Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I na koniec zagadka:

1. Nawet 6 miesięcy gratis z umową na 15 miesięcy.

2. Nawet 6 miesięcy gratis, umowa od 15 miesięcy.

Czy oba zdania znaczą to samo? Nawet w bełkocie marketingowym.

 

Hmm, chyba nie. :roll: W pierwszym zdaniu jest (pewnie w najwyższym pakiecie) 6 miesięcy gratis przy umowie na dokładnie 15 miesięcy, a w drugim - nie ma informacji, czy "Nawet 6 miesięcy gratis" odnosi się do umowy na 15 miesięcy. :D

Chyba masz rację a w drugim przypadku te 6 miesięcy gratis to z najdłuższą umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zagadka była bardziej retoryczna. ;)

Tych dwóch zdań wcale nie trzeba odnosić do ofert obecnie występujących. Przecinek w drugim zdaniu zmienia zupełnie jego sens i na tym bazuje "marketingowy bełkot" a ludzie się na tym łapią. Wyłuszcza się ludziom to co chcą widzieć/słyszeć.

 

W drugim zdaniu okres gratis nie jest powiązany z długoścą umowy.

 

@aquarius - poprawiony brak maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do ofert viewtopic.php?f=7&t=432&start=2625#p952355 dołączono Premium bez elastyczności tylko przy umowie 29 miesięcy:

 

UMOWA 29 MIESIĘCY

Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD 4 miesiące GRATIS, potem Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD = 99,90zł, antena single 49zł lub Twin 60zł, dekoder HD za 1zł dekoder PVR7000, ESI-88, Echostar 7400 za 49zł, moduł Wi-Fi za 1zł, dekoder HD do Multiroom za 29zł, abonament za jeden MR 5zł, za dwa 10zł, za trzy 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ostatnio zawracam ci głowę więcej niż przez cały mój okres obecności na tym forum. powiedz mi ile wynosi okres bezpłatnego rabatu przy umowie na 29 miesięcy w APS. Ok , doszukałem się i już znam odpowiedź. dzięki. Sadziłem, że przy dłuższej umowie będzie ten okres też dłuższy . widzę jednak iż pisałeś o tym i okres ten wynosi 4 miesiące. wynika z tego , że lepiej dokonać zamówienia przez internet, gdzie okres ten wynosi 6 miesięcy. Cały czas kombinuje jak tu jednak skorzystać z promocji 50 % i 1 zł. i już mam ogólny zarys tego przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@bogdan425 - może pora się wreszcie pożegnać z eksponatem muzealnym w postaci dekodera SD i pójść go za darmo wymienić na HD w APS (np. z powodem notorycznego zawieszania się)? Potem pojawi się dla Ciebie większy wachlarz ofert dla stałych abonentów. Łapiesz się na Superofertę smartDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak można było. Umowa jest nieaktywna. Poza tym, to zawsze historia, to zawsze sentyment. Nie wadzi, to stoi. Ale czynny, jako FTA.

 

No to jeżeli nie jesteś klientem CP, skąd żal, iż platforma ta nie chce Ci udostępnić nowego sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki pakiet by Cię interesował, ale widzę, że jest fajna (chyba fajna...) promocja na pakiet Premium. 24-miesięczna umowa, 6 miesięcy gratis, ESI-88 z dyskiem 500 GB bez czynszu - a całość za 79,90 miesięcznie po okresie bezpłatnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę. Mnie interesują, niektóre właściwie trzy, cztery programy. Resztę mam z sąsiedniej platformy. Dla spełnienia tego zamierzenia zrezygnowałem nawet z drugiej umowy z C+. Ma być po prostu niewiele za małe pieniądze. Co do sprzętu nie mam specjalnych wymagań. Tylko aby działało poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni zostanę abonentem CP. Chciałbym poprosić o ocenę tej obecnej promocji HH na ofertę Premium, na tle wcześniejszych polsatowych promocji. Już ją sobie zamówiłem i prawie na pewno ją wezmę, o ile nie okaże się, że w CP zdarzają się lepsze oferty regularnie.

 

Wcześniej byłem abonentem n, a następnie zmigrowałem do nc+ z ofertą: Universe+. 6xC+, 3xHBO w cenie 3x0+9x69zł czyli 12/3 (średnio 51,75). Żadna z propozycji utrzymaniowych nc+ nie spełniła moich oczekiwań (wydaje się, że im się we łbach poprzewracało już kompletnie). Moje oczekiwania to głównie oferta filmowa oraz popularnonaukowa (i nie mam tu na myśli akurat Gwiazd Lombardu czy Wojen Magazynowych), sport mam raczej kompletnie w d upie.

 

Powinienem się spodziewać ewentualnie jakichś rozczarowań wobec tego co miałem w nc+? Domyślam się z tego co przeczytałem, że później oferty utrzymaniowe w schematach 15/5 lub 12/5 są relatywnie łatwe do uzyskania.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, bo pewnie szybciej ktoś odpowie niż ja się sam rozejrzę: w CP różnica programowa pomiędzy Premium a pakietem ze strony za 59,90zł to wyłącznie HBO? Czyli HBO jest wyceniane na 30zł (w promocji HH na 20 zł) czy są jeszcze inne różnice? Jak w CePie rozliczane jest HBO zamówione np. 20 dnia miesiąca i wyłączone z końcem miesiąca? Proporcjonalnie do ilości dni czy są jakieś "tabelki"? Jaka jest bezwładność przy realizacji włączania/wyłączania opcji HBO? Pytam, bo jeśli faktycznie HBO to jedyna różnica, być może bardziej logiczną opcją jest wzięcie pakietu za 59,90 i dobieranie co pewien czas HBO. W nc+ dobierałem sobie w ten sposób co pewien czas Cinemaxy i Filmboxy.

