Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz skrócony opis ofert dla nowych abonentów: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2505#p924538

 

Wspomniana przez Ciebie oferta to "Ostatnia szansa" i aby z niej skorzystać trzeba przedstawić protokół zwrotu sprzętu CP.

Ty natomiast możesz skorzystać z ofert "Trafny wybór".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem. Te obecne promocje znam, miałem nadzieję, że jednak coś się uda z promocją dla klientów "nawracających się". Kolega wcześniej uprzedził też moje pytanie o nowe oferty. Czy owa wielkanocna promocja będzie w APSach, czy coś nowego pojawi się także na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie na stronie zawsze lepiej. ;) Na stronie jest umowa 18 miesięcy, w APS 15 miesięcy. Zamówienie przez www trzeba uwzględnić koszt wysyłki. Przy umowie pierwsze oferty na kontynuacje pojawią się po roku (ciekawsze nad którymi warto się pochylić po 15 miesiącach) od zawarcia umowy. Przy umowie 15 miesięcy dostępnej w APS, oferty na kontynuację pojawią się po 9-ciu miesiącach (ciekawsze nad którymi warto się pochylić po 12 miesiącach) od podpisania umowy.

PS. Po uwzględnieniu kosztów dostawy zamówienia, wydatki związane z umową z oferty na strone www i oferty z APS (liczonej również przez 18 miesięcy) są praktycznie identyczne. ;)

 

PS2. Z tą datą startu ofert wielkanocnych to żart wielkotygodniowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważna średnia tylko ile wydasz faktycznie. 18 miesięcy/3 miesiące gratis. 15miesięcy/2 miesiące gratis (oferta "Trafny Wybór").

W obu wypadkach wydasz niespełna 320zł przez 18 miesięcy uwzględniając wszystkie koszty, które trzeba ponieść przez cały okres umowy (aktywacja, abonament, koszty dostawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanego (pytającego) najważniejsze jest znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę (ma możliwość skorzystania z opcji "Trafny Wybór"). Ta sama zasada dotyczy wyższych pakietów. Nawet więcej, w APS-ach można dostać również porównywalną ofertę jak "Trafny Wybór", bez rachunku z konkurencji, tylko trzeba umieć przekonać pracownika APS-u do ustępstw (większej walki o klienta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu byłem w kilku punktach CP.I w żadnym nie chcieli uznać rachunku za C+ bo był za stary.A co dopiero dostać taką ofertę bez rachunku.Oferty dla wszystkich w punktach były zawsze gorsze niż na infolinii.Na infolinii kiedyś nawet udało mi się wytargować umowę na 15 miesięcy mimo tego ze na stronie były na 18.Oczywiście z takim samym gratisem.Od kiedy się płaci za kuriera.Bo od kiedy pamiętam był gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marną pociechę Ci powiem, że ja odwiedziłem w swoim mieście 3 APS-y pewnego sobotniego popołudnia (w niedzielę rano miał być wyścig F1), bo chciałem bratu doładowanie zrobić Tv Mobilnej (w ICOK-u płatności online nie działały) i się załamałem. W trzecim nie wytrzymałem i powiedziałem jak ma mi to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze zapytam - czy przy wskazanych promocjach "Trafny wybór" (wybrałbym krótszy okres umowy, ale tym razem w grę wchodzi tylko ta ostatnia opcja, gdzie nie trzeba przedstawić rachunku od konkurencji, bo teraz mój z NC+ już się przeterminował, a za kablówkę pewnie się nie liczy) jest opłata aktywacyjna? Ponieważ potrzebuję 2 aktywacji, to jedna z nich może być z pakietem Mini, a tam widzę właśnie taką opcję. Drugą bym chciał z pakietem Rodzinnym, ale koniecznie w cenie 19,90 ;) zatem tu, nie mając aktualnego rachunku od konkurencji, musiałbym zakupić ofertę z Internetu, ale z ostatnich postów wynika, że tam jest opłata za dostawę (dobrze rozumiem? jeśli tak, to jaka?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...