Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta przygotowana dla Dziadka :

Dziadek jest zadowolony z Rodzinny HD

przygotowane warianty umowy

 

- 29 miesięcy (Familijny HD na 6 miesięcy) a później Rodzinny HD za 24,90 + dekoder HD 3000 za 1 zł (dekoder trzeba oddać)

- 24 miesięcy (Familijny HD na 6 miesięcy) a później Rodzinny HD za 24,90 + dekoder HD 3000 za 1 zł (dekoder trzeba oddać)

- 15 miesięcy (Familijny HD na 6 miesięcy) a później Rodzinny HD za 24,90 + dekoder HD 3000 za 49 zł (dekoder trzeba oddać)

 

dekoder przyjdzie kurierem za co trzeba zapłacić 15 zł

 

można jeszcze coś więcej wytargować ?

doradzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aps też można otrzymać taką ofertę... i to jest właśnie nie znajomość w temacie.

Oferta na 29 mc i 3 mc za darmo jest skierowana do nowych klientów. W Aps też można negocjować warunki.

A w jakim dziale jesteśmy jak nie dla nowych?Nie znajomość w temacie ale czyja? Moja czy tych [beep]i w punktach? Powiedziałem że na infolini dostalem 15/3 a oni że nic innego nie mogą zaproponowac z takim gratisem jak umowe na 29 miesięcy.Byłem w trzech punktach i wszędzie to samo.Nie chcieli zarobić to zarobiło NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teściowa ma CP Mini HD ( od paru dni) na 3 miechy ma włączone 10 dodatkowych kanałów, ale wczoraj wypatrzyłem że ma włączone też wszystkie HBO - SD, Animal, Nat Geo, Nat Geo Wild, History, BBC - wszystko HD i jeszcze kupę innych kanałów w SD i HD....pomyłka czy taka zachęta dla nowego abo jak myślicie ?

Ja jak kupiłem CP to świeci mi to co mam w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden pakiet techniczny, tylko aktywny dekoder z pakietem Premium aktywowanym na 30 dni, który pochodzi z najświeższej produkcji lub regeneracji (nie dalej niż 30 dni). Dekoder jest aktywowany w CP przed wydaniem do APS-u w celu testu. Wydany dekoder klientowi powinien się zablokować i aktywować na pakiet wskazany w umowie. Czasem jednak się tak nie dzieje i działa pakiet Premium kilka dni, tygodni, miesięcy a nawet lata. Chyba, że bardzo zaniepokojny klient zadzwoni do TCOK lub złoży reklamację to bardzo szybko zostanie zablokowany dostęp do kanałów, których nie powinno być.

Dlatego jest to taka nieoficjalna promocja dla niektórych przypadkowych klientów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 października 2013 roku zmiany w ofercie Telewizyjnej dla nowych Klientów.

 

Oferta z minimalnym zobowiązaniem na Familijny Max + Film HD została uzupełniona o pakiet Cinemax HD. Wzbogacony zestaw nadal będzie kosztował 59,90 zł /mies.

Nowa oferta: Premium + sVOD za 99,90 zł z zejściem do Familijnego Max HD + Film HD + Cinemax HD za 59,90 zł

 

 

Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax Klient zapłaci 69,90 zł /mies., czyli o 10 zł taniej niż dotychczas.

Nowa oferta: Premium + sVOD za 99,90 zł z zejściem do Familijnego Max HD + HBO Cinemax HD za 69,90 zł

 

 

Ofertę Premium wzbogacony o IPLĘ MIX – zestaw kosztuje 89,90 zł /mies., czyli tyle ile wcześniej kosztowała sama oferta Premium.

Nowa oferta: Premium + IPLA MIX + FilmBox Live + sVOD za 109,90 zł -> Premium + IPLA MIX za 89,90 zł

 

 

Niższe ceny dekoderów PVR

Dekoder PVR HD 7000 dostępny bez czynszu już w ofercie z minimalnym zobowiązaniem na Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD (59,90 zł).

Dekoder Sagemcom ESI-88 dostępny jest w ofertach z minimalnym obowiązkiem od 69,90 zł/mies.

 

Ze sprzedaży zostają wycofane oferty:

Familijny Max HD + 2 z zejściem do Familijnego Max HD + 1

Familijny Max HD +2 (oferta sztywna)

Premium GO z zejściem do Premium + HBO GO

 

* W nawiasie minimalny obowiązek pakietowy.

Premium = Familijny Max HD + Film HD +

Sport HD + HBO Cinemax HD

F Max HD = Familijny Max HD

F HD = Familijny HD

R HD = Rodzinny HD

M HD = Mini HD

IPLA MIX = IPLA SPORT + 30 wybranych

filmów + kanały live

 

Umowa 29m-cy:

Premium + IPLA MIX + Filmbox + sVOD (Premium + IPLA MIX)* - 6 miesięcy gratis - cena: 109,90zł ->89,90zł, dekoder HD 1zł, Dekoder PVR Echostar 7400, CPT PVR7000 i Sagemcom ESI-88 za 49zł (bez czynszu), Multiroom dekoder HD2000/3000 za 29zł, 5zł za MR/m-c

 

Premium + sVOD (F Max HD + HBO Cinemax HD)* - 4 miesięcy gratis - Premium + sVOD = 99,90 zł F Max HD + HBO Cinemax HD + 2 (2 z 3 pakietów: sVOD,

Film HD, Sport HD)= 89,90 zł F Max HD + HBO Cinemax HD + 1 (sVOD lub Film HD lub Sport HD) = 79,90 zł, dekoder HD 1zł, Dekoder PVR Echostar 7400, CPT PVR7000 i Sagemcom ESI-88 za 49zł (bez czynszu), Multiroom dekoder HD2000/3000 za 29zł, 5zł za MR/m-c

 

Premium + sVOD (F Max HD + Film HD + Cinemax HD)* - 4 miesięcy gratis - Premium + sVOD = 99,90 zł F Max HD + HBO HD Cinemax + Film HD = 89,90 zł F Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD = 69,90 zł F Max HD + Film HD + Cinemax HD = 59,90 zł, dekoder HD 1zł, Dekoder PVR Echostar 7400, CPT PVR7000 za 49zł, Sagemcom ESI-88 za 49zł (+5zł czynszu), Multiroom dekoder HD2000/3000 za 29zł, 10zł za MR/m-c

 

F Max HD + Film HD + Sport HD (F Max HD)* - 4 miesięcy gratis - F Max HD + Film HD + Sport HD = 69,90 zł F Max HD + Sport HD = 59,90 zł F Max HD + Film HD = 59,90 zł F Max HD = 49,90 zł, dekoder HD 1zł, dekoder HD + dysk 49zł, Dekoder PVR Echostar 7400, CPT PVR7000 za 49zł (+5zł czynszu), Sagemcom ESI-88 za 49zł (+10zł czynszu), Multiroom dekoder HD2000/3000 za 29zł, 10zł za MR/m-c

 

F Max HD (F HD)* - 2 miesiące gratis - F Max HD = 49,90 zł F HD = 39,90 zł, dekoder HD 1zł, dekoder HD + dysk 49zł (+5zł czynszu), Dekoder PVR Echostar 7400, CPT PVR7000 za 49zł (+10zł czynszu), Multiroom dekoder HD2000/3000 za 29zł, 15zł za MR/m-c

 

R HD (M HD)* - 2 miesiące gratis - R HD = 24,90 zł M HD = 14,90 zł, dekoder HD 1zł

 

 

przy umowach 15 miesięcznych ceny te same (za wyjątkiem R HD {M HD}) tylko okres gratisowy jest skrócony:

w ofercie Premium + IPLA MIX + Filmbox + sVOD (Premium + IPLA MIX) 2 miesięce gratis

pozostałe pakiety 1 miesiąc gratis

w ofercie R HD (M HD) cena dekodera HD 99zł na własność (tylko w tej opcji możliwość zakupu dekdoera HD na własność) lub 49zł na udostępnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z pakietem F MAX+Sport HD?A już chyba czaje żle by wyglądał ten pakiet na tle F MAX HD+Film HD+Cinemax HD za taką samą cene.CP widzę sobie jakieś żarty robi z kibiców sportu.A i jeszcze jedno nie,żebym sie czepiał ale przy Premiun pisze pełna oferta telewizyjna a gdzie kanały z pakietu Rozrywka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam na jakieś promocje w CP (NC+ dla mnie ma za mało kanałów), ale niestety czasy świąt 2008 się skończyły już dawno jak to Cyfra dawała paczkę Canal+ na cały okres umowy za free. Ceny w CP mi odpowiadają, chodzi mi o długość umów czy ilość miesięcy za free, nie pali się. Te pseudo promocje są w stylu CP, czyli taniej niż w NC+, ale !$$!@#! nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej oferty. Familijny Max HD + Cinemax HD + Film HD za 59,90 zł/mies. Za część tego pakietu, w NC+ musimy dopłacić ekstra prawie 35 zł.

 

Filmbox HD - 15 zł (w nim kanał FightBox, dostępny w CP w Sport HD)

Cinemax - 15 zł

History HD - 1,99 zł

Sundance HD - 2,99 zł

Łącznie 34,98 zł.

 

Aby właściwie porównać:

 

NC+:

Universe+ - 59 zł

Opcje dodatkowe - 34,98 zł

Łącznie 93,98 zł

 

Cyfrowy Polsat:

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD = 69,90 zł/mies.

 

Różnica cenowa jest, zawartość pakietów dość podobna. W tym wypadku, komu nie zależy na rozbudowanym dekoderze, kanałach autorskich od C+ oraz sporej ilości kanałów HD, powinien brać CP.

 

Odpowiedzią CP na Turbobox+ z dyskiem 1TB jest Sagemcom ESI-88 z dyskiem 500 GB.

Moim zdaniem właściwie CP wycenił kanały HBO + Cinemax (na kwotę 20 zł), gdyż w porównaniu do Canal+ to nie są aż tak atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam na jakieś promocje w CP (NC+ dla mnie ma za mało kanałów), ale niestety czasy świąt 2008 się skończyły już dawno jak to Cyfra dawała paczkę Canal+ na cały okres umowy za free. Ceny w CP mi odpowiadają, chodzi mi o długość umów czy ilość miesięcy za free, nie pali się. Te pseudo promocje są w stylu CP, czyli taniej niż w NC+, ale !$$!@#! nie urywa.

Za mało kanałów u konkurencji? A kiedy chcesz to wszystko oglądać?Mam C+Platinum a i tak oglądam praktycznie paczkę C+.Masz rację ceny w CP są naprawdę dobre dużo promocji ze ogląda się więcej kanałow.Ale co zrobić jak paczka C+ tylko u konkurencji.A i jeszcze jedno C+na cały okres umowy jest i teraz ale niestety tylko dla migrujących do NC+z C+lub N.@Szymon9904 ceny standardowe w NC+ to jedno a realia często są inne kwestia jak negocjujesz i na jakiego konsultanta trafisz.Paczka C+ 40zł a są osoby które ją dostały nawet za 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale chodzi tutaj o nowych klientów. Znam oferty migracyjne (np. U+ 6xC+ MR za 59 zł albo Full Extra za 99 zł - choćby te dwie atrakcyjne cenowo oferty) w NC+ oraz przedłużeniowe. Tylko, że nowi nie mają jako takiego pola do negocjacji, bo nowi to nowi. Mało kto umie się targować i bierze pierwszy ochłap. To samo z listą kanałów w CP. Ludziom nie chce się latać pow. 111 pozycji dla kanałów HD, wolą oglądać ich odpowiedniki SD, a potem płacz, bo obraz smuży, pikselizuje, rozmywa się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...