Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O jakim zarabianiu mówisz, skoro wszystkie zebrane środki będą przeznaczone na sprzęt medyczny? I co ma do tego kwestia, gdzie się koncert odbywa? Nadawca po prostu postanowił dać to na antenie kodowanej i tyle, nie musisz tu się doszukiwać podtekstu ani mówić, że nadawcy powinno być wstyd za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega po prostu chce wszystko w otwartej telewizji, nie rozumie jak działa wolny rynek i to, że stacje mogą sobie pokazywać co chcą i gdzie chcą. Ja wiem, że brak niektórych transmisji jest rzeczą kontrowersyjną (kodowanie MŚ w siatkówce w 2014 chociażby), ale też nie przeginajmy w drugą stronę i nie wymagajmy wszystkiego. Nie żyjemy w latach 80tych z dwoma kanałami TV, dziś mamy dużo większe wybory i dużo większe wybory mają stacje telewizyjne, które też muszą jakoś zarabiać.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ipo napisał:

Pytanie dlaczego koncertu nie pokazuje na otwartej antenie TVP 1 skoro jest na TVP World? Może Mateuszek odpowie?

Bo w TVP 1 leci koncert z okazji Dnia Matki z Zenkiem Martyniukiem i innymi wykonawcami.

Ale mogli by się z TVN dogadać, by oni puścili w otwartej TV.

 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy koncert dla Ukrainy musi być w otwartej TV? Ja do 18 r życia nie miałem innej niż naziemna Tv, ale nie wypisywałem na forach żalów, ze tego czy tamtego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ipo napisał:
 
2

To jest TVP 2 i tam mogło to polecieć, nie wiem TVP 3 jeszcze. Skoro mogła to pokazywać TVP World chyba TVN nie miał tego na wyłączność.

TVP World w przeciwieństwie do TVN24 jest kanałem bezpłatnym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj w "Poranku" wyjaśniał, dlaczego tak robi: dwóch jego gości jest na Ukrainie, dlatego w takim wypadku lepiej to zrobić zdalnie. Podobnie było dwa tygodnie temu, wtedy też był program zdalny i w całości o Ukrainie, moim zdaniem interesujący, merytoryczny, ciekawie się tego słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frontowiec napisał:

Marcin Meller znów robi zdalnie "Drugie śniadanie mistrzów", choć tydzień temu prowadził w studiu ten program.

Od początku powrotu do studia było wiadomo, że niektóre wydania będą online.

Cytat

- Generalnie wracamy do studia, ale będą dwa odstępstwa od stanu sprzed pandemii - mówi wirtualnemedia_pl Marcin Meller. Czasami w programie nadal będzie się pojawiać jeden czy dwóch gości w formie zdalnej. - Podczas wydań online czasami szwankowała jakość połączenia, ale plusem było to, że mogliśmy gościć Lesię Vakuliuk ze Lwowa czy Agnieszkę Holland z Normandii - mówi Meller. Sam dziennikarz poprowadzi zdalnie niektóre wydania programu w czerwcu, bo ma zaplanowaną wtedy promocję nowej książki - będzie to thriller „Czerwona ziemia”

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/drugie-sniadanie-mistrzow-w-tvn24-emisja-studio-marcin-meller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość lakiman

Żałosne i smutne.

Dlaczego takie skojarzenia pojawiają się często  wokół tej stacji?..

Pytanie rzecz jasna retoryczne.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę wszystkim, że aby ktoś był winny to potrzebne do tego są dowody, sąd i wyrok skazujący. Ja równie dobrze mogę oskarżyć wisloka nie wiem o molestowanie bo wysyła mi sprośne wiadomości, a póki tego nie udowodnię przed sądem to jest niewinny. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Wskaż mi zdanie z artykułu potwierdzające tą tezę.

 

"Wyobraźmy sobie, jaki świat byłby nudny bez takich, uciążliwych dla otoczenia, postaci. Obecnie świat do takiej nudy zmierza i produkuje przeciętniaków na skalę przemysłową."

"Mam smutne wrażenie, że Polska jest za mała dla ludzi wybitnych, nietuzinkowych. Nie jest w stanie ich pomieścić, jest jednak także za biedna, żeby się ich pozbywać. Tak uważam. Uważam też, że - ogólnie rzecz biorąc - przynoszą więcej korzyści, niż sprawiają kłopotów. Bo nie mamy ich za wielu."               

 

To komentuje się samo. Dziwne, ze TVN 24, który kilka lat temu mial analogiczną aferę jednak na swoim portalu wypuszcza taki tekst. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciążliwości jak je nazywa autor zostały dokładnie opisane w artykule Jadczaka i potwierdzone przez Komisję antymobbingową wydawnictwa RASP w wyniku przeprowadzonego postępowania. Ludzi nie zwalnia się ot tak bo ktoś cos twierdzi jak tutaj cala sprawę chciał przedstawić Ipo. Było postępowanie, które wykazało nieprawidłowości. Pewne zachowania są niedopuszczalne i nie można ich tłumaczyć trudnym charakterem. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...