Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ircios napisał:

Ci co narzekają,  to większość właśnie takich co nie lubią czegoś nowego, a dekoder służy im tylko do przełączania, bo nie umieją korzystać z pozostałych funkcji.

Nie mam nic do nowości, cały czas powtarzam że chodzi mi o brak co najmniej kilku przydatnych funkcji które były wcześniej a obecnie ich nie ma...

Zresztą listę problemów pod którymi się w pełni podpisuję napisał powyżej użytkownik Jacek3.

Edytowane przez hoffek77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hoffek77 napisał:

Nie mam nic do nowości, cały czas powtarzam że chodzi mi o brak co najmniej kilku przydatnych funkcji które były wcześniej a obecnie ich nie ma...

Zresztą listę problemów pod którymi się w pełni podpisuję napisał powyżej użytkownik Jacek3.

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Saturn45 napisał:

Pisałem i to dwukrotnie, za każdym razem odpowiedź: zgłaszane przez pana funkcje nie są przewidziane w nowym oprogramowaniu.

Może gdy napisze to więcej niezadowolonych użytkowników będzię jakiś efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TaTo46 napisał:

Nie wiem czy to coś da.To tak jakbyś napisał do firmy Microsoft, że nowy Windows nie ma takich samych funkcji jak poprzednik np.Windows 7.

Zgodzę się pewnie nic nie da, różnica jest tylko taka że nowego Windowsa nikt nie kazał mi zainstalować to była moja decyzja a tutaj dostaję coś z góry narzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kocik89 napisał:

Niebieski przycisk, potem potem w lewo do sekcji START, pod kolekcjami drugi pasek od góry. Pod paskiem Kontynuuj oglądanie. 

 

Co to "kontynuuj oglądanie" ma wspólnego z buforem timeshiftingu? 
Przecież ta funkcja prowadzi do kontynuacji oglądania ostatnio niedooglądanego nagrania własnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hoffek77 odpiszą (chociaż wątpię), że to nowe oprogramowanie i coś tam coś tam.Na pewno nie napiszą, że można zakończyć subskrypcję.Zależy im na jak największej ilości klientów.My nie mamy wpływu na to co nam dają w oprogramowaniu.Może z czasem się zreflektują i coś tam dodadzą.Jednak nie miałbym takiej pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Jacek3 napisał:

 

Co to "kontynuuj oglądanie" ma wspólnego z buforem timeshiftingu? 
Przecież ta funkcja prowadzi do kontynuacji oglądania ostatnio niedooglądanego nagrania własnego.

 

 

Nie tylko,  kiedy nie obejrzysz do końca na replay tv jakiegoś programu on ci go zapisze w momecie gdzie przestałeś oglądać. Co ciekawe możesz obejrzeć tylko ten odcinek bo nie przejdzie ci do następnej pozycji w programie ty. Tak jak by był wycięty. Oglądałem teraz w ten sposób Strażnika Teksasu z 8. 40. Dziwne że nie ma tee opcji w apce 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kocik89 napisał:

Nie tylko,  kiedy nie obejrzysz do końca na replay tv jakiegoś programu on ci go zapisze w momecie gdzie przestałeś oglądać. Co ciekawe możesz obejrzeć tylko ten odcinek bo nie przejdzie ci do następnej pozycji w programie ty. Tak jak by był wycięty. 

 

U mnie to nie działa. Jak wchodzę do "kontynuuj oglądanie" to mam tam kilkadziesiąt pozycji, ale wszystko są to tylko niedoogladnięte nagrania własne. Nie widzę tu żadnych pozycji z Replay TV. A zacząłem od tego, że wszedłem przez Replay TV do oglądania jakiegoś dzisiejszego porannego filmu na C+ Premium, wyszedłem z oglądania go przełączając się na jakiś kanał live i wszedłem na to "kontynuuj oglądanie".

 

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znaleźć seriale tylko z Canal Plus.Wszysto jakoś pomieszane aktualizacja dziś email przed chwilą.Jako emeryt w zasadzie korzystam tylko z VOD które teraz dla mnie bardzo mało czytelne i skomplikowane.

Edytowane przez lg601
Treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Milczar napisał:

...jak w nowym sofcie szybko wejść w listę kanałów 'Ulubione'? hmmm....?  Może infantylne pytanie ale mam dekoder od niedawna, nie zdążyłem się jeszcze przyzwyczaić do starego softu i dziś mi wszystko wywrócili do góry nogami :/

Najłatwiej będzie jak dasz przycisk plus na pilocie, trzecia belka od prawej  LISTY i tam przesuń. 

Gdy masz pilot tylko od TV, daj Niebieski przycisk przesuń na sekcje KANAŁY TV i tam masz pierwszą od lewej i przesuwasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ci się zepsuł, to wymienią ci go na JADA bez problemu, bo tych ITCA chyba już nie mają. 

Z tym, że o takich cudach, jak slowmotion w 4 różnych prędkościach, jak to było w ultraboxach ITCA i turboboxach, to będziesz musiał zapomnieć. W nowym sofcie nie ma już żadnego odtwarzania w zwolnionym tempie.

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...