Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.04.2022 o 12:09, finch_wwa napisał:

"W obecnej wersji softu nie ma możliwości nagrywania wg czasu oraz wyszukiwania podobnych transmisji "Znajdź podobne" w EPG. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad wdrożeniem tych funkcji.". 

Tekst na www został zmieniony. Nowy to: "W obecnej wersji softu nie ma możliwości wyszukiwania podobnych transmisji (dawna funkcja "Znajdź podobne") w EPG. Prosimy o cierpliwość, pracujemy nad wdrożeniem tej funkcji."

Nie oznacza to jednak, że nagrywanie wg czasu zostało wdrożone, przynajmniej nie u mnie. Nowy komunikat może oznaczać, że ta niezbędna dla mnie funkcja już nie wróci😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka w akcji.

Hotel Paradise - sortowanie wg czasu rosnąco:
trzy pierwsze pozycje: E47 CZW 12 MAJ,   E43 SR 04 MAJ,   E44 CZW 05 MAJ - dalej też bez ładu i składu zero sortowania.
19 wielkich kafli ze zdjęciem z programu, które trzeba przeklikać żeby dowiedzieć się szczegółów.

W wyrywkowo sprawdzanych serialach działa podobnie.

Na dzień dzisiejszy bezużyteczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Zauważyłem że gdy odtwarzamy nagrany materiał z dysku, dekoder sam pomija te zapasowe kilka minut przed nagraniem i odtwarza od razu początek audycji. Przydatna funkcja.

Nic nie pomija. Odtwarza te pierwsze 5 minut. Pominięta jest tylko nazwa 5 minut początkowych i końcowych i całość jest pod nazwą nagranego programu. Chyba, że nagrywasz 3 programy na raz. Wtedy zaczynają się bez pierwszych 5 minut.

Edytowane przez waldus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, roc45 napisał:

Powinny być dostępne opcje nagrania i tam ukryte nagranie.

Tak było, w nagraniach widoczne tylko nieukryte,  żółty klawisz i można było wybrać ukryte. Teraz wszystko w kupie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nowe oprogramowanie jest jedną wielką porażką, jako że jest zdecydowanie nieintuicyjne, a momentami po prostu absurdalne.

Weźmy np. listę ulubionych, układasz ją pracowicie bez dostępu do sieci i jest, po czym łączysz się z siecią i ... nie ma.

Cuda, jak w ruskim cyrku, łączysz się z siecią, dekoder wykonuje migi niebieskim kwadratem i amba zżera listę ulubionych.

Oczywiście po odłączeniu od sieci lista wraca na swoje miejsce, ale naprawdę tego chcieli programiści z Indii, którzy pisali ten firmware, czy to może takie niespodziewajki od Canal+ ?

 

Większość innych "ulepszeń" już inni koledzy wypisali, ale mnie mocno deprymuje również wrażenie, że na nowym sofcie pogorszył się obraz, to jest zmieniła się kolorystyka.

Mam wyćwiczone co do koloru oko (nawet bez kolorymetru), ponieważ zajmuję się na co dzień grafiką, na specjalistycznym sprzęcie i nie wiem doprawdy dlaczego programiści ingerują w kolor ?

Rozumiem, że nowe telewizory mają nowe funkcje (HDR+) i komuś się zdaje, że dekodery powinny za nimi nadążać, ale w takim układzie, opcje takich urządzeń powinny być bardziej konfigurowalne, a niestety nie są.

 

Na ten moment moja konstatacja jest taka, że zamienię dekodery na moduły CI+, bo innego wyjścia nie ma.

 

Edytowane przez Joca
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą porażką jest sekcja VOD, panuje tam straszny bałagan. W starym sofcie wybierałem sekcję Film-> Canal+ -> Filmy i potem mogłem posortować je wg. gatunku który mnie interesuje. Teraz mam wszystko wrzucone do jednego wora, filmy i seriale razem. Gdy jednak wybiorę gatunek to znów mam wrzucone filmy z Premier dodatkowo płatnych, Canal+ , HBO i Ale Kino. Jak mam teraz czegoś szukać z poziomu dekodera to wolę odpalić apkę C+ Online na android Tv, przynajmniej jest to wszystko bardziej przejrzyście poukładane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ozzy666 napisał:

Najgorszą porażką jest sekcja VOD, panuje tam straszny bałagan. ...

Bałagan, to bardzo delikatne określenie, zasługuje raczej na miano CHAOSU i ja się w tym zamtuzie zupełnie nie odnajduję.

 

Jest taka stara dobra zasada, że nie poprawia się dobrego, żeby nie żałować tego.

A tendencja obecnie jest taka, że coraz większa liczba osób rezygnuje z używania dekoderów 4K ULTRABOX+.

Ciekawe dlaczego ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda u Was sprawa nagrywania zaplanowanych audycji na kanałach z grupy TVN? U mnie po aktualizacji nie nagrywają się programy np. z TVN Turbo, TVN7, TVN, TTV. Wchodząc w nagrania obrazek z audycją jest szary i ma kłódkę, trzeba wpisać PIN i wyświetla się komunikat - Program nie został nagrany. Zawartość nie została znaleziona. Można to tylko usunąć. Jak próbowałem uruchomić program po kilku minutach niby-nagrywania, wyświetla się błąd E2309 i czarna plansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jonas09 napisał:

Jak wygląda u Was sprawa nagrywania zaplanowanych audycji na kanałach z grupy TVN? U mnie po aktualizacji nie nagrywają się programy np. z TVN Turbo, TVN7, TVN, TTV. Wchodząc w nagrania obrazek z audycją jest szary i ma kłódkę, trzeba wpisać PIN i wyświetla się komunikat - Program nie został nagrany. Zawartość nie została znaleziona. Można to tylko usunąć. Jak próbowałem uruchomić program po kilku minutach niby-nagrywania, wyświetla się błąd E2309 i czarna plansza.

Witam serdecznie wszystkich. Od dwóch czy trzech dni mam to samo. Myślałem, że może być to problem z wymienionym niedawno na Unicable konwerterem, ale teraz widzę, że nie jest to tylko sprawa mojego dekodera. Dokładnie, dotyczy to zaplanowanych nagrań z kanałów TVN. Nie nagrywają się nawet wtedy, kiedy równolegle ogląda się nagrywany program. Zrobiłem natomiast eksperyment i kiedy w trakcie trwania zaplanowanego nagrania zatrzymałem je, usunąłem (bo oczywiście nic innego nie dało się zrobić) i włączyłem nagrywanie przyciskiem na pilocie, program zaczął się normalnie nagrywać od momentu włączenia nagrywania i można było go normalnie odtworzyć.

Edytowane przez RemDan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...