Skocz do zawartości

Tunery: MINI D1 / M100


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mnie ciekawi komunikat o rekompensacie. Przydałoby się jakieś źródło. Na stronie CP nic takiego niema, może nieumiejętnie szukałem.

Posiadacze tego dekodera, dajcie znać, czy i Playboy odblokowali ? :wink:

Playboy to tylko na własne życzenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dzięki z góry. Mam takie pytanie: Mam mini dekoder Cyfrowy Polsat mini pakiet. Pewnego dnia syn wszedł na menu i włączył aktualizację oprogramowania ( czy jakoś tak) i od razu znikną obraz. Teraz nie wiem co mam robić. Bardzo proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja softu to 6.1978 b1

normalnie się zawiesza, staje obraz a po chwili dźwięk..dzieje się to samo co wcześniej z tym że po tej awarii częściej...co tu więcej opisywać.

Gdy się zawiesi dekoder nie reaguje na nic prócz wyciągnięcia wtyczki zasilania i włożenia jej z powrotem - ot co - istna paranoja-szlag mnie już z tym trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświadczalnie podlaczylem w aps jeden nie zaktywowany mini. ustawiłem kanał polsatu. wyłączyłem pilotem. po 30 minutach włączam i patrzę - błąd 09 zniknął, czyli jest to możliwe.

 

A tak btw.

Jako APSowy pracownik zbieram za to bęcki. Nie wiem czy klienci polsatu to w większości skończeni idioci, czy to po prostu taka natura człowieka, ale większość z nich twierdzi, że jestem pracownikiem polsatu, że płacą mi abonament, że to ja im zablokowałem dekoder, że to ja im go zepsułem, że wszystkiemu winien jest pracownik APS.

 

Z ciekawości spytam - czy, bo wiem, że tu są, inni APSowcy też mają dość tej pracy właśnie przez takich idiotów? Czy może Wy się nie przejmujecie klientami i od razu odsyłacie ich na infolinię, byle tylko zeszli Wam z głowy?

 

BTW - infolinia też szaleje i każe klientom ustawić dekoder na kanale 21 i czekać 3h na ponowienie aktywacji :twisted:

 

 

Ja ludzi odsyłałem do domu. Owszem byli i :censored::censored::censored::censored::censored::censored: , ale rzadko.

Sam wiesz jak sytuacja wyglądała. Połowa ludzi, która kupiła sprzęt się zjeżdżała, a druga połowa dzwoniła do punktów.

Reszta dzwoniła na infolinię, na której kosultanci cytowali stałe formułki.

Infolinia dla APS informowała (mnie) o usunięciu usterki tego samego dnia, jednak nowy soft pojawił się kolejnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś pokazuje mi się w płatnościach elektronicznych. Mam wykupiony pakiet Mini.

Płatności elektroniczne - zakup pakietów

Bieżąca kwota zaległości, która zostanie doliczona do płatności wynosi: 0,00 zł.Pakiet	Cena	Wybór
Pakiet Playboy	12,99 zł	 
Pakiet Mini	9,90 zł	TAK (obowiązkowy)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...