Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty ze strony www CP dla nowych klientów są dostępne również w APS-ach: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2700#p970717 i w ten sposób bez rachunku z konkurencji można uzyskać 6 miesięcy gratis z umową na 24 miesiące w APS. Umowa na 29 miesięcy z 4 miesiącami gratis (z ulotki) to standardowa oferta proponowana wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wątki:

 

Wątek ogólny: Odbiorniki Cyfrowego Polsatu - pytania, problemy, komentarze - tutaj znajdziesz też porównanie dekoderów i nie raz zadane takie samo pytanie jak Twoje.

 

Tunery PVR:

Sagem ESI-88

PVR 7000

 

Tunery HD:

HD 6000

HD 5000

HD 3000 - dostępne jako dekodery główne i do multiroom

MINI HD 2000 - dostępne jako dekodery główne i do multiroom

Echostar HDS-400E - starsze, nierozwijane już odbiorniki, ale jeszcze dostępne dekodery jako główne

Echostar DSB7100/7200 - starsze, nierozwijane już odbiorniki, ale jeszcze dostępne dekodery jako główne

 

Moduł CI CP(jeśli korzystasz z innego odbiornika z modułem Cyfrowego Polsatu)

 

Moduł Wifi

 

Ten watek nie służy do dywagacji nad wyborem i wyższością jednego modelu dekodera nad drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przez okoliczność mistrzostw siatkarskich, zastanawiam się nad wzięciem oferty CP. Mam kilka pytań do lepiej zorientowanych. Interesuje mnie pakiet Rodzinny HD z modułem CAM i talerz. W jaki sposób zawrzeć najkorzystniej umowę, tak aby mieć ją krótszą niż 24 m-ce? Ile może potrwać aktywacja? Ile kosztuje antena satelitarna CP i jak ją najlepiej dostać? Czy moduł CAM trzeba po zakończonej umowie oddać? Czy po tym okresie można korzystać z pakietu Darwmowy HD, za darmo na zawsze?

 

Jeszcze jedno, jestem aktualnie abonentem kablówki. Czy mam szansę dostać jakieś specjalne warunki z tego powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Aktywacja trwa krótko

2.W APS i telefonicznie można krótszą umową ale mniej miesięcy za darmo - bodaj opcja 15M | 2 gratis

3.Antena jeśli sie nic nie zmieniło kosztuje 28 zł

4.Edit: Moduł CAM nie jest na własność, ale na wypożyczenie

5. Nie wiem czy nadal Darmowy HD jest dostępny, bo na stronie www o tym cisza już

 

PS. Też się zastanawiam, ale nie mam telewizora z DVb-S2 więc moduł odpada ( tuner z gniazdem CI to zbyt drogi wydatek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą podnosić cen dla nowych.Wystarczy by zabrali zaraz po MŚ kanały sportowe z pakietów Mini HD-MaxHD które są nie gwarantowane.Do tego jeszcze można dodać Eurosport który w tych pakietach jest na podobnej zasadzie i nowi którzy wzięli CP dla sportu z dnia na dzień mogą zostać z niczym.I wtedy pomyślą o zachęcie typu chcesz kanały sportowe Polsatu wykup pakiet za 59.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy

 

Już tłumaczyłem - to byłoby dla nich nieopłacalne, bo większości Abonentów daliby furtkę do rozwiązania Umowy. Kanały te są niegwarantowane od ok. miesiąca.

Poza tym straty reklamowe byłyby tez potężne. Zasięg skurczyłby się diametralnie

 

Te kanały są niegwarantowane wyłącznie z powodu tego, zę w ofercie sa ich odpowiedniki HD.

 

@bogdan425

 

Poczekajmy na decyzje ws. TV Mobilnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się orientuje to kupić nie można żadnego-są na wypożyczeniu

a tak szczerze to po jakiego grzyba Ci własny dekoder od CP :?: za ten co dostaniesz zapłacisz ze złotówkę,kilkanaście bądź dziesiąt za aktywację i koniec Twoich problemów,np. nawali to bierzesz "złoma" pod pachę i do najbliższego APS kilka minut i wychodzisz ze sprawnym :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...