Skocz do zawartości

Samsung Tizen - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość Wodnik Szuwarek

Jak masz TV z tego roku to jest nowy Tizen 6.0. Pewnie jeszcze nie zrobili aplikacji na ten system. Na Android TV masz starą wersję systemu  i dlatego jest aplikacja Play Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marco76 napisał:

W nowym samsungu qled 43 na rok 2021 brak aplikacji PlayNow. Cały ten Tizen to o kant du.. rozbić w porównaniu do AndroidTV. Korzystam z obu systemów.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Tizen 5.5 dla tv 2020/2021 i play now tv to wybiórczo skomplikowana sprawa .

Play pisze że zadziała wybiórczo robią aktualke , jak pytałem w sylwester 2020 - mamy kwiecień 2021 😂- NIE działa - aktualizacja apki stanęła na grudniu 2020 wtedy gdy ją wydali - idą w zaparte ze to samsung zjechał sprawę.

Samsung ze wsparcia pisze , że to play zpartolił apke i robi problemy samsungowi - 

 

Losowość na jakim tv samsunga z tizen 5.5 czy to 2020/21 zadziała jest gorsza niż to że w zdrapce trafiłem dziś 1000 zł 🤑 samsung i play 👆😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marco76 napisał:

W nowym samsungu qled 43 na rok 2021 brak aplikacji PlayNow. Cały ten Tizen to o kant du.. rozbić w porównaniu do AndroidTV. Korzystam z obu systemów.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

A jest Ipla? W sensie czy jest ipla w pełnym wymiarze, czyli z płatnymi opcjami czy tylko VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak masz TV z tego roku to jest nowy Tizen 6.0. Pewnie jeszcze nie zrobili aplikacji na ten system. Na Android TV masz starą wersję systemu  i dlatego jest aplikacja Play Now.

Aplikacje na telefonie w Androidzie pomimo aktualizacji są kompatybilne z nowymi wersjami systemu. Nie spotkałem się też aby w Android TV coś wraz z aktualizacją przestało działać, a była aktualizacja z Android TV 8 do 9. Zobaczymy jak będzie z aktualizacjami fo Android TV 10 lub Google TV, bo mają być w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak np w smartfonie po aktualizacji do androida 11 po całym procesie wszedłem w play googla i miałem mnóstwo aktualizacji , wcześniej na android 10 nie było ich . Zdarzają się sporadyczne wtopy - HBO GO nie działał po aktualizacji , i instagram wywalało - ale po kilka dniach pojawiły sie aktualizacje i apki działały , podobnie jest z wszelakimi systemami . Na tizen ostatnimi czasy byla aktualizacja PLAYER od tvn - i nawet gdy zgłaszałem na czacie problemy z playerem ktos sie odezwał z INFO ze  jest aktualka co mnie zdziwilo ze byl odzew po jakims czasie . Fakt konsul podał mi aktualna wersje jaka wyszla a jak wszedlem w apke byla juz o numer wyzsza :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Player.pl czesto aktualizuje aplikacje, mam drugi TV Samsung z systemem Orsay z 2012 roku i nawet na tej platformie aktualizują Playera średnio 2 razy w roku, aktualna wersja 6.41 z 2021-02-19. Co do Play now to pewnie kwestia czasu aż wydawca udostepni aplikacje na Tizen 6.
@Marco76
Czy pozostale aplikacje są dostepne na Tizen 6.0 jak Player, Ipla, TVP VOD?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Aplikacje na telefonie w Androidzie pomimo aktualizacji są kompatybilne z nowymi wersjami systemu. Nie spotkałem się też aby w Android TV coś wraz z aktualizacją przestało działać, a była aktualizacja z Android TV 8 do 9. Zobaczymy jak będzie z aktualizacjami fo Android TV 10 lub Google TV, bo mają być w tym roku. 

 

Od Androida 10 w znacznym stopniu zmieniło się API i aplikacje muszą być dostosowane do nowego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 21:59, Marco76 napisał:

Niedostępne: Ipla, TVP vod, Canal+Premiery, WP Pilot, PlayNow.
Dostępne: player, apple tv, netlix, amazon, Eurosport, hbo go.

 

Na Tizen to wszystko jest dostępne Ipla, TVP VOD, Canal+ Premiery, WP Pilot, Play Now.

Edytowane przez Barti
Treść swojego postu zamieszczamy pod obszarem cytowania treści innego postu, a nie w nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...