 

Edit: moje wątpliwości pogłębia fakt, że doczytałem sobie, iż nawet jeśli wezmę pakiet za 59,90zł i tak przez pierwsze 6 miesięcy będzie HBO. Pomijając już nawet fakt, że wyłączenia kanałów się zdarzają i wiadomo co to powoduje, skoro dopłata za HBO byłaby tylko w najgorszym razie przez 18 miesięcy, czy jest sens brania promocji HH w ocenie bardziej doświadczonych abonentów? Bo coraz bardziej wydaje mi się, że niekoniecznie... HD7000 zamiast Sagema to bardzo źle? Nie oczekuję od dekodera żeby tańczył, śpiewał, tylko żeby po prostu działał (w nc+ miałem turborecordera).

 

Bo na pierwszy rzut oka dla osoby bez doświadczenia z CePem, to oferta za 59,90 nawet w schemacie 24/6 (44,93 średnio) jest rewelacyjna wobec tego co proponuje nc+ oraz tego co mógłbym mieć u operatorów IPTV. A przy prawie duopolu nie wydaje się to za bardzo możliwe. Więc gdzie jest hak, uprzejmie poproszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hakiem jest brak kanałów tematycznych jak Domo, Kuchnia, Planette czy Alekino.

W zamian masz viasaty w bardzo przeciętnej jakości obrazu (SD) z ogromną ilością reklam, czego nie ma w kanałach tematycznych nc+.

 

Subiektywnie:

Filmy na Canal+ stanowią 70% wszystkich oglądanych przezemnie filmów w miesiącu. Brak tej paczki to spora różnica w stosunku do CP. Na HBO leci mniej interesujących mnie produkcji.

 

Cinemax rekompensuje Ci brak Alekino.

 

Ogólnie Sagem jako dekoder - miałem właśnie taki, był bardzo ok. Dekodery CPT posiadała moja babcia, konkretnie HD5000. Do nboxa nie ma co porównywać. Zdecydowanie wygrywa.

 

Ogólnie, jeśli dla 6zł miesięcznie 51 vs 44, zrezygnowałeś z C+, HBO, kanałów tematycznych HD nieprzerywanymi reklamami, to moim zdaniem nie było warto. Chyba, że proponowali Ci gorszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu napisałem, że im się we łbach poprzewracało. Miałem sporo gorsze oferty, za Comfort+, Extra+, 6xC+ i 3xHBO średnio od 59 do 69zł oraz ze wzrastającą niechęcią do dawania HBO na cały okres umowy. Jak dolna część przedziału cen to raczej bez gratisów albo jakieś bezsensowne, np. Filmboxy, które można w nc+ wziąć za 4,90.

 

Akurat HBO jest dla mnie istotną paczką, pomimo jej ogólnej degrengolady, ze względu na ich niezłe produkcje dokumentalne.

 

Oczekiwałem nie więcej niż średnio 59zł za Comfort+, Extra+, 6xC+, 3xHBO, 2xCinemax. Przy utrzymaniu oferty 51,75 bez Cinemaxów może tez bym w końcu przedłużył w nc+. Jak do tej pory "nie dało się", no to witaj CePie. :)

 

Faktyczne straty to filmowa oferta C+ oraz kanał Planete+. Reszta tych Kuchnia, Domo czy co tam jeszcze jest, miała dla mnie zerową wartość. Nie sa to straty mega-dotkliwe, bo jako abonent n-ki latami żyłem sobie świetnie bez C+. A walor szkoleniowy odchodzących abonentów dla platformy, bezcenny. Na skutek rozwoju oferty IPTV, pomijając już rozwój sieci jako takiej, płatna telewizja satelitarna jest coraz mniej warta i proces ten będzie postępował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie Sagem jako dekoder - miałem właśnie taki, był bardzo ok. Dekodery CPT posiadała moja babcia, konkretnie HD5000. Do nboxa nie ma co porównywać. Zdecydowanie wygrywa.

 

Jeśli chcesz porównywać nboxa do jakiegos z dekoderów CP, to do PVR HD7000, bo HD5000 możesz porównać chociażby z Box+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box+ raczej nie porównywał bym do HD5000 bo ten pierwszy jest dużo lepszy.Pisanie że interesuje kogoś film i rezygnowanie z C+,Ale Kino czy MGM HD dla kilku złotych miesięcznie jest dla mnie bardzo dziwne.A pisanie że w łbach im się poprzewracało tym bardziej sprawdz lepiej ile wcześniej kosztował sam Multipakiet czy skromny C+Start.I zapomnij że w CP zamówisz opcję dodatkową 2 dnia miesiąca i będziesz oglądał prawie 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...