Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Pawel napisał(a):
Spróbuj kod od Thomsona. To ta sama firma co TCL.

Nie da rady.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakim sensie?, w takim jakim jest to wałkowane od początku wprowadzenia najnowszego softu. Włączasz pilotem dekoder i zanim zareaguje (przejdzie z koloru czerwonej diody na biały i pojawi się obraz w tv mija około 5 sekund).

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to samo wychodzi (czy pilotem, czy z przycisku na obudowie), czyli jednak jest zmiana w działaniu na gorsze (może mała ale zawsze), w poprzednim sofcie to nie występowało (załączenie z pojawieniem się obrazu było natychmiastowe).

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta metoda z odłączeniem od netu jest najlepsza. Trzeba sobie dać spokój z resetami bo działają na 2 godzinny max a po trzech w ciągu dnia dek wariuje totalnie. Po prostu jak chcecie obejrzeć coś konkretnego na sacie przechodzicie na wersję bez netu. To proste i szybkie, nie trzeba nawet długo czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dualboxa+ testowali.... zachwycają się nim. Te wszystkie testy to psu na budę (czyt. sponsorowane).

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSWi po kiego ten sarkazm? 

Wcześniej pisałeś że nie widzisz zmian w działaniu deka, odpisałem że jest (mała ale jednak), sam potwierdziłeś. Nigdzie nie napisałem że to jakaś straszna niedogodność.

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle dłuższy start jest moim zdaniem problemem tylko  brak reakcji po naciśnięciu pilota. Tzn. reakcja jest ale z kilkusekundowym opóźnieniem. Ten mankament uwidocznił się również w Technicolorze. Ponieważ od jakiegoś czasu korzystam z maksymalnego oszczędzania energii, więc do dłuższego czasu uruchamiania się już przyzwyczaiłem. Przed aktualizacją naciśnięcie klawisza power na pilocie momentalnie powodowało reakcje dekodera. Teraz ta chwila zwłoki sprawia, że nie wiadomo czy dostał sygnał z pilota czy nie. To faktycznie może trochę wkurzać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, sławek72 napisał(a):

@PawelTSWi po kiego ten sarkazm? 

Wcześniej pisałeś że nie widzisz zmian w działaniu deka, odpisałem że jest (mała ale jednak), sam potwierdziłeś. Nigdzie nie napisałem że to jakaś straszna niedogodność.


Dużo bardziej uciążliwym niż wolniejsze załączanie się dekoder, jest opóźnienie wykonywania się wywoływanych funkcji. Teraz jak przyciśnięciem klawisza 1 w trakcie trzymania naciśniętego klawisza INFO chcę wywołać listę nagrań własnych, to na pojawienia się ekranu z nagraniami muszę czekać ponad 3 sekundy. Przedtem było to natychmiastowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Nie wiem.wystarczy jakiś inny procesor w danej serii dekoderów..... ale nie powiesz mi że nie widzisz że z aktualizacji na aktualizacje działa wolniej.

Niech jeszcze wrzucą z jedną aplikację,  to całkowicie stanie w miejscu. Nie wiem dlaczego operator oferuje coś, do czego się nie nadaje. 

 

4 godziny temu, miniupiniu napisał(a):

Już dualboxa+ testowali.... zachwycają się nim. Te wszystkie testy to psu na budę (czyt. sponsorowane).

Tak jest z każdym dekoderem testowanym od C+. Nigdy nie było szrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy orientuje się ktoś, jaka może być przyczyna, że dokoder się nię włącza? Naciskam przycisk zasilania na pilocie, dioda power na dekoderze podświetla się trochę jaśniej na chwilę, ale dekoder się nie włącza. Pomaga dopiero odłączenie od prądu i pierwsze uruchomienie po ów odłączeniu. Wtedy działa, ale kolejna już próba włączenia go kilka godzin później kończy się tak samo, czyli nie włącza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...