Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W TVN24 BIS o 12:15 była powtórka ich magazynu ekologicznego o klimacie. Akurat powtarzali temat, który pojawił się jako wiadomość nr 1 w "Faktach TVN" z 8.09.2024. Problem suszy i wysychających rzek. Alarmowali, że rzeki mają za niski nurt. Nie wiem, kto im doradził powtarzać taki temat w chwili powodzi?

 

https://tvn24.pl/polska/susza-w-polsce-komentarze-rolnikow-i-ekspertow-st8075458

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o aktualną sytuację, to wygląda to tak, że TVN24 nadaje praktycznie same informacje związane z powodzią, natomiast serwisy nadawane od 16:00 w TVN24 BiS zawierają także inne tematy, choć tematyka powodziowa, powiązana choćby ze sferą gospodarczą, także jest tam obecna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2024 o 08:32, G2000 napisał(a):

Kilka chwil temu jakaś młoda pani mówiła o kobiecym Tour de France. Wiedzę o kolarstwie kobiet chyba czerpała z Wikipedii i wcześniej nie interesowała się tą dyscypliną. Przytoczyła np. miejsca Niewiadomej na IO. Ale już nie wspomniała że w Paryżu zajęła "dopiero" 8 miejsce bo miała pecha. Gdyby nie kraksa to walczyłaby o medale. Wspomniała że wygrała TdF o 4 sekundy ale już nie wspomniała że rok temu przegrała drugie miejsce o setne części sekundy. Nie wspomniała że Niewiadoma była wtedy najlepszą góralką. Próbowała tłumaczyć dlaczego Niewiadoma wygrała mimo że wczoraj przyjechała czwarta. Coś tam zaczęła mówić o etapach, sumie czasu ale chyba nikt z widzów tego nie zrozumiał. To była jakaś stażystka która musiała "zaliczyć" występ w studiu?

Dzisiaj znowu się pojawiła tuż przed Tak jest. Tym razem mówiła o piłce nożnej. Wspomniała o bramce wyrównawczej. :D Skąd oni ją wytrzasnęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVN24 od początku narzuca widzom narrację sporu tytułując sędziego w określony sposób przez prowadzącą jak i w podpisie oraz na pasku. Sędzia nie mógł spokojnie przedstawić swojego stanowiska (myślałem, że w tym celu się gości zaprasza ) ,a był poniżany i obrażany w mojej ocenie. Widziałem tydzień temu inny wywiad tego sędziego dla jednego z kanałów Youtube i można było przeprowadzić rozmowę w inny sposób oczywiście podnosząc argumenty osób, które mają zdanie przeciwne . 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Najzgrabniejsze nogi w całej redakcji, zawsze latem było na czym oko zawiesić - kto ogląda TVN24 codziennie od godz. 05:55 rano ten wie o co kaman.

 

Moi mili powiedzcie mi proszę o której godzinie i kiedy będą te wybory w USA i noc wyborcza w TVN24. Z poniedziałku na wtorek? Z wtorku na środę? Bo już mi się myli ten czas amerykański względem polskiego czasu. Chciałbym zaplanować urlop i tradycyjnie jak co cztery lata z przyjemnością zarwać nockę.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Piotrek22 napisał(a):

Ale muszą nasze stacje to pokazywać ? dla mnie bez znaczenia kto tam wygra. 

Te wybory to jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych na świecie w tym roku, tak więc nie jest to nic dziwnego, że mówi się o tym w polskich stacjach informacyjnych i że zapewne będą specjalne nocne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...