zatrudnia  takiego   jelenia.  

 

 

Podczas  konferencji  na bernabeu

 

 

19:38

Cristiano Ronaldo: "Es el jugador que quiero tener a mi lado siempre. Y evidentemente, el mejor del mundo está en el Real Madrid".

 

https://twitter.com/sport/status/1007316719155798017

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc średnio rozumiem ten zakup. Courtois kończy się kontrakt, a jest sprawdzony w silniejszej lidze i przede wszystkim marzy o powrocie do Madrytu. A oni kupują za taką kasę gościa po JEDNYM  udanym sezonie w Serie A. Za porównywalne pieniądze mogli spokojnie ściągnąć DGG albo Oblaka. Jako fan Barcy cieszy mnie ten zakup- ma szanse nie wypalić. :)

@Asiafan

Nie rozumiem czemu Barca nie zainteresowała się Monchim. O obecnym zarządzie chyba żaden zawodnik Barcy nie ma dobrego zdania. Negocjacje prowadzą jak przedszkolaki. Teraz zamiast sprowadzić Thiago, to pewnie za podobne pieniądze ściągną De Ligta. Fajny zawodnik, ale nie na dziś.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym  Courtois mówisz?

 

sport-preview-courtois-memes.jpg?strip=a

 

 

Allison  to nie jest  żaden  top topów.   Mieli  przez ponad 10 lat Ikera  i tak nie skaskował ani razu Zamorry.

 

De Gea  właśnie widzialeś kolejnego babola z Portugalią.

 

Czemu Barca nie zainteresowała się  Monchim?  On sam chyba  nie chciał/chce  pracować z takimi  chwastami.     Tam nie ma żadnego projektu sportowego.

 

Patrz   Asensio   Isco  Carvajal  Casemiro  Modric  Kross     mimo iż krytykowany i że częśc kibiców pakuje mu walizki to weź  zsumuj  za ile wszyscy przyszli.   Nie ma drugiego klubu który ma tak silną a wręcz doskonałą linie pomocy.

A u Bartka  masz  a w zasadzie miałeś   Gomesa   Vidala  . Denis Suarez nie ma psychiki na takie mecze jak el classico  czy  mecze z Atletico   Valencia a jak grał to wzystko psuł  .

Swoją  droga  gdyby Barca nie zaliczyła remontady z PSG  to Neymar dalej by grał w Barcelonie  i nie było by Cou  i Delmbele ?

Zobacz Simeone   ilu piłkarzy chce u niego grać.  Gimenez właśnie przedłużył kontrakt.  Misiek zostaje i dostanie podwyżke   ściągneli  Lemara. 

Z Valencii to na razie ma niby odejśc chyba tylko Zaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc średnio rozumiem ten zakup. Courtois kończy się kontrakt, a jest sprawdzony w silniejszej lidze i przede wszystkim marzy o powrocie do Madrytu. A oni kupują za taką kasę gościa po JEDNYM  udanym sezonie w Serie A. Za porównywalne pieniądze mogli spokojnie ściągnąć DGG albo Oblaka. Jako fan Barcy cieszy mnie ten zakup- ma szanse nie wypalić. :)

@Asiafan

Courtois od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie. 

Oblak nie potrafi bronić rzutów karnych co na tym poziomie jest gigantyczną wadą. 

De Gea... mam problem z tym bramkarzem, bo on tak na dobrą sprawę jeszcze nigdzie się nie wykazał na najwyższym poziomie międzynarodowym. Błyszczy tylko na poziomie ligowym i w Lidze Europy. Gdy przychodzi się pokazać w najważniejszych meczach Champions League to jego drużyny tam nie ma. Gdy idzie się wykazać na Mistrzostwach Świata czy Europy to jego reprezentacji w najważniejszych fazach turnieju nie ma. No i ten jego klops w meczu z Portugalią...

