Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kanał jest całkiem przyjemny, pooglądałem go ostatnio trochę w GoNET.

Realizacja i oprawa na pewno o klasę lepsza niż w TV Republika czy innych WPolsce.

Szkoda, że z dystrybucją tak słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach spędzonych na oglądaniu tego kanału, aż dziw mnie bierze, że TVN24 BiS, a wcześniej Biznes i Świat zrezygnowało z tematów stricte biznesowych.

 

Mi się ten kanał naprawdę fajnie ogląda i można się dowiedzieć ciekawych informacji, których nie sposób szukać na kanałach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
W dniu 17.01.2021 o 01:45, bugmenot napisał:

Kanał jest całkiem przyjemny, pooglądałem go ostatnio trochę w GoNET.

Realizacja i oprawa na pewno o klasę lepsza niż w TV Republika czy innych WPolsce.

Szkoda, że z dystrybucją tak słabo.

Szczególnie około 20 zerkam jak jest podsumowanie dnia i Roman Młodkowski prowadzi program. Dużo ciekawych info i wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka takich kanałów jest dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Widocznie Ci najwięksi gracze przekalkulowali ze nakłady są zbyt duże do zysków.

Tylko czy nakłady są tak duże? Jak patrzę na realizację w Biznes24 - rozmowy przez Skype etc. to nie wydaje mi się, żeby to były jakie straszne kwoty. Myślę, że głównym atutem jest Pan Roman Młodkowski. Zna wielu gości, z którymi rozmawia przez co wychodzi to na luzie. Zadaje ciekawe, niesztampowe pytania. Trochę się czuje jak za dawnych lat, gdzie w telewizji nie było kalkulacji, wielkich poprawności, wypada czy nie wypada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście przez wideo komunikatory pojawiają się we wszystkich stacjach informacyjnych: TVP Info, TVN24, Polsat News, a także w BIZNES24 i to wszystko przez pandemię COVID19.

Studio BIZNES24 jest wielokamerowe i scenografia była planowana pod kilku gościu w studio, ale historycznie może ze 2 osoby tylko zdążyły się w nim pojawić :(

 

Cieszymy się, że kanał BIZNES24 się podoba. Pracujemy nad nową ramówką (więcej na żywo!), pozyskujemy nowych prezenterów (znanych i szanowanych), a także kończymy opracowanie nowej, bardziej minimalistycznej oprawy graficznej (mniejsze logo). Stale też poszerzamy dystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...