Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie biorę pod uwagę, bo po US Open nie będzie nic ciekawego na kanałach sportowych w CP, a F1 w HD obejrzę na głównym Polsacie. Wydaje się najlepsza fmax + HBO opcja w trafnym wyborze.

 

A napiszcie jeszcze, czy jako MR dostanę sam dekoder, czy mogę dobrać do tego dysk DTU? Chodzi mi o taką konfigurację ( w ofercie jak wyżej): Jako główny moduł CI, a multiroom HD5000/6000 z dyskiem. Przejdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jaka jest najtańsza możliwość otrzymania pakietu Sport HD i dekodera z nagrywarką? Konsultant wspominał o Familijnym Max HD + 1 (SportHD) + PVR HD 7000 za 49,90 po okresie promocyjnym 3 m-ce. Niestety umowa wyłącznie na 29 miesięcy. Jeśli miałby zejść na 15 miesięcy to już bez PVR HD.

 

Jakie mam inne opcje? Czy lepiej rozmawiać z APSem czy z Infolinią?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Promocja prosto z APS.

2. 3 miesiące masz za darmo uruchomiony pakiet fmaxhd+sport hd + film hd (nic nie płacisz)

po 3 miesiącach rezygnujesz z filmu i zostaje ci fmax+sport.

3. Nie, chodziło mi o 64,90 :) napisałam przecież że za dekoder PVR 7000 jest 5 zł mc więc "razem miesiecznie opłata wynosiłaby 64,90." :) (Abo fmaxhd+ sport hd 59,90 + 5 zł mc dekoder)

 

BTW. Przy umowie na 29 mc z dekoderem PVR 7000 przy abo 59,90 jest też z miesięczną opłatą za czynsz dekodera 5 zł. Za jednorazową opłatą 49zł jest tylko dekoder hd5000/6000 z osobnym dyskiem twardym (jednogłowicowym). Pewnie o niego chodziło konsultantce przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Rozważamy w pracy skłądkowy CP (pakiet Familijny MAX HD za 59,90 ).

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś koszty przy podpisaniu umowy, o których pracownica punktu

nie wspomniała podczas mojej wizyty ?

Pod jaki adres należy wysłać oświadczenie woli, aby okres umowy zakończył się wraz z końcem okresu podstawowego ?

Po takim oświadczeniu umowa zakończy się automatycznie, czy należy wykonać jeszcze jakieś dodatkowe działanie ?

Czy pakiet promocyjny ( np. FilmHD ) można skutecznie wypowiedzieć w trakcie trwania okresu promocyjnego - pani w punkcie powiedziała że nie da się wypowiedzieć

w dniu podpisania umowy ?

Można zapłacić hurtowo, za cały rok z góry ?

Z góry uprzejmie dziękuję za informacje.

To dla mnie ważne, bo chociaż CP ma być w pracy i składkowy, to nie da się tego załatwić przez firmę i na mnie wypadło

załatwiać formalności.

Muszę mieć sytuację klarowną, bo pieniądze są wspólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Rozważamy w pracy składkowy CP (pakiet Familijny MAX HD za 59,90 )

Rozumiem że za 59,90zl interesuje cie pakiet Familijny MAX HD + Film HD. Jeśli tylko Familijny MAX HD to kosztuje on 49,90zl.

W APS mają rożne promocje więc możesz dostać z 1-miesiąc lub 3 miesiące gratis pakiety Film HD i Sport HD.

Dodatkowe koszy są związane z dekoderem i w zależności od wyboru może to być od 1zl do 79 zl jednorazowo lub też z dodatkową miesięczną opłatą 5 zł w przypadku dekodera 2-głowicowego

Jeżeli potrzebujesz zestaw antenowy to dodatkowo 28 zł

Wypowiedzenie umowy jak i rezygnacje z pakietów dodatkowych Film HD i Sport HD najlepiej złożyć już na 2-gi dzień po podpisaniu umowy.

No i oczywiście można zapłacić za cały rok z góry.

 

Na forum znajdziesz wszystkie możliwe opcje umowy na CP

W APS musisz jasno określic co chcesz. Jak ci nie dadzą to idz do innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje nas pakiet FamilijnyHD+SportHD na stałe, na 15 miesięcy.

Najlepiej jakby już nic innego nie było, ale skoro ma być jakiś gratis, to niech będzie.

Dekoder chcemy najprostszy HD, zatem 1zł +vat ( chyba?).

Powiedz mi jeszcze kemir71 czy w umowie będzie adres na który należy wysłać wypowiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny HD + Sport HD na 15 miesięcy możesz dostać:

Opcja 1 - 1 miesiąc gratis + 1 miesiąc gratis pakiet Film HD, gdzie płacisz za 14 miesięcy po 59,90zl

Opcja 2 - 3 miesiące gratis + 3 miesiące gratis pakiet Film HD, gdzie płacisz za 12 miesięcy po 59,90zl

 

Dekoder najprostszy za 1 zł a wiec HD3000 będzie wystarczający. Ewentualnie HD6000

No i ewentualnie koszt zestawu antenowego (talerz + konwerter) w cenie 28 zł + kabel koncentryczny

Po zakończeniu umowy oddajesz tylko dekoder.

 

Rezygnację z pakietu Film HD na pewno złożysz w APS tam gdzie kupisz zestaw. Jeżeli nie to doliczą ci 10 zł miesięcznie

Wypowiedzenie umowy też powinni ci przyjąć a jeśli nie to wysyłasz na adres

Cyfrowy Polsat SA

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

Kupując zestaw w APS jest o tyle wygodniejsze że jeśli dekoder się zepsuje to wymienią ci od ręki na inny.

Jeśli kupisz przez internet to w APS nie wymienisz tylko musisz odesłać kurierem a to trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...