Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może odkrył jak tworzone są te obrazki/ikony i co one oznaczają? W moich nagraniach pojawiają się jakieś przypadkowe twarze, trudne do rozpoznania, mimo 4k telewizora, więc i tak muszę czytać te małe napisy, żeby znaleźć nagranie. Bałagan pogłębia to, że ikony zmieniają się, nawet w przypadku kolejnych odcinków tego samego programu. Ten podział na kontynuuj, nieobejrzane, obejrzane kiepsko działa, bo zwykle na końcu nagrywają się reklamy, których się nie ogląda, więc obejrzany program ląduje w liście kontynuacji. Ponadto z zaplanowanych nagrań ok. 1/4 nie nagrywa się, nie wiadomo z jakiego powodu. Wcześniej tego nie było. Jakie moce piekielne trzeba poruszyć, żeby wrócić do starego oprogramowania?

Edytowane przez MarekBury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od czwartku. Nie mam żadnych problemów z nagrywaniem. Wszystko, co zaplanuje zostaje nagrane. Większość miniatur jest zgodna z nagranym programem.

Tylko, jak nagrywam seriale na Novelas+ są miniatury zastępcze tzn. jakieś serduszka, kwiatki itp. 

Wydaję mi się, że to kwestia tego, czy kanał emitujący dany program udostępnia jego zdjęcie do Epg. Poza tym, miniatury są przecież podpisane, a jeśli masz problem ze znalezieniem konkretnego nagrania to użyj wyszukiwarki. Ona działa nie tylko na VOD, ale również na nagrania.

Jedyne co jest irytujące to to , że za każdym razem przed planowaniem nagrania muszę wejść w ustawienia nagrywania i odpowiednio wszystko poustawiać, bo polscy nadawcy nie są zbyt punktualni... Cóż, mam nadzieję, że wkrótce udostępnią jakąś łatkę do softu i przywrócą opcję Nagraj wg czasu.

Nie mam telewizora 4k, tylko zwykły Full HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 07:26, MarekBury napisał:

....Jakie moce piekielne trzeba poruszyć, żeby wrócić do starego oprogramowania?

Nie ma takiej możliwości.  Najlepiej chyba przy aneksowaniu wziąć moduł i kupić  własny sprzęt do odbioru sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to pytanie ale może ktos odpowie

 

Mam problem z dekoderem 4K nie wiem czy to wina dekodera telewizora czy kabli (już też wymieniałam). Praktycznie na wszystkich kanałach mam komunikat o braku sygnału, którego nie da się wyłączyć a jakość jest 91 % sygnał mam 92 % jak sprawdazm, często po przełączniu sygnał nagle robi się 7% i nic nie działa. Tak najczęściej na programach TVP, ale i TVN i polsat. Ciągle coś najpierw jest a potem nie ma, a tabliczka z informacją bez względu na jakość cały czas się wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było to pytanie ale może ktos odpowie
 
Mam problem z dekoderem 4K nie wiem czy to wina dekodera telewizora czy kabli (już też wymieniałam). Praktycznie na wszystkich kanałach mam komunikat o braku sygnału, którego nie da się wyłączyć a jakość jest 91 % sygnał mam 92 % jak sprawdazm, często po przełączniu sygnał nagle robi się 7% i nic nie działa. Tak najczęściej na programach TVP, ale i TVN i polsat. Ciągle coś najpierw jest a potem nie ma, a tabliczka z informacją bez względu na jakość cały czas się wyświetla.
Możliwe że konwerter pada, miałem podobnie na jednej ćwiartce częstotliwości jak mój umierał.

Wysłane z mojego RMX2063 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest bardziej intuicyjnie, a ja nie widzę opcji Nagraj według czas (sam wpisuję datę i godziny od do). Gdzie to ukryli?
Pytałem mądre głowy z infolinii o to właśnie brak programowania nagrywania cyklicznego jak było w starej wersji. Stwierdzili ze po to jest replay tv żeby jeśli się zapomnie czegoś nagrać obejrzeć do 7 dni wstecz. Lecz niektóre kanały tam są niedostępne to odpowiedzieli że nie wrócą do opcji z starego softu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koperta napisał:

Ponoć jest bardziej intuicyjnie, a ja nie widzę opcji Nagraj według czas (sam wpisuję datę i godziny od do). Gdzie to ukryli?

Raczej nie zaimplementowali. Nie ma opcji nagraj wg czasu, nagraj sezon,powtórz nagranie itd. czyli podstawowe opcje związanie z nagrywaniem na dysk. Jak do tego dołożymy braki w EPG to mamy całokształt najnowocześniejszego systemu Canal+. Na temat intuicyjności nie ma co pisać, bo ten soft takowej nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, r3boot napisał:

Pytałem mądre głowy z infolinii o to właśnie brak programowania nagrywania cyklicznego jak było w starej wersji. Stwierdzili ze po to jest replay tv żeby jeśli się zapomnie czegoś nagrać obejrzeć do 7 dni wstecz. Lecz niektóre kanały tam są niedostępne to odpowiedzieli że nie wrócą do opcji z starego softu.
 

 

7 dni wstecz? Chyba meli na myśli Replay TV w sieci UPC.
Replay TV w C+ oferuje możliwość oglądnięcia audycji tylko z ostatnich 8 godzin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Raczej nie zaimplementowali. Nie ma opcji nagraj wg czasu, nagraj sezon,powtórz nagranie itd. czyli podstawowe opcje związanie z nagrywaniem na dysk. Jak do tego dołożymy braki w EPG to mamy całokształt najnowocześniejszego systemu Canal+. Na temat intuicyjności nie ma co pisać, bo ten soft takowej nie posiada.

Macie teraz gorzej niż klyjenty PB z dekoderem PB4K 😂💁‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pawel6666 napisał:

.... Było by cofanie do 7 dni to nagrywarką nie potrzebna. Jest taka możliwość a u nas tylko 8 godzin.  Wstyd , zacofanie i tyle.

Byłoby, ale nie ma.

Skoro wstyd i zacofanie,  to co robisz w tej platformie. Zawsze możesz iść tam gdzie lepiej. Już  od 1 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...