Skocz do zawartości

Prasa telewizyjna... dawniej


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Homer Simpson

Jak na razie jestem chory, ale jak czas pozwoli to prześlę

 

Na razie tylko podam listing Kultury DGP z 2011:

str.1 R1

TVP1,TVP2,POLSAT,TVN,TVN7,TV4

str.2 R1

TVP POLONIA,TVP KULTURA,ALEKINO,CANAL+,HBO

póżniej (nie podam dokładnie)

DISCOVERY,NATIONAL GEOGRAPHIC,ANIMAL PLANET,(dalej to nie pamiętam)

 

Drugich rzędów też nie pamiętam,tylko tyle, że pod Jedynką był Puls, a pod Dwójką Kino Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze ja najbardziej żałuję że nie zbierałem programów TV i nie zapisywałem sobie filmów które oglądam

Natomiast  spisywałem sobie kluby piłkarskie z całego świata

Teraz juz nie ma tego fanu

Żałuje że nie miałem programu z Glob 24 (Kupiłem ostatnie wydanie  dzień po piłkarskim finale olimpijskim 92 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znaleziona na Ebayu okładka "Naszej Tele Wizji" z 2004 roku:

6371105900_1467694802_thumb.jpg

Tutaj akurat też listing z tego okresu (a tak konkretnie to jego fragment, bo ja nie znalazłem drugiej strony dlatego że jej nie było :( ):

4929206000_1467694801_thumb.jpg

Jeśli ktoś chce kupić stare gazety TV lub je sprzedać (możecie kupić kilka) to zapraszam na Ebaya - tam w zakładce Książki i Komiksy znajdziecie kategorię Czasopisma, w której są różne gazety, nawet te telewizyjne. I jeszcze jedno pytanie: Jeśli na forum jest ktoś z Wielkopolski to czy mógłby wrzucić jakieś zdjęcia/skany z "TeleWielkopolaniny/Naszej Tele Wizji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś najnowsze wydania tej gazety były publikowane w intenecie ale nie wiem jak jest z tym teraz.

Co do Ebay'a to szkoda że poza okładkami nie publikują stron listingowych - na pewno by to podniosło zainteresowanie produktem u takich pasjonatów jak my :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Homer Simpson

Kiedyś najnowsze wydania tej gazety były publikowane w intenecie ale nie wiem jak jest z tym teraz.

Co do Ebay'a to szkoda że poza okładkami nie publikują stron listingowych - na pewno by to podniosło zainteresowanie produktem u takich pasjonatów jak my :D

Wydania dalej są publikowane w internecie:

Link do najnowszego:

http://www.telewizja.info.pl/PDF/aktualny.pdf

Proszę spojrzeć na okładkę i na widoczne logo Polsatu z lat 2003-2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...