Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale po roku taki klient CP po negocjacji z DUK może mieć Premium HD za te 39,90zł (umowa 12 mies: 5 gratis, 4 płatne, ostatnie 3 zastąpione nową umową i tak w kółko) ;)

Dla równowagi, u nich też możesz za 49 mieć universe+ z paczką C+ za 49 PLN. Dla mnie to jak na razie całkiem ciekawy tandem od ponad roku, nc+ oraz CP.

Jednak nie celując w kanały premium a raczej w Canal+, to CP IMVHO cenowo jest bezkonkurencyjny, w przedłużeniu 5/12, nawet płatne 7 miesięcy (bez wcześniejszego przedłużenia) to jakieś 35 złotych miesięcznie. W nc+ za to dasz 49, bez cinemax, history oraz sundance channel.

Jeszcze tylko w polsacie dekoder tak stabilny, jak mój stary CLRA do pełni szczęścia i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie celując w kanały premium a raczej w Canal+, to CP IMVHO cenowo jest bezkonkurencyjny, w przedłużeniu 5/12, nawet płatne 7 miesięcy (bez wcześniejszego przedłużenia) to jakieś 35 złotych miesięcznie.

 

Dla jakiego pakietu to liczysz? Bo za 35zl mies tez nie masz cinemaxa w cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Burito - w APS-ach 40DV, ale na infolinii kod jest inny.

 

Chyba już nie ma umów w APS-ach z modułem CI+ na własność za 99 zł, odpowiedź z ICOK:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że w Punkcie Sprzedaży dostepne są Umowy w zakresie Pakietu Rodzinnego HD z możliwością zejścia do Pakietu Mini HD wyłącznie z dekoderami HD 3000 na udostępnienie."

 

@swojadroga prawda to? Możesz sprawdzić ten kod co mi podałeś?

 

edit: odpowiedź:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że Umowa o podanym przez Pana kodzie dotyczy pakietu Rodzinnego HD z możliwością zejścia na Mini HD. Okres podstawowy to 29 miesięcy. Sprzęt to dekoder HD 3000 na udostępnienie. Opłata aktywacyjna 99 zł. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - Powiedział Ci ktoś kiedyś, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu? Co było niezrozumiałe dla Ciebie we wpisie, ze oferta jest dostępna tylko w APS? Przez Twoje (totalnie mi niezrozumiałe jeśli chodzi o cel) pytanie przez ICOK uświadomiłeś CP, że nadal można sprzedać w APS moduł na własność. Dzięki Tobie już nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przykro, że tak wyszło ale ja byłem w APS-ie i nie chciano mi dać takiej oferty z modułem na własność tylko na udostępnienie. Może w Cyfrowym Polsacie sami doszli do wniosku po sprzedaży modułów za 99 zł na własność, że coś jest nie tak? Ja taki maluczki bym tak sprawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety ale muszę przyznać rację użytkownikowi rotalplus

 

Kończy mi się obecnie 5 miesiąc promocyjnego gratisowego okresu umowy gdzie miałem ofertę Premium, ale w sumie i tak oglądałem parę podstawowych kanałów. Pakiet HBO- kiedyś było więcej ciekawszych pozycji, dziś mało premier, powtórka goni powtórkę. Na Cinemaxach rzadko coś ciekawego, na Filmboxach to już wogóle kaszana na maksa. Następna umowa jeśli pozostałbym w CP maksymalnie pakiet F.Max HD (i to tylko ze względu na ilość kanałów bajkowych)- bez żadnych dodatkowych wodotrysków w postaci HBO itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a ja z kolei mam taki problem - do grudnia 2013 posiadałem CP i pakiet Mini ze starym dekoderem Mini na własność, ale umowę rozwiązałem, gdyż oferty jej przedłużenia były dalece nieciekawe, a wiedziałem, że przez najbliższe pół roku oferty i tak nie potrzebuję (korzystam z niej na działce i potrzebuję w zasadzie 2 aktywacji- wiem, że w niskich pakietach multiroom nie wchodzi w grę). No i teraz (było to w lutym) chciałem kupić 2 nowe aktywacje z dekoderem i pakietem mini. I tu nagle pakiet Mini zniknął dla nowych abonentów. Poczłapałem do jednego z APSów w Warszawie, by wypytać o dostępne opcje itd. Powiedziałem, że abonentem już nie jestem, ale niedawno jeszcze byłem, a dodatkowo także w grudniu rozwiązałem umowę z NC+ i może jest coś w promocji za przejście od konkurencji itd. Pani pogrzebała w komputerze i powiedziała, że chyba będę mógł skorzystać z promocji z pakietem elastycznym Rodzinny za 19,90/Mini za 9,90 przy umowie na 24mce, 6mcy gratis tylko muszę przynieść ostatni rachunek i protokół zwrotu sprzętu NC+, ale Pani jeszcze musi się upewnić u sprzedawcy regionalnego i oddzwoni do mnie. Oczywiście nie oddzwoniła, gdyż ponoć zgubiła kartkę z moim numerem, ale wyłuszczyłem sprawę kolejnej Pani, która też obiecała, że oddzwoni i oddzwoniła potwierdzając wszystko. Zabrałem zatem wszystkie dokumenty i zadowolony udałem się do rzeczonego APSu, a tam Pani spojrzała na przyniesione przeze mnie papiery i mówi - ale Pan ma protokół zwrotu sprzętu z NC+, a nie z CP. Na co ja - no tak, cały czas to mówiłem i mówiłem też, że przy rozwiązaniu umowy z CP nie oddawałem sprzętu, bo był na własność. A Pani w APS, że niestety nie mogę z tej promocji skorzystać. Chyba oczywiste jak zniesmaczony i zniechęcony odszedłem z niczym.

Zatem zapytuję tu - czy jest jakaś opcja by z takiej lub podobnej promocji skorzystać jako nowy-stary abonent? W sumie nowy, bo umowy już nie mam, ale trochę też stary, bo dobre kilka lat do niedawna CP miałem ;) Oferta elastyczna Mini/Rodzinny jest dla mnie najlepsza, potrzebuję 2 takich aktywacji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...