Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, ja nie powielam rosyjskiej propagandy. Gdybym był tzw onucą to owszem, ale ja krytykuje działania Putina oraz jego chorą wojnę na Ukrainie.

 

Zresztą warto też dodać, że wpisu Sikorskiego nawet nie chciał komentować Konrad Piasecki w dzisiejszej "Kawie na ławę", gdzie też uciszał wraz z posłanką Le s z c z y ną z PO posłankę z PiS-u, która chciała o tym wspomnieć w jego programie.

Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posługujesz się argumentami identycznymi jak rosyjska propaganda, a więc się w nią wpisujesz. 

Co do "Kawa na ławę" tak się składa że oglądałem ten program. Piasecki nikogo nie uciszał. Zainteresowana Pani poseł z PIS która przyszła do programu chyba wyłącznie aby wypowiedzieć się w tej sprawie, gdyż kilka razy upominała się o ten temat, dostała czas, aby wygłosić swoją kwestię. Mało tego Piasecki wtrącił Le[beep]ie, że Rosjanie posługiwali się twitem na forum ONZ. 

 Chyba zupełnie inny program oglądałeś skoro taka różnica w jego relacjonowaniu. 

Temat był orzewidziany na koniec programu i niestety nie udało się posłance go rozdmuchać, gdyż nikt go nie podjął, nawet Giżyński. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Posługujesz się argumentami identycznymi jak rosyjska propaganda, a więc się w nią wpisujesz. 

 

Chyba mnie nie rozumiesz: ja nie wspieram ani Putina, ani Rosji, no ale moim zdaniem dla sporej części osób o lewicowych bądź liberalnych poglądach ci, którzy są konserwatywni bądź prawicowi są prorosyjscy a to jest nieprawda, bo nawet wśród osób o lewicowych bądź liberalnych poglądach są osoby prorosyjskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosław Sikorski jako byly szef MON, MSZ, a także Marszałek Sejmu i doświadczony polityk powinien przewidzieć jak takie wypowiedź może być wykorzystana.  Cóż politycy opcji rywalizujących bardzo chętnie wykorzystują wpadki konkurentów i chcą o nich dyskutować, a nie odpowiadac na pytania prowadzacych. Czesto widzę to w programach TVP gdzie politycy opozycji chca narzucać tematy dyskusji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"Jedynie Polsat nie ciągnie w żadną strone..."

Ciekawe.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o miliardowych interesach Solorza które uwarunkowane są zgodą urzędów państwowych?

Czy słyszałeś o mianowaniu Gawryluk na szefową wydarzeń ( i pionu informacyjnego) i jej stosunku do obozu władzy?

Czy słyszałeś kiedykolwiek o jakiejś aferze obozu władzy wykrytej przez dziennikarzy Polsatu?

Czy mam dalej tak wyjaśniać...?

  • Popieram 7
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w drugą stronę Polsat nie atakuje opozycji. Czy były wyciągane afery PO lub Lewicy w reportażach Polsat News w ostatnich latach?

PN bardziej skupia się na kronice policyjnej. Ich zaraz za podstawowymi wiadomościami politycznymi interesują wypadki lub zabójstwa. Zwykle podają jako trzecią lub czwartą informację w serwisie. W TVN24 kroniki policyjnej jest mniej. Prędzej chcą przyłapać na korytarzu w Sejmie polityka rządu na słownym bon-mocie rzuconym na odczepnego do kamery. Potem odpowiednia obróbka i szyderczy komentarz w stylu Knapika.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, swordfish napisał:

Prędzej chcą przyłapać na korytarzu w Sejmie polityka rządu na słownym bon-mocie rzuconym na odczepnego do kamery. Potem odpowiednia obróbka i szyderczy komentarz w stylu Knapika.

Trochę to jednak uprościłeś.

Zaczyna się zazwyczaj od reportaży takich jak cytowany wyżej związany "Czarno na białym" - to jest temat który drążyli dziennikarze śledczy. I przyznasz że jest to problem.

Potem następuje gonienie za politykami i pytanie o komentarz.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś na koniec "Kropki nad i", Monika Olejnik wraz ze swoimi gośćmi komicznie zasłonili swoje usta, gdzie przed tym Olejnik powiedziała "Danke Deutschland".

 

Coś czuję, że o geście Pani "Witam w wolnych mediach" będzie głośno we "Wiadomościach" i w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra w każdy piątek o 20:00 program "Kampania Bez Kitu", prowadzić go będzie Radomir Wit. https://tvn24.pl/polska/rusza-nowy-program-kampania-bez-kitu-prowadzacym-radomir-wit-6231227

 

Jest to przedwyborcza mutacja programu "Bez Kitu" realizowanego dla TVN 24 GO z udziałem publiczności w studiu, tamten cykl pojawia się, o ile dobrze pamiętam, raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy zauważyliście może od kilku dni chwilowe zacięcia (zerwania) obrazu na TVN 24? Problem zauważyłem w dwóch lokalizacjach a sygnał pobierany jest z satelity. Dwa różne dekodery platform. Sygnał bardzo dobry. Na innych kanałach nie zauważyłem tego. Wygląda na winę po stronie nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...