Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mieli kiedy fajny program Dwie prawdy, i go bezsensownie zdjęli :/

 

Bardzo lubiłem oglądać ten program - też mi było żal, jak ''Dwie Prawdy'' zostały zdjęty z anteny. Obecnie na TVN 24 to oglądam jedynie ''Pamięć Absolutna'' oraz ''Ranking Mazura'' - kiedyś to bardzo często oglądałem ''Szkło Kontaktowe'', ale teraz bardzo rzadko je oglądam.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to dobrze, że TVN 24 idzie w taką stronę. Nie można być wiecznie krytykującym oponentem medialnym :)

 

Imo nie idzie w żadną stronę. To dysonans spowodowany myśleniem, że TVN to medialna tuba PO, co jest tylko częściowo prawdą, nieraz widziałem jak dziennikarze dociskali polityków tej partii i wypominali im błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze @mateo.poznan chodzi chyba o wersję SD kanału TVN24. :roll:

Z tego, co kojarzę to w ostatnim czasie była jakaś zmiana parametrów technicznych wszystkich TVN'ów nadawanych w SD. Chyba zostały przeniesione na inny transponder.

Nie wiem dokładnie, bo ja w moim tunerze już od dawna nie mam zaprogramowanych TVN'ów w wersji SD. Mam wyłącznie ich wersje HD.

Parametry techniczne wersji HD kanałów tematycznych TVN'u pozostały bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, doszło do zmiany parametrów. :)

 

https://satkurier.pl/news/164460

 

 

--------------------------------------

 

Artur Andrus i Robert Kantereit odchodzą z radiowej Trójki! Czyli TVN 24 ich nie straci! :brawo:

 

http://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/artur-andrus-i-robert-kantereit-odchodza-z-radiowej-trojki_1025556.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w programie TVN24 ''Loża Prasowa'' dziennikarz ''Gazety Wyborczej'', Piotr Stasiński, podobno przeklinał na wizji.


Także dzisiaj o godz. 19:20 będzie w TVN24 debata pt. ''Arena Idei'', którą będzie prowadzić Katarzyna Kolenda-Zaleska (wcześniej prowadził ten cykl debat zmarły w tym roku Grzegorz Miecugow). W debacie wezmą udział: ks. Adam Boniecki, prof. Jerzy Bralczyk, prof. Ewa Łętowska oraz prof. Andrzej Zybertowicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przynajmniej trzecim na tym forum, który tak twierdzi, ale żaden z Was nie podał nawet czegoś zbliżonego do cytatu wskazującego na przeklinanie. A co do końcówki Twojej wypowiedzi to tak samo dobrze mogę napisać, że był zdenerwowany, gdyż rozmówczyni próbowała mu wmówić, że coś powiedział, czego nie powiedział  i w sposób zdecydowany bronił swoich racji.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O winie zdecyduje Sąd, bo jak donoszą media Marszałek Senatu złoży w tej sprawie stosowne zawiadomienie. Spędzał w południe czas z nieletnimi dziećmi, które zaintrygowała wypowiedź tego dziennikarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mógł ich nie cytować. Nieraz za używanie wulgaryzmów w programach na żywo nadawca musiał płacić karę. Zresztą zastanawia mnie czy TVN24, TVN czy Polsat słusznie robią propagując hasła rasistowskie i ksenofobiczne na swoich antenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...