 

Alisson to lepsza wersja Neuera. Lepsza, bo nie popełniająca tylu komicznych błędów na przedpolu co bramkarz reprezentacji Niemiec czy jego kolega Ter Stegen. Stąd właśnie taka cena i takie zainteresowanie Brazylijczykiem  :D

 

Jestem w 100% pewien, że jeśli nie w tym okienku to za chwilę będziemy świadkami nowego rekordu transferowego na pozycji bramkarza i jak sobie porównam tych wszystkich bramkarzy to Alisson wydaje się najbardziej kompletny. Bramkarz o parametrach Neuera, wysoki, silny, świetny z piłką przy nodze, obunożny, bardzo dobry na linii i na przedpolu, mający kapitalne parady, tyle, że jak już pisałem nie popełniający tylu błędów co Niemiec (tu odsyłam do kompilacji na YouTube z dopiskiem Neuer fail, Neuer flop, Neuer mistake). Alisson pod tym względem wydaje się bardziej roztropny i odpowiedzialny, 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tę sytuację... Zdarza się, ale w porównaniu z poprzednimi sezonemi jego gra w tym aspekcie jest bardzo spokojna i poprawił ją w stopniu znacznym. Do tego na linii wyciągał piłki nie do wyjęcia ratując punkty. Oglądam wszystkie mecze Barcelony i jego gra jako całokształt jest dużo lepsza niż była.

 

Oglądałem teraz zestawienie z interwencjami bramkarzy top10 w tym sezonie, mniejsza o kolejność, bo to subiektywna sprawa autora. Widać, że ten Alisson to kozak także, tylko teraz weź po uwagę presję jaka będzie miał w Realu. Ciekawe jak się sprawdzi. Z całym szacunkiem do Romy ale presja w Realu będzie znacznie wieksza. A powiedz mi, bo ja rzadko oglądam włoską, z reguły Napoli i Sampdorie, jak z ilością interwencji na mecz, czy Roma grała tak, że miał co robić w trakcie meczu, czy 3 lub 4 interwencje w meczu? Bo to też ma znaczenie, jak bramkarz śpi, bo się nic u niego nie dzieje i musi odpalić ze 3 razy na mecz. Real ma to do siebie, że wielcy zawodnicy się tam czasem nie sprawdzali, nie radzili sobie z tym.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ter Stegen z tego sezonu, to już nie ten sam co wcześniej. Alf nie oglądasz ligi hiszpańskiej, wiec zapewne nie wiesz. Ja to się dziwię, że Loew na Neuera postawił, a nie na Marka. W tym sezonie bronił sztosik.

Z tego co pamiętam  wpuścił  13 goli w ostatnich 8 meczach ligowych . Także  albo bez formy  albo  formacja obronna  zagrała cyrk.  Niby walczył z Oblakiem o Zamorra  ale ostatnie spotkania pozamiatały jego szanse. A Neuer  podczas Mundialu 2022 będzie mięć 36 lat.  

 

Courtoisa  i  Allisona nie postawie w top10. Tym bardziej  De Gea z którym Hiszpania jeszcze  niczego nie wygrała.

Czemu nikt  nie mówi o Rui Patricio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuer  Oblak  Patricio   Stegen   Buffon Cech  Diego Alves Sergio Asenjo   Diego Lopez  i na koniec  dam nawet Sergio Rico jednak teraz jest w trakcie zjazdu w dół  tak jak bramkarz Argentyny Gerónimo Rulli . Moge nawet dać  Navasa  tylko w tym sezonie  takie babole  jak De Gea z Portugalią zaliczył. A miewał mecze gdzie grał jak Neure  i Kameni  razem wzięci.

 

De Gee  znam doskonale jeszcze z czasów  Atletico  i jestem na nie  i to samo z Curtoisem.   Allison dopiero zaczyna.  Pierwszy rok w Romie to za mało. A wcześniej grał w lidze ogórkowej jaką jest Brazylia a ten kto tam za długo siedzi to obniża swój poziom

 

 

https://twitter.com/cwiakala/status/1010197667400634369


Pierwszy raz zdarza sie ( a moze bylo tak czesciej tylko tego nie weryfikowalem) ze Alf mija sie z prawda. Mowa jest tutaj ze Marc Andre dojrzal i broni lepiej a Ty mu wyciagasz babole sprzed kilku lat albo z poprzrdniego sezonu. Tak, jest Valderde na filmiku, ale jako trener owczesny Atleticu

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Alvaro Odriozola został nowym piłkarzem Realu Madryt. Królewscy zapłacili za prawego obrońcę reprezentacji Hiszpanii 30 milionów euro + 5 milionów euro w formie zmiennych.

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=82211

Konkurencja dla  beznadziejnego  Carvajala i jego sezon   z kontuzjami.  Tak się kończy wszystko jak nie masz  konkurencji w klubie.  Benzema coś o tym wie. 11 stycznia  Daniel będzie mieć  27 lat.  Czyli powoli będzie wchodził w swój prime.

Marcelo natomiast jest nie do zastąpienia.  Tak samo jak Casemiro który w lutym będzie mieć także 27 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...