Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzmy....

fmax+sport na 15 mc jest 1 m-c za darmo.

Możesz spróbować po negocjować 3 mc za darmo.

Na infolini pierwsza oferta 18/3 ale za chwile zbilem na 15 miesiecy 3 gratis fmax+sport+film.Niestety dekoder przyznawany losowo i nie maja wgladu do ofert w punktach.Smieszne to troche nie wiedza jaka oferte serwuja ich punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowe jako nowy abonent dostaje na cała umowe iple.I teraz mam pytania na jakiej zasadzie ona działa tylko z dekoderem CP czy mogę z niej korzystać na laptopie.Jaka jest jakośc obrazu na dobrym telewizorze?Usługę ta dostaje od pakietu Falilijnego Max hd ale dzieki niej przy tym pakiecie mam dostep do Eurosportu2? Jaka trzeba posiadać minimalna predkość internetu do poprawnego działania.Ja niestety posiadam skromne 2 mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Możesz korzystać na wszystkim. Na telefonie, na telewizorze, a nawet na grzebieniu, jeżeli ma dostęp do neta.

2. Jakoś, moim zdaniem, może ktoś mnie tu poprawi i się nie zgodzi, przy jakości HD to jakość porównywalna do jakości SD z dekodera.

3. Tak, będziesz miał dostęp do Eurosportu2, więc Bundesliga za free.

4. Minimum 2Mb/s, ale nie gwarantuję odbioru w jakości HD na ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, piszę tak bo wypowiedziałem umowę i mnie olali. Nie mają dla mnie żadnych propozycji (dzwoniłem sprawdzić czy wpłynęła rezygnacja - a miałem cały pakiet +MR). Więc coś musze nowego wybrać. W moim domu siatkówka jest sportem no1 tak więc Polsat Sport. Ja lubię dobre kino. Kupując ze strony internetowej trzeba czekać na przesyłkę ok.2-3 dni (tak myślę). W APS wszystko mam od razu. A z infolinii - nawet nie wiem gdzie zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłaca Ci się wziąć fmax+hbo +cx. Za sam pakiet hbo do pakietu fmax zapłacisz 25zl czyli razem wyniesie Cie to 74.90. Wybierając opcje fmax+hbo+cx zapłacisz razem 79.90. Ceny za mr masz podane na stronie.

Jeżeli nie zależy Ci na dekoderze z funkcja nagrywania to oplata za niego wynosi 1zl jednorazowo a dekoder do mr od 29zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, piszę tak bo wypowiedziałem umowę i mnie olali. Nie mają dla mnie żadnych propozycji (dzwoniłem sprawdzić czy wpłynęła rezygnacja - a miałem cały pakiet +MR). Więc coś musze nowego wybrać. W moim domu siatkówka jest sportem no1 tak więc Polsat Sport. Ja lubię dobre kino. Kupując ze strony internetowej trzeba czekać na przesyłkę ok.2-3 dni (tak myślę). W APS wszystko mam od razu. A z infolinii - nawet nie wiem gdzie zadzwonić.

Przez infolinie zaproponowali mi nawet przy umowie 15 miesiecy 3 gratis a standardowo jest 18/3 w punkcie 29/3.Czyli na dzień dobry średnią za abonanent zbiłem o parę ładnych złotych ale nie chcieli dać mi takiego dekodera jak chciałem i podziękowałem.Ja nie mam ciśnienia na tv i czekam co się dzieje w CP i u konkurencji.Zawsze można kanały sportowe oglądać na ipli sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na 699 00 2222 powiedziałem że interesuje mnie pakiet Sport Hd.Babka powiedziała że 59.90 umowa na 18 miesiecy i 3 gratis.Zaczołem marudzić ze za długa umowa i moge podpisać na max 15 miesiecy.Powiedziała ze sprawdzi w systemie ale nie dostanę takiego gratisu.Ale po chwili powiedziała że da mi to samo w gratisie przy umowie na 15 miesiecy ale nie dopytałem o iplę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...