Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad przejściem do CP, ale mam jak zwykle parę pytań. Zastanawiam się raczej na pakietem Familijny MAX HD + Film HD, Cinemax i Sport HD za 59,90zł. Oto co jest napisane na stronie CP przy wyborze powyższego pakietu:

 

Oferta elastyczna: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD

 

Przez pierwsze 6 miesięcy korzystasz z oferty Premium, czyli Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD, a także z IPLA MIX, HBO GO oraz Pakietu VOD, i nic za nie nie płacisz.

Po 6 miesiącach pakiet w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.

Możesz wybierać z poniższych wariantów:

 

- Premium + IPLA MIX + HBO GO + Pakiet VOD za 99,90 zł/mies.

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD + HBO GO za 89,90 zł/mies.

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX + Pakiet VOD za 69,90/mies.

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 zł/mies.

 

Zawierasz umowę na Premium + IPLA MIX + HBO GO + Pakiet VOD za 99,90 zł/mies. Aby płacić 59,90 zł/mies. należy wyłączyć pakiety HBO HD + HBO GO + IPLA MIX Pakiet VOD.1

 

Zwracam uwagę na wytłuszczony druk.

Ponieważ doszukuję się zawsze dziury w całym, to moje pytania są takie.

 

1. Pisząc na stronie, że w prezencie otrzymuję 6 miesięcy Pakietu Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD i Cinemax HD, oznacza to, że jest on za 0zł przez 6 miesięcy, czy 59,90zł a po 6 miesiącach przeskoczy na 99,90zł (jeśli nie zrezygnuję z pakietów dodatkowych)? Wiem, że pytanie może wydać się dziwne, ale chcę mieć pewność.

 

2. Biorę usługę Multiroom 1x, więc po 6 miesiącach doliczam 10zł?

 

3. W prezencie otrzymuję Pakiet HBO HD, HBO GO, IPLA MIX i Pakiet VOD na 6 miesięcy. Ma się rozumieć za darmo, a później (po 6 miesiącach) kosztowałoby mnie to 30zł (59,90zł + 10zł MR + 30zł=99,90zł, jak jest napisane na ich stronie).

 

4. Czy pakietami dodatkowymi można zarządzać również poprzez ICOK? Sprzęt jedzie za granicę, więc wolałbym zarządzać tym online, aniżeli dzwonić spoza kraju do Obsługi Klienta.

 

5. Czy przyznawać się, że sprzęt wyjedzie z kraju i będzie opłacany kartą płatniczą zza granicy? Z tego co kiedyś było, dla nich nie ma to większego znaczenia, gdzie jest karta i dekoder?

 

Z góry dziękuję,

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Przez pierwsze 6 miesięcy korzystasz z oferty Premium, czyli Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD, a także z IPLA MIX, HBO GO oraz Pakietu VOD, i nic za nie nie płacisz. "nic za nie płacisz" znaczy ni mniej nie więcej, że z Twojego portfela musisz wyciągnąć okrągłe 0zł

 

Po 6 miesiącach pakiet w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.

Możesz wybierać z poniższych wariantów:

 

- Premium + IPLA MIX + HBO GO + Pakiet VOD za 99,90 zł/mies. tyle zapłacisz jeśli nie wyłączysz pakietów nieobowiązkowych na przynajmniej 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po okresie gratisowym;

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD + HBO GO za 89,90 zł/mies. tyle zapłacisz jeśli wyłączysz Pakiet VOD z IPLA MIX na przynajmniej 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym ma nastąpić płatność bez wspomnianych pakietów; jeśli deklarację zmiany pakietów złożysz w okresie gratisowym to deklaracja ta wejdzie w życie po skończeniu się gratisowego oglądania pełnej oferty, tzw. Premium

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX + Pakiet VOD za 69,90/mies. tyle zapłacisz jeśli wyłączysz HBO HD i HBO GO na przynajmniej 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym ma nastąpić płatność bez wspomnianych pakietów; jeśli deklarację zmiany pakietów złożysz w okresie gratisowym to deklaracja ta wejdzie w życie po skończeniu się gratisowego oglądania pełnej oferty, tzw. Premium

- Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90 zł/mies. tyle zapłacisz jeśli wyłączysz HBO HD i HBO GO, Pakiet VOD i IPLA MIX na przynajmniej 24h przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym ma nastąpić płatność bez wspomnianych pakietów; jeśli deklarację zmiany pakietów złożysz w okresie gratisowym to deklaracja ta wejdzie w życie po skończeniu się gratisowego oglądania pełnej oferty, tzw. Premium

 

Zawierasz umowę na Premium + IPLA MIX + HBO GO + Pakiet VOD za 99,90 zł/mies. Aby płacić 59,90 zł/mies. należy wyłączyć pakiety HBO HD + HBO GO + IPLA MIX Pakiet VOD. tego już chyba kolejny raz tłumaczyć nie trzeba

 

ad.2. Tak.

 

ad.3. 59,90zł+10zł lub 69,90zł+10zł lub 89,90zł+10zł lub 99,90zł+10zł po 6 miesiącach gratis w zależności od złożonej deklaracji lub braku takowej deklaracji zmiany pakietów, o których Ci już napisałem w ad.1.

 

ad.4. Zmiany pakietów można składać przez ICOK, telefon do BOK, osobiście lub poprzez upoważnioną osobę w APS lub tradycyjną pocztą.

 

ad.5. Zgodnie z regulaminem usługa świadczona jest tylko na terytorium Polski. Płatności online póki co działają w ICOK-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga:

 

Serdeczne dzięki za super rozpiskę dot. aktualnych promocji ! Dziś wziąłem rodzince Echostar 7200 HD na WŁASNOŚĆ za 1zł + 98zł aktywacja = 99zł w ofercie "Trafny wybór" na 29 m-cy na Pakiet Rodzinny HD 19,90 / Familijny HD 39,90 - 6 miesięcy GRATIS !

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak dostałeś lepszą niż ja... Ja jak odwiedziłem jeden z punktów w Gliwicach i zapytałem się o ofertę na Familijny HD podobną jak na stronie CP, to "bardzo miła" pani odpowiedziała tylko "nie". I koniec, żadnej rozmowy. Zadałem kolejne pytanie, czy mogę otrzymać jakaś inną ofertę na F HD. Odpowiedz była krótka "miesiąc lub dwa za darmo". Ale na ile, jakie dekodery czy może coś innego ciekawszego jest - zero kontaktu z klientem. Młoda pani wolała wlepić się w monitor. Czułem się jakbym jej przeszkadzał. Wku.... się ostro. A że musiałem pilnie coś wybrać, niestety padło na nc+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

do rzeczy :

 

- aktualnie posiadam pełną ofertę ncplus z hbo i multiroomem za 109zł/miesiąc ,

- internet osiedlowy 30mega za 65zł

 

razem - 174zł/miesiąc

 

umowa z ncplus mam do końca lipca, internet mogę też wypowiedzieć

 

i myśle nad cp :)

 

opcje :

- telewizja plus internet premium - 140zł/miesiąc

- lub sama telewizja premium za 90zł/miesiąc

- a może sam familijny maxhd za 60zł ; bez vodotrysków podzina przeżyje :)

 

Jak z tymi darmowymi miesiącami?? w necie jest 6miesięcy gratis, ale piszecie że w apsie już tylko 4ry??

Jak ten internet się sprawuje ?? Jest jakieś ograniczenie po tych 25Gb??

To że z kartami od multiroomu trzeba biegać to wiem

jak wogóle dekodery oceniacie, i czy te pakiety VOD są cokolwiek warte??

co radzicie Panowie i Panie?? :)

 

aaaa... :) mama posiada CP od kilku lat, jakiś podstawowy papiek, dostała paszport polsatu :) może coś z Nią zakombinować?? jako stały klient ma zniżki?? paszport na Nią mogę jakoś wykorzystać?? :)

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marwol

Jestem/byłem w podobnej sytuacji co Ty. Strasznie dużo miałeś za ten nc+, ja mam nc+ do końca sierpnia za 79zł - pełny pakiet + 6xCanal+ +3xHBO + Multiroom std.

Rezygnuję jednak z NC+ i od wczoraj mam również CP.

Mam telefon w Plusie więc TV Premium z CP mam za 50% ceny (plus 6miesięcy darmowe, zakup w APS, jedynie po okazaniu faktury z NC+, bez faktury - 4mies. darmowe) do tego wziąłem za 21zł/mies. LTE pakiet środkowy (normalnie coś prawie 70zł). Dzięki CP zaoszczędzę miesięcznie ponad 60zł a to już w roku jest jakaś kwota :)

 

Nie mogę Ci jednak nic powiedzieć o LTE - stery zainstalowane, zasięg 4/5 kresek, ale nie łączy - myślę, że jeszcze nie został aktywowany.

 

Telewizja - mam PVR HD7000 - nie jest to co prawda stary dobry turbodekder Nki, ALE:

- włącza się w kilka sekund, a nie minut po wyłączeniu "na listwie"

- jest niesłyszalny

- jest mniejszy

- menu wg mnie nawet lepsze niż obecne w NC+

- nie będzie zżerał po kilkadziesiąt Wat w trybie standby jak NC+

- za cenę 45zł (jak wspominałem mam 50% ceny opcji Premium) dostaję nie tylko HBO, ale jeszcze Cinemaxy (w NC+ były C+, ale jakoś bez nich się obejdzie)

- dodatkowo HBO GO, Ipla, mały APek wifi, TV Mobilna - wszystko "po 1zł"

 

Jedyne co to po wczorajszym szybkim wieczornym teście zauważyłem jakby bardziej mydlany, nie tak bardzo ostry, obraz na kanałach HD w porównaniu do NC+ (mam 50" plazmę Panasa ST50). Ale mam obecnie obydwa dekodery więc zrobię sobie porównanie tych samych treści w tym samym momencie. Dodatkowo wczoraj na szybko nie mogłem puścić dźwięku DD 5.1 do swojego ampli Onkyo (przez optyczny), w NC+ działało (oczywiście na kanałach musiałem zmieniać audio na oryg. DD 5.1 w opcjach).

 

Jak na razie jestem zadowolony, myślę, że dość spore oszczędności z nawiązką zwrócą mi może ciut gorszą jakość kanałów HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że dużo płacę. Obecnie trwają negocjacje : proponują 80zł bez HBO ale to i tak z wielką łaską. W CP na start bez proszenia mam lepszą ofertę. Bez Ligi Mistrzów przeżyję :) Trzeba pójść do APSu i spokojnie o wszystko wypytać, może tam ciekawą ofertę złożą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozmawiasz z działem utrzymania klienta, to nie dostaniesz nic ciekawego. Najlepiej żeby do Ciebie sama taka osoba zadzowniła. Jak Ci powie, że opiekun umowy, to jest już ciepło. Jak powie że z Krakowa, to już masz pewność że z dobrą osobą rozmawiasz. No ale to nc+.

 

 

Jak z tymi darmowymi miesiącami?? w necie jest 6miesięcy gratis, ale piszecie że w apsie już tylko 4ry??

 

Osobieście byłem w punkcie i to co napisałem wcześniej, 4 miesiące, a nie 6. Dostałem też ulotkę z tym napisaną, która wydana została w marcu 2014r. Tyle dobrze, że dzwoniąc do konsultanta też jest 6 miesięcy i oferta ta sama co na stronie.

 

Kolekcja VOD jest warta w CP. Nie dość że tania, bo w np. w pakiecie premium który biorę, po tych 6 miesiącach będę za nią płacił tylko 5zł miesięcznie. No a patrząc na C+ vs VOD CP. W marcu w vod cp był film "Iluzja", natomiast teraz w C+ premiera tego filmu dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem w punkcie, w którym spędziłem 2 godziny!!! bo tyle trwało podpisywanie umowy na TV i LTE wraz z odbiorem wszystkich pudełek ze sprzętem (wyszedłem z 3 reklamówami) ;) i dostałem w APS SZEŚĆ MIESIĘCY ZA DARMO, bo, tak jak pisałem wcześniej, pokazałem potwierdzenie wykonania przelewu opłacającego inną TV, u mnie NC+

 

Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, że w APSie jest tylko i wyłącznie 4 mies. darmowe, bo to nieprawda. Jet opcja uzyskania 6 mies. darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...