Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegółowy test dekodera znaleźć można w najnowszym SAT Kurierze, który de facto przygotował sam Mr. Orbita :D Po lekturze artykułu jestem zdania, że na chwilę obecną dekoder jest wystarczający dla zwykłych zjadaczy chleba, lecz dla nas, satmaniaków jest on zwykłym... (brak EPG, problemy z DiSEqC i ogólne braki w sofcie zniechęcają na kilometr) ;) Tym co nie czytali - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek kupiłem dekoder mini, dodatkowo zakupiłem osobno czasze 90 cm i Inverto MONOBLOCK IDL40. Jestem zaskoczony bo wszystko działa, DiSEqC przełącza na programy z astry płynnie, jakość obrazu spoko. Zawiesił mi się może ze 2 razy przez ten tydzień, a więc nie narzekam. Oczywiście tak jak piszecie to jest prosty sprzęt do odbioru tv sat, co do uaktualnień to nie liczę na rychłe zmiany. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja cały czas mam problemy z diseqc.

Co kilka dni, w róznych odstępach czasu wyskakuje mi komunikat " Zwarcie LNB, sprawdz instalacje satelitarna" i nie ma odbioru.

Kable na 100 % sprawne .. konwertery juz wymieniane na inne i to samo. Dzisiaj moze jeszcze wymienie diseqc na inny i zobacze. Ale juz mam dosc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pokombinuj z kablem podłączanym do dekodera, babka w punkcie gdzie brałem mini powiedziała że jak za bardzo wkręce kabel to będą mi wyskakiwały dziwne komunikaty. Dokręciłem delikatnie i diseq chodzi tylko kurna co jakis czas dekoder mi wywala te programy któr sobie wgrałem do pamięci... Macie też takie problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem diseqC na inny. Odpukac od paru dni jest ok :smile:

Wczesniej jak wyłączyłem tuner z zasilania to od razu miałem komunikat, że zwarcie LNB. Kanały z Astry wywalało.

Po wymianie moge wyłączyć zasilanie i wszystko później jest Ok. Nowy diseqc zrobił robote ;-)

 

Po włączeniu dekodera też mam żółtą diode, chwile to trwa zanim się odpali .. także przypuszczam, że to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie dla dekoderów Mini

Dekodery Mini Cyfrowego Polsatu produkowane są już z nową wersją oprogramowania, która m.in. poprawiła ich stabilność i szybkość. Oprogramowanie zostanie wkrótce udostępnione przez satelitę użytkownikom, którzy wcześniej zakupili autorskie odbiorniki spółki Cyfrowy Polsat Technology żr. tvpolsat.info więcej>>

Chyba niektórym sie humory przez to info poprawią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasuje mi jak nie wyłącze z prądu, czasami dekoder nie przechodzi mi z trybu wyłączenia (czerwone światełko) do aktywności (zielone), dioda robi się taka żółtawa i chwile trwa zanim dekoder "zatrybi". To taka uroda dekodera czy jakaś wada w moim sprzęcie??.

To normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie dla dekoderów Mini

Dekodery Mini Cyfrowego Polsatu produkowane są już z nową wersją oprogramowania, która m.in. poprawiła ich stabilność i szybkość. Oprogramowanie zostanie wkrótce udostępnione przez satelitę użytkownikom, którzy wcześniej zakupili autorskie odbiorniki spółki Cyfrowy Polsat Technology żr. tvpolsat.info więcej>>

Chyba niektórym sie humory przez to info poprawią :wink:

 

 

Brawo, ale uwierze jak zobacze na moim dekoderze jakieś zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego sie nie pojawilo. Zauwazylem za to, ze jakosc sygnalu mi wzrosla (o jakies 5%).

 

Zauwazylem za to, ze zaczely popoludniu sie problemy z odbiorem kilku kanalow. Cinemax1 szatkuje, kanaly RAI rowniez. Do tej pory wszystko bylo w porzadku.

 

Zadzwonilem na infolinie, opisalem problem. Przeslali oprogramowanie jeszcze raz i juz wszystko dziala ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zakupiłem ten dekoder . Zadzwoniłem do cyfrowego polsatu aby zarejestrowali moją kartę , po 48 godz gdy włączałem dekoder wyskakiwał błąd 09 - problem z kartą . zadzwoniłem jeszcze raz i powiedziano mi ze za 3 godz powinien działać, tym czasem nadal nic . (Próbowałem wyłączać na pare minut i wykładać karte ale to nic nie pomogło ) Bardzo proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...