Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@markar

A na jakiej przeglądarce? Bo u mnie zarówno na starszym kompie stacjonarnym z Windows XP, jak i dużo nowszym laptopie z Windows 7 64-bit na przeglądarce Internet Explorer polsatowski iCOK w ogóle nie działa. Za to na obu tych kompach na przeglądarce Firefox 24.0 działa znakomicie. :)

Mowa tutaj oczywiście o "starym" iCOK.

IE10 Windows 7 Professional 32-bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma czym się zbytnio podniecać. I tu i tu nic nie załatwisz. Ot, lepsza grafika i tyle !

No proszę Cię. Zmienili wygląd, działa wreszcie stabilnie i co najważniejsze można modyfikować ofertę online bez wiszenia na słuchawce i niby wg Ciebie niemożna nic załatwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Win XP faktycznie jest to loteria. Ale na Windows 7 zawsze mi chodzi.

Pisałem o tym pół roku temu na forum, dzwoniłem na infolinię, zgłaszałem problem, ale konsultant rżnął głupa, że nie ma żadnych problemów z przeglądarką IE i win XP.

 

 

Normalnie szok, jak operator sat może tak traktować klientów w UE, no ale pewno nowe kraje członkowskie są traktowane inaczej ...

:lol::lol2::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale czy w UE jest jakieś prawo które mówi że klienta się nie robi w głupa ? Nie sądzę bo cały biznes sprzedaży konsumenckiej by runął a marketingowcy by wyginęli jak dinozaury. Nie mówiąc już o telewizji, która nie nadawała by reklam i też by upadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja już korzystam z nowego ICOK, i muszę przyznać, że jest postęp.

Na duży plus:

- samodzielne przełączanie się pomiędzy dostępnymi wariantami pakietów zgodnie z umową,

- włączanie i wyłączanie opcji prepaid - wszystkie są dostępne,

- dużo szybciej działa niż stara wersja.

To tak na szybko, ogólnie jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już korzystam z nowego ICOK, i muszę przyznać, że jest postęp.

Na duży plus:

- samodzielne przełączanie się pomiędzy dostępnymi wariantami pakietów zgodnie z umową,

- włączanie i wyłączanie opcji prepaid - wszystkie są dostępne,

- dużo szybciej działa niż stara wersja.

To tak na szybko, ogólnie jest fajnie.

 

+ możliwość samodzielnej zmiany pakietów w ofertach elastycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jest tam gdzieś opcja podejrzenia czy zarejestrowano wypowiedzenie umowy? Ja nie widzę.

 

 

Usługi -> Telewizja -> Szczegóły umowy (prawa strona), jeśli wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie to "pozostały okres obowiązywania umowy" np. będzie "1 miesiąc".

Ale obawiam się,że jeśli jesteś w trakcie nowych,miesięcy promocyjnych to takich informacji nie będziesz miał-a przynajmniej u mnie nie ma(jeszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam gdzieś opcja podejrzenia czy zarejestrowano wypowiedzenie umowy? Ja nie widzę.

 

 

Usługi -> Telewizja -> Szczegóły umowy (prawa strona), jeśli wypowiedzenie zostało zarejestrowane w systemie to "pozostały okres obowiązywania umowy" np. będzie "1 miesiąc".

 

Ja tak wlasnie mam pozostalo mi 1 miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym ICOK brakuje tylko okresu umowy, PWU i pakietów z umowy - dla tych co skorzystali z aneksowania. W płatnościach widzę że jest data kolejnej płatności dopiero w maju i pakiety nowe też są już uwzględnione. Teraz czekać tylko na nowy okres rozliczeniowy i wszystko się zaktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...