Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz jest lepiej widziałem dziś u sąsiada rzeczywiście jest nowy soft nawet zauważyłem że się nie wiesza :D no i teraz MINI D1 pobił Echostara DSB-717A którego ja niestety posiadam :cry: ale tym się tak bardzo nie przejmuje może i do DSB 717 dadzą nowy soft 124p :lol2: puki co korzystam ze starszego brata 717 czyli 616 i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Nowy soft na MINI wczoraj się zainstalował, wg mnie teraz jest lepsze zachowanie proporcji na obrazie 16x9-wcześniej gęby były jakieś porozjeżdzane, doszła opcja skalowania proporcji z dekodera w ustawieniach systemowych bodaj - jest lepiej.....narazie się nie wiesza, mam wrażenie że szybciej się przełącza między kanałami i ma lepszy obraz.....

Kij z tymi opcjami co doszły - mam nadzieje że wyeliminowali problem zawieszania się - to jest dla mnie najważniejsze..nie ma ci chwalić dnia przed zachodem słońca - niech pochodzi tydzień to wtedy się okaże czy się wiesza czy nie - póki co - nie wiesza się.....

suma sumarum CP wczoraj mile mnie i nie tylko mnie - zaskoczył ;)

pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robisz to na liście ulubionych - która to możliwość została dodana wraz z tym nowym softem - czy na liście, którą dla abonentów tworzy i dostarcza CP :?: Bo jeśli na tej liście od CP, to pewnie, że nie da się przesunąć, bo ta lista jest nie do ruszenia i tak jest w każdym dekoderze od CP. Przesuwać kanały i ustawiać je we własnej kolejności można tylko na listach ulubionych, które tworzysz sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej napisałem, że po zmianie softu można przesuwać kanały na liście, ale po przeczytaniu newsa z tego adresu :arrow:http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=1503, okazuje się, że jednak nie można robić tego w całości według własnego uznania :/ Można przesuwać tylko te kanały, które zaznaczone są na biało i na zielono, a kanały zaznaczone na czerwono są nie do ruszenia :? To dopiero usprawnienie wprowadzili :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja oprogramowania dla dekoderów D1 Mini: v. 5.1873

 

Oprogramowanie do wersji 5.1873 może być aktualizowane zarówno z wersji 3.xxx jak i z wersji 4.xxx.

 

Główne atuty nowej wersji oprogramowania to:

 

* Zamiana logiki przycisków PG+/PG- oraz . Od tej wersji funkcjonują odwrotnie w oknach prezentujących listę kanałów

* Elektroniczny przewodnik po programach: EPG

* Obsługa odbioru komunikatów SMS wysyłanych na dekoder

* Możliwość tworzenia List Ulubionych

* Mechanizm Parental Control (Blokada Rodzicielska)

* Rozszerzenie nawigatora o okno z informacją o aktualnym programie

* Rozszerzenie ustawień obrazu o format TV i skalowanie obrazu

 

UWAGA:

 

Po zaktualizowaniu oprogramowania z wersji 3.627 do wersji 5.1873 użytkownikowi pokazuje się okno informujące o głównych zmianach funkcjonalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to dekoder Mini jest produkowany w Chinach?? Przecież dekoder Mini jest autorskim produktem CP produkowanym w Polsce.

Dekoder Mini został zaprojektowany przez wewnętrzny zespół konstruktorów, a jego produkcją zajęła się spółka Cyfrowy Polsat Technology Sp. z o.o.

źr. satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat nie rozjaśnia gdzie stacjonuje "wewnętrzny zespół konstruktorów", ale sądząc z tego co widać na ekranie i przez obudowę oraz z głosów na forum krajowe pochodzenie odbiornika wydaje się mało prawdopodobne. Nikt przy zdrowych zmysłach nie produkuje masówki w kraju, bo to się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już ustawił sobie własną listę programów na tym dekoderze po zmianie softu?

Ja próbuje, ale nie mogę bo wywala komunikat, że "operacja niemożliwa". Proszę niech ktoś napisze jak to zrobić.

 

Dzisial zrobilem liste wlasnych programow, ale listy CP nie da sie niestety poprzestawiac. Dlatego masz komunikat operacja niemozliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...