Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na chłopski rozum: zaznaczamy Tak, przesuwamy się o godzinę do przodu i już się nie cofniemy dopóki nie zaznaczymy Nie, bądź nie zmienimy strefy czasowej. Sądzę, że jest tak i nie inaczej, ale skoro mamy wątpliwości to czekamy pół roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że informuję dopiero teraz, ale mamy mało czasu i musimy działać szybko. Dziś w nocy od 2:00 nastąpi przerwa w działaniu forum. W tym czasie będziemy próbować przenieść je na inny serwer. Wstępnie planujemy przestój do godziny 5:00. O ew. zmianach będą informować komunikaty na stronie głównej forum podczas przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 9 godzinach walki z bazą danych forum zostało przeniesione na serwer w ofercie neteasy.pl

 

Proszę testować i zgłaszać wszelkie dostrzeżone błędy. W miarę możliwości będziemy je sukcesywnie poprawiać. Jeśli forum będzie się wywalać dziś lub jutro - wracamy do nazwy.pl, jeśli nie - zostajemy tu i modlimy się, żeby przez pozostałe 363 dni działało tak samo dobrze, jak w te dwa :lol:

 

Chwilowo jest małe zamieszanie z domenami - pracujemy nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z przekierowaniem z forum.satkurier.pl

Zamiast przekierować na adres satkurier.neteasy.pl to przekierowuje na: https://satkurier.neteasy.plindex.php/

oczywiście jak ktoś pomysli to skasuje co jest niepotrzebne, ale jak ktoś nie wie to ma problem :P

Proponowałbym to zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request satkurier.neteasy.pl

U mnie co 10 wejście pojawia sie ten komunikat... Czasem częściej, nie dzieje sie tak gdy wchodzę na stronę główna, a jedynie wtedy, gdy probuje wejść w jakiś watek do przeczytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewna zależność... nie wiem czy okaże sie pomocna, najczęściej pojawia sie ten błąd, gdy probuje wejść do działu, w którym przed chwila pojawił sie nowy post. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale jest taka zależność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie pojawił się ten problem :/ oj, coś chyba przesiadka na ten serwer nie będzie dobra :/ Serwer nie wyrabia, to jest wewnętrzny błąd serwera.

 

edit: przed chwilą znowu pojawił się błąd :/ oj chyba jednak zostaniemy na nazwie albo Admin poszuka innego serwera, o ile będzie chciał...

edit2: zaraz zwariuje! Co chwilę pokazuje mi się ten błąd :evil:

edit3: zaraz oszaleję! Ten błąd pojawia się coraz częściej, strona główna nie ładuje się jak powinna, to samo tyczy się reszty forum, zaraz mnie coś strzeli!

 

Edycja RafiX: Ojojoj, musisz umówić wizytę u forumowej Goździkowej, bo "bida" będzie, jak "coś strzeli". Ewentualnie na noc zalecam zaparzyć jakieś dobre zioło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ta kilkudniowa przerwa była ostatnią tak długą rozłąką z wami :wink: Proszę bezwzględnie raportować wszelkie dostrzeżone błędy, bo forum w ciągu ostatnich dni sporo przeszło - dwukrotne przenosiny bazy danych i to po kawałkach, aktualizacja do nowszej wersji phpBB 3 (3.0.1), odinstalowanie shoutboxa. Dwa ostatnie działania wymagały sporych zmian w kodzie, więc mógł przemknąć błąd. Wyłapałem co mogłem, a jeśli zauważycie jeszcze coś - PW do mnie lub post w tym temacie z dokładnym opisem problemu.

 

PS: Shoutbox nie wróci. Stawiając na szali stabilną pracę forum dyskusyjnego i możliwość chatowania niestety ważniejsze jest to pierwsze. Pomyślimy nad inną formą komunikacji masowej, która nie będzie obciążać serwera forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...