Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się upewnić na 100% pewną rzecz.

Obecnie mam eNkę (NC+) - 2 abonamenty. Niedługo chcę zrezygnować z jednego abo z NC+ na rzecz Polsatu. Drugie abo kończy się za ok. rok.

Czy po podłączeniu obecnych kabli satelitarnych do dekodera CP będzie wszystko działać równocześnie z NC+? Czy trzeba zmieniać kierunek anteny i dokupować jakieś konwertery itd. itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy promocje. Zapewne to już ostatnia tego typu promocja.

Podsumowując, nie znam niestety statystyk, ale z własnych obserwacji powiem, że sporo osób, które z racji użytkowania starszych telewizorów musiały kupić dekoder, skorzystało z oferty Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i tak nieźle. Byłem pewien, że uwzględniają tylko rachunek z ostatniego miesiąca. Co do promocji to oczywiście dotyczy tylko nowych klientów.

A tak nawiasem pisząc to wydaję mi się, że z prawami do Serie A w PS będzie ciężko. Włosi się cenią, a Polsat nie lubi pakować kasy w drogie ligi. Wolą puścić grecką, rosyjską, ukraińską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

co macie na myśli rachunek? co trzeba pokazać w CP aby mieć darmowy MR ? ja w C+ dostawałem tylko odcinki dla banku/poczty do wpłaty oraz wydruk z internetowego centrum abonenta ze szczegółami rozliczenia na dwa miesiące, żadnych rachunków.. to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

można wziąć taki pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD ? ile kosztuje ? jaki dekoder najlepszy do tego pakietu ale żeby był bez dodatkowych opłat.. no i pytanie pokazując umowę z innym dostawcą, np. nc+ co można dodatkowo dostać, dzięki za rady i pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę niejasno jest to napisane na stronie CP, bo podają, że sprzedają mini hd, familijny, familijny max itd. w rzeczywistości wygląda to tak:

Mini HD -> abonent podpisuje umowę na Rodzinny HD i po trzech darmowych miesiącach może wyłączyć dodatkowe kanały, ale nie musi.

Familijny HD -> jw. ale umowa jest na familijny hd max, ale można w dowolnym momencie zejść do familijnego hd.

Familijny HD Max -> tutaj podpisujesz umowę na Familijny HD Max + Sport + film, z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie tych dwóch dodatkowych pakietów.

 

Po prostu w ulotce promocyjnej polsatu jest podany najniższy obowiązkowy pakiet i opcje dodatkowe z które możesz włączać i wyłączać przez cały okres umowy. Zatem podpisując umowę na familijny max HD masz przez 1 miesiąc pełną ofertę z HBO, Cinemaxami i pakietem VOD, a przez następne dwa miesiące familijny max hd + sport + film. Potem możesz nadal oglądać ten pakiet i płacić 69 zł miesięcznie, bądź wyłączyć jeden z pakietów i płacić 59 zł lub zostawić sam fam. max i płacić 49 zł miesięcznie.

Do tego zawsze możesz rozszerzyć ofertę rozmawiając z konsultantem, ale nie mam pojęcia jak to przebiega